Jump to content

Java: kā pareizi organizēt failus


HIGH-Zen
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, DjUbuntu said:

 

 to visu var izdarīt ar pluginiem, vienīgais tur salasīt un sakonfigurē to visu ir paliels sex. 
 

 

Internetā ir gatavi manuāļi par to, kā to izdarīt, līdz ar to tā seksa pakāpe katram ir atkarīga no meklēšanas prasmēm un valodu zināšanām. Te ļoti noder kriebu valoda; krievu valodā ir lērums noderīgu manuāļu, patīk tā valoda kādam vai nepatīk. Turklāt, krievu jeb bijušās PSRS vidē viss nav pabāzsts zem visādām autortiesībām tik ļoti kā tas ir Rietumos un angliskajā vidē.

 

Es, intereses pēc, palasījos Internetā par to, kā uz Windows nokonfigurēt VS Code; ja sakonfigurēt vim ir sekss, tad tur ir smagais gals... 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Te ļoti noder kriebu valoda; krievu valodā ir lērums noderīgu manuāļu, patīk tā valoda kādam vai nepatīk.

Vai angļu valoda neder? Vai materiāli ir tikai krieviski? (negribu lasīt krieviski)

 

Atradu tādu  https://pypl.github.io/IDE.html

Untitled.thumb.png.a13532a21b9b2af63c30d221dd695370.png

Vim tiešām ir populārāks kā varētu domāt.

Link to comment
Share on other sites

Te mazliet citi rezultāti, bet līdzīgi pēc būtības. https://insights.stackoverflow.com/survey/2021

Vispār interesanti cik ātri VS Code izspieda Sublime Text aun Atom no līder pozīcijam, pagāja varbūt 2 gadi kopš palika daudzmaz zināms, un tagad jau faktiski industrijas standarts.

Bet nu ja nospiest pogu Install pie pluginiem ir sarežģīti, tad tiešām cilvēkam jāpailiek pie plika text editora.

 

 

Screenshot from 2021-09-26 10-32-03.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Mateushs teica:

 

Internetā ir gatavi manuāļi par to, kā to izdarīt, līdz ar to tā seksa pakāpe katram ir atkarīga no meklēšanas prasmēm un valodu zināšanām. Te ļoti noder kriebu valoda; krievu valodā ir lērums noderīgu manuāļu, patīk tā valoda kādam vai nepatīk. Turklāt, krievu jeb bijušās PSRS vidē viss nav pabāzsts zem visādām autortiesībām tik ļoti kā tas ir Rietumos un angliskajā vidē.

 

Es, intereses pēc, palasījos Internetā par to, kā uz Windows nokonfigurēt VS Code; ja sakonfigurēt vim ir sekss, tad tur ir smagais gals... 

 

 īsti vīri manuāļus nelasa. Hz, man VS code viss parasti notiek ar to, ka pats iesaka, ka ir tāds un tāds plugins un ar vienu peles pogu. Par valodu - parasti SO / news.ycombinator ir pietiekami ok saturs lai atrastu kas pašam interesē. Jebkurā gadījumā iesaku atturēties no postēšanas forumā jo savādāk arvien vairāk un vairāk tu pasniedz sevi kā stulbu pamuļķi 😆

 

 

 

 

 

 

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/26/2021 at 1:18 PM, DjUbuntu said:

 

 īsti vīri manuāļus nelasa. Hz, man VS code viss parasti notiek ar to, ka pats iesaka, ka ir tāds un tāds plugins un ar vienu peles pogu. Par valodu - parasti SO / news.ycombinator ir pietiekami ok saturs lai atrastu kas pašam interesē. Jebkurā gadījumā iesaku atturēties no postēšanas forumā jo savādāk arvien vairāk un vairāk tu pasniedz sevi kā stulbu pamuļķi 😆

 

Tev derētu uz sevi paskatīties, pirms kādam kaut ko iesaki vai kādu nodēvē par stulbu muļķi. Padomā, cik gudrs pats izskaties, ja sakonfigurēt vim no gataviem manuāļiem Tev ir sex.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mateushs teica:

 

Tev derētu uz sevi paskatīties, pirms kādam kaut ko iesaki vai kādu nodēvē par stulbu muļķi. Padomā, cik gudrs pats izskaties, ja sakonfigurēt vim no gataviem manuāļiem Tev ir sex.

 

 Es neplānoju izskatīties gudrs, man nickname sākas ar Dj

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
On 9/26/2021 at 12:36 PM, AndrisBB said:

Te mazliet citi rezultāti, bet līdzīgi pēc būtības. https://insights.stackoverflow.com/survey/2021

Vispār interesanti cik ātri VS Code izspieda Sublime Text aun Atom no līder pozīcijam, pagāja varbūt 2 gadi kopš palika daudzmaz zināms, un tagad jau faktiski industrijas standarts.

Bet nu ja nospiest pogu Install pie pluginiem ir sarežģīti, tad tiešām cilvēkam jāpailiek pie plika text editora.

 

 

Screenshot from 2021-09-26 10-32-03.png

 

Paldies, Andri, par statistiku! 24.19% no programmējošajiem izmanto vim! Tas ir daudz. Svarīgs te ir arī fakts, ka aiz vim nestāv kompānija, kas to bīdītu, kā tas ir, piemēram, ar Visual Studio (pieļauju, ka arī ar Visual Studio Code ir līdzīgi), līdz ar to cilvēki paši izvēlējās vim.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Mateushs teica:

par statistiku!

Tāda jokaina... pirmās divas rindiņas dod jau 104,9%. Vai tik nav ķīniešu procenti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Tāda jokaina... pirmās divas rindiņas dod jau 104,9%. Vai tik nav ķīniešu procenti.

Statistika varētu būt objektīva, jo bieži vien bez IDE tiek izmantoti arī citi tekstuālie redaktori skriptiem, xml, json. Paralēli Visual Studio un Netbeans tikpat aktīvi izmantoju Notepad++ un citus, kur vienkāršas lietas var ātrāk izdarīt. 

 

Link to comment
Share on other sites

2021.07.31. , 12:52, HIGH-Zen teica:

Kā pareizi organizēt, kompilēt un palaist failus iekš java? Piemēram lai ir lv.boot.package1.
Tutoriālis


pēc tā sanāk bardaks. Source fails ir vienā direktorijā, kompilētais iekš citas direktorijas. Source failam būtu arī jābūt lv/booot/package1. Vai arī nevajag?
Kāds var apskaidrot kā pareizi organizēt failus, kompilēt failus un palaist failus iekš Java. Galu galā kā to putru pēc tam iemānīt jar failā?

 

Edit: OS - Windows 7.

 

Kāds  bardaks? Tā arī ir jābūt. 

Tas ir tāpēc ka source code repozitorijā  (GIT piemēram) izpildāmos failus neviens vesels cilvēks nekrāmē.

jar failā visu krāmē (surpise,surprise ) ar JAR arhivatoru!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Tāda jokaina... pirmās divas rindiņas dod jau 104,9%. Vai tik nav ķīniešu procenti.

Nav jau tā ka kāds tikai ekskluzīvi lietotu vienu IDE/editoru. Arī es šad tad lietoju citas IDES, ieskaitot Eklipsi (vairāk visādus tās atvasinājumos konkrētām ražotāju platformām)  utt, ja piemēra klientam tā vajag, vai kautkādi citi objektīvi iemesli.

Daudz interesantāks liekas viens no nākamajiem grafikiem tai aptaujā, kur parāda to ka tie kas lieto VS Code, lieto arī citus. Pārējie vairāk tādas sektas, kuri neko citu nelieto.

 

pirms 4 stundām , Mateushs teica:

kā tas ir, piemēram, ar Visual Studio (pieļauju, ka arī ar Visual Studio Code ir līdzīgi)

VS Code pa lielam neviens, nekur nekur nebīda. Iesākās kā online editors prieks MS mākoņiem, bet tad kāds izdomāja ka var arī laist uz PC. Tas ir open source projekts.

Link to comment
Share on other sites

Jā, man tas pats. Visai bieži sanāk darbināt: VS Code, VS, Android Studio un Notepad++ .

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, man jau bija tāda aizdoma, ka tas grafiks uz tādu lietu norāda.

Bet vispār, ja norāda uz tādu lietu kā autocmplete iztrūkumu kā labu fīču (krievs @Mateushs video), prātiņ nāc mājās. Tad toč ir sekta. Šī iemesla dēļ es ienīdu  😁 arduino vidi no pirmsākumiem. Ok, vēl saprastu pamatlietās... nu jā, protams, ka labi, ja atceras un var pareizi uzrakstīt, bet paņem kādu bibleni un sākas sekss (skaidrs, ja baznīca neļauj, tad jāiztiek ar tādu 😁)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...