Jump to content

Auto piepīpētājs


Lainere
 Share

Recommended Posts

Brīnums ka neviens nav ieteicis nopirkt citu auto ar strādājosu piepīpētāju vai arī parādīt ''ACIS "  :D 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Man pēc Xmix100 publicētās shēmas sanāca ka uz piepīpētāju attiecas 44 drošinātājs ... 47 itkā atiecas uz piekabes pievienojumu un iespējams "piepīpētāju" bagažniekā, ja tāds ir.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, pirmā shēma bija 15 gada, bet tajos krievu aprakstos tofika sākumā runa bija par aizmuguri, manuprāt ... tā kā tomēr ieteiktu apskatīties vai 44 ir zilais 15A drošinātājs un vai ir vesals.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Lainere teica:

Pārējas nekādas nav nepieciešamas?

Bez tā rāmīša vēl, laikam, šāds preasīsies

https://www.aux.lv/lv/detail/4836-zrs-158.html

 

Bet nu piepīpētāju sataisīt noteikti būs lētāk. Tiešām nav neviens kut cik tehnisks cilvēks pazītams, kuram it testeris, un saprašana kā to lietot?

 

Es kaut kad otrdien varētu braukt uz Rīgu, vēl īsti nezinu. Vispār arī pirmdien būšu pie Stradiņu slimnīcas, man pat nebūs kādu brīdi ko darīt, jāgaida būs pacients.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Lainere teica:

Es arī domāju, ka līdz 40€, zinošajam problēma tālu nebūtu jāmeklē, bet diskusija ir tāpēc ka pazvanīja sieviete un taf pēkšņi 40€ ir pirmā diagnostika. Un tālāk mašīna jāatstāj uz visu dienu. Un cena ir  40€ h

Nav jau tik vienkārši. Varbūt arī vienkārši negribas ņemties ar sīkumiem.

Ar šādām lietām var būt 5 min., var būt 2 dienas un tml. Lai gan, ja es pēc stundas nesaprastu, kur ir vaina tādam piepīpētājam (nu nav tur nekas sarežģīts), es ievilktu jaunu vadu un miers.

Ja kas, tajā aux, es pieļauju, ja nopirksi pie viņiem to visu, par saslikšanu, saspraušanu nekas nebūs jāmaksā. Cik no tā video sapratu, tur arī elementāri viss jaucās.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Lainere teica:

200 un 300€

Tas gan jau Rīgas uzcenojums 😁. Oficiālā servisā ... managerim vajag, galvenajam speciālistam klientu apkalpošanā vajag, sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājam vajag, sabiedrisko attiecību galvenajam speciālistam vajag nu un tā tālāk.

 

Es pat negribētu teikt, ka pirmajā piegājienā vajag autoelektriķi. Reāli vienā vietā ar testeri iebakstīt.

Skaidrs, ka, ja pēc tam izrādās, ka ir sadedzis/citādi bojāts vads no drošinātāju kastes uz piepīpētāja ligzdu, tad korekti noraut visas plastmasas bla, bla, la un pēc tam pielikt atpakaļ... parastam cilvēkam diezgan ekstremāls sekss ar pamācībām no jūtūbes (varbūt ne tik traki 😁)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Dils teica:

uz piepīpētāju attiecas 44 drošinātājs ... 47 itkā atiecas uz piekabes pievienojumu

Elementāri pēc bildēm.

Šāds bloks

1713699058_2021-07-3014_01_43-SkodaRapid..png.5ad1f9acb64621fc9d9c04eba228d495.png

vai šāds

1456509132_2021-07-3014_01_23-SkodaRapid..png.2b5f13c908a780f9a9b54cf2a7531f67.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Parastam cilvēkam noņemt autoplastmasas, nezinot, kur tieši visas skrūvītes ir, ar kādu tieši atslēdziņu, piemēram, T22 zvaigznīti var atskrūvēt un uz kuru tieši pusi tā plastmasa jāpavelk un kā jānoņem, lai nenolauztu visādas fiksējošās plastmasas ķepiņas, tas viss ir tāds izziņas process.

Pēc tam, kad tas ir izdarīts, tad, protams, viss izrādās vienkārši!

 

Pēc tam.

Pie tam jūtūbā var būt pamācība nedaudz atšķirīgam modelim. Tas šo izziņas procesu padara vēl interesantāku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , kaads teica:

Brīnums ka neviens nav ieteicis nopirkt citu auto ar strādājosu piepīpētāju vai arī parādīt ''ACIS "  :D 

Vot vot 😁

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kad sačakarējās auto logam stikla pacelšanas mehānisms, nemaz nemēģināju kaut ko meklēt shēmā.

Izvilku atsevišķu "līniju" ar drošinātāju, saliku 4 relejus (jā, zinu, ka pietiek ar diviem) un viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Elementāri pēc bildēm.

Šāds bloks

1713699058_2021-07-3014_01_43-SkodaRapid..png.5ad1f9acb64621fc9d9c04eba228d495.png

vai šāds

1456509132_2021-07-3014_01_23-SkodaRapid..png.2b5f13c908a780f9a9b54cf2a7531f67.png

Pēdējie divi īstie 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Tas gan jau Rīgas uzcenojums 😁. Oficiālā servisā ... managerim vajag, galvenajam speciālistam klientu apkalpošanā vajag, sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājam vajag, sabiedrisko attiecību galvenajam speciālistam vajag nu un tā tālāk.

 

Es pat negribētu teikt, ka pirmajā piegājienā vajag autoelektriķi. Reāli vienā vietā ar testeri iebakstīt.

Skaidrs, ka, ja pēc tam izrādās, ka ir sadedzis/citādi bojāts vads no drošinātāju kastes uz piepīpētāja ligzdu, tad korekti noraut visas plastmasas bla, bla, la un pēc tam pielikt atpakaļ... parastam cilvēkam diezgan ekstremāls sekss ar pamācībām no jūtūbes (varbūt ne tik traki 😁)

 

Izklausās ka jūs visi varat šo problēmu atrisināt un sataisīt, ko tur ņemties, es nekāda jaucēja un vadu pārlicēja nebūšu 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

Pēdējie divi īstie 

Tā jau vajadzētu būt, jo tev 2013. gada auto.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ju teica:

Bez tā rāmīša vēl, laikam, šāds preasīsies

https://www.aux.lv/lv/detail/4836-zrs-158.html

 

Bet nu piepīpētāju sataisīt noteikti būs lētāk. Tiešām nav neviens kut cik tehnisks cilvēks pazītams, kuram it testeris, un saprašana kā to lietot?

 

Es kaut kad otrdien varētu braukt uz Rīgu, vēl īsti nezinu. Vispār arī pirmdien būšu pie Stradiņu slimnīcas, man pat nebūs kādu brīdi ko darīt, jāgaida būs pacients.

 

Man personīgi nē nav. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājam vajag, sabiedrisko attiecību galvenajam speciālistam vajag nu un tā tālāk.

Visos servisos tādi ir, arī laukos. Tik tur kur 2 cilvēki strādā, to visu dara tā pati persona, kas skrūvē riteņus.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kaads teica:

Tā jau vajadzētu būt, jo tev 2013. gada auto.

Jā. Mainīju 47 drošinātāju. 6tais no kreisās puses. Lielajā sektorā 

Pirms 2 minūtēm , kaads teica:

tas ir mājiens ? :D :D :D 

 

Varam pieņemt arī tā😁

Pirms 3 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kad sačakarējās auto logam stikla pacelšanas mehānisms, nemaz nemēģināju kaut ko meklēt shēmā.

Izvilku atsevišķu "līniju" ar drošinātāju, saliku 4 relejus (jā, zinu, ka pietiek ar diviem) un viss strādā.

Tāpēc arī servisos strādā pārsvarā vīrieši. Tieši šī paša iemesla dēļ. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , Dils teica:

Nu jā, pirmā shēma bija 15 gada, bet tajos krievu aprakstos tofika sākumā runa bija par aizmuguri, manuprāt ... tā kā tomēr ieteiktu apskatīties vai 44 ir zilais 15A drošinātājs un vai ir vesals.

Iedomājies? Es to jau arī paspēju izdarīt, pirms izveidoju šo diskusiju 😯 bāc, kādam automehāniķi nevajag? Labprāt piepelnītos 😁 bet paldies, es tiešām to jau izdarīju. 

Link to comment
Share on other sites

Vispār traki, ja nav neviena, kas zina, kas ir testeris. Vai nu esi nepareizajā burbulī 😁 vai pasaule iet uz galu 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Klau, Tev vajag problēmu atrisināt, vai ar džekiem paflirtēt? Rekur elektriķis, max 10-15 eiro paņems, moš piecīti ja acis pamidžināsi. Pārbaudīts gadiem, aiz Orange garage uz Senču ielas. ;)[Vārds] Hondas Lampas Edvīns Auto Kamene
[Mobilais] 29 540 207

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Vispār traki, ja nav neviena, kas zina, kas ir testeris. Vai nu esi nepareizajā burbulī 😁 vai pasaule iet uz galu 🤣.

Abas teorijas pareizas 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Klau, Tev vajag problēmu atrisināt, vai ar džekiem paflirtēt? Rekur elektriķis, max 10-15 eiro paņems, moš piecīti ja acis pamidžināsi. Pārbaudīts gadiem, aiz Orange garage uz Senču ielas. ;)[Vārds] Hondas Lampas Edvīns Auto Kamene
[Mobilais] 29 540 207

Super, paldies, kur tu biji ātrāk? Šis pousts jau ir sasniedzis HOT atzīmi. 😁 

Vairākas reizes jautāju vai kādam kas zināms,Flirts pat nederēja. 😁 Pazvanīšu. Padies 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Un tad atnāca poručiks Rževskis  @Racer un sačakarēja visu pasākumu 🤣.

Neķer kreņķi, piepīpētājs vēl nav sataisīts 😁

Pirms 6 minūtēm , kaads teica:

bla........., tūlīt cerība uz ''acīm'' pazudīs

Tu ar kreņķējies? 😁 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu pie Gestes remontējies, zina, ko dara. Sen gan tas bija. Piepīpētājs jau nu ir triviālākā no lietām, kam nestrādāt, vairāk par 50Eur kopā par remontu nu tam nevajadzētu maksāt. Ja jājaucas dziļi motortelpā, kā te kāds minēja, jau nozīmē stipri lielākas problēmas par nestrādājošu piepīpētāja ligzdu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Jurkins teica:

Un tad atnāca poručiks Rževskis  @Racer un sačakarēja visu pasākumu 🤣.

Kindzulis, esi patriotiskāks! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Vilx teica:

Esmu pie Gestes remontējies, zina, ko dara. Sen gan tas bija. Piepīpētājs jau nu ir triviālākā no lietām, kam nestrādāt, vairāk par 50Eur kopā par remontu nu tam nevajadzētu maksāt. Ja jājaucas dziļi motortelpā, kā te kāds minēja, jau nozīmē stipri lielākas problēmas par nestrādājošu piepīpētāja ligzdu.

Paldies, Man jau arī šķiet ka tam pasākumam nevajadzēja būt tādās kosmosa summās. Bet, Mazums zelta piepīpētāju gribēja ielikt, un palaidu savu iespēju. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, atbrauks, pateiks, ka mašīna sūds, saimnieks .... un ka uz šīs mašīnas var uzlikt tikai piepīpētāju no kamaza, jo mūsdienās normālus vairs neražo😀

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es šādā situācijā aizstumtos uz Greenmotors vai tml škodas servisu un veiktu diagnostiku tur, varbūt ko jaunu uzzinātu.

 

--
Edit: tēma vairs nav aktuāla.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...