Jump to content

Neatlaidīgs numurs?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Omei visu laiku neatlaidīgi zvanās šads numurs-....Par  cik es omes esmu nobrīdinājis lai neceļ svešus nummurus,tad  viņa pie tā ar pieturās!

lūk atēls no numuri .lv  Kas tas,kādā sakara varētu zvanīties!Kas  tas par tīklu -parastais drāšinieks  vai?

WhatsApp Image 2021-07-28 at 18.12.10.jpeg

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Tak lai vienreiz paceļ, tad arī sapratīs.

Kas tas par prikolu necelt svešus numurus? Es paceļu vienmēr, ja kas tad vienmēr ir iespēja nolikt klausuli, bet vismaz zināsi, kas zvanīja.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tev laikam līdzīgi zvani, kā man. Šobrīd riktīgi aktīvi uzdarbojas ''krievu call centrs''.

 

Dobrij ģeņ! Eto vam zvoņit s Swedbank kontakt centra.... Kā šitie idioti ir apnikuši!

 

 

image.png.4579175977216c562888c74fc8757de1.png

Link to comment
Share on other sites

Da nav tur ko iespringt. Vajag pacelt un, ja runā krievu valodā, tad populāri pastāstīt viņam, ka tev nepatīk, ja zvana gaiļi no parašas, pat smaka jūtama u.t.t.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pasakam ka krieviski neko nesaprotam, un tad izklaidējamies. Žēl ka man šitie nezvana, būtu atrakcija for free..😁

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Chocoton

Meiģināju  zvanīt uz to numuru.Pa cik man bite, pirms savienošanas brīdināja - zvanot uz šo numuru irpaugrtināta maksa -7 centi minūtē!Tad jau   smērētāji,tas  SIA telekom norād uz kautkādu  televīzījas piedāvātāja!

Link to comment
Share on other sites

Man ar zvanīja pāris reizes no random numuriem. Runāju latviski, uzreiz saka, ka visi latviešu operatori aizņemti un nomet klausuli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Chocoton teica:

Meiģināju  zvanīt uz to numuru.Pa cik man bite, pirms savienošanas brīdināja - zvanot uz šo numuru irpaugrtināta maksa -7 centi minūtē!

 

Šis numurs Mammai zvanīja 2.Reizes pagājušajā nedēļā un šodien. Skaidroju situāciju sēdēju pie datora mammai zvana telefons viņi kaut ko teica par kaut kādu regestratūru mamma saka pagaidiet bišķīt iedošu dēlu un viņi uz reiz telefonu noliek. Es ilgi negaidod šo numuru caur mammas telefonu pievienoju melnajā sarakstā.
Pasēdēju padomāju domāju pazvanīšu es no sava numura prikola pēc. Ievadod Numuru kad sāku zvanīt mans Bite.lv operātors mani brīdina kad uz šo numuru zvanot no manis tiks ņemts 7.Euro minūtē Labi kad operātori brīdina Liels paldies manam operātoram Bite.lv 

https://www.sudzibas.lv/telegrupa-baltija-sia-slikts-serviss-c253108

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

7.Euro minūtē

Kurtanu kurtanu.-7 centi ar PVN par minūti!Vismaz man tā bite ziņoja

 

1 stundu atpakaļ, Aigus teica:

ka visi latviešu operatori aizņemti un nomet klausuli.

 Kā,paši pazvan un vēl pārmet ka  lv operatori aizņemti!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 17 stundām , Net teica:

Dobrij ģeņ! Eto vam zvoņit s Swedbank kontakt centra.... Kā šitie idioti ir apnikuši!

no:

+371 6442 1630
+371 6766 0131

 

Tele2 uzskata, ka katram pasham jaaruupeejas par melnaas listes satura aktualizeeshanu

 

Citēt

Atvainojos par novēlotu atbildi!

Paldies par informāciju! Iesaku to numuru ievietot telefona melnajā sarakstā (atkarībā no telefona modeļa tas var būt nodēvēts arī par "Zvanu filtrēšanu", "Noraidīto sarakstu" utt.). Šo funkciju var aktivizēt telefona iestatījumos. Melnais saraksts liegs iespēju sazināties ar Jums no konkrētā numura.

Uz šo numuru, lūdzu, neatzvaniet un uzmanieties no krāpniekiem.

Ar cieņu
Darja Kruglova
Tele2 klientu apkalpošanas speciāliste

 

Link to comment
Share on other sites

Bet ko tu gribi? Ieliks melnā sarakstā. Pēc tam to numuru iedos citām godīgam klientam un viņš vairs nevarēs sazvanīt 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kur problēma bloķēt numuru uz telefona?

Atbildi, ja kautkādi pārdevēji/krāpnieki, pieliek pie ignore un viss. Vismaz es tā daru ar tiem kas zvanās un mēģina kautko pārdot.

 

 

pirms 2 stundām , Murlo teica:

Pēc tam to numuru iedos citām godīgam klientam un viņš vairs nevarēs sazvanīt 

Ko tas godīgais klients nevarēs sazvanīt? Tevi? Manliekas lielāka varbūtība ka es vinnēšu EiroMiljonā, nekā tas numurs tiks iedots kādam citam, un tad viņš mēģinās sazvanīt tieši mani :D

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Iedomājies. Tu nopelni lielo piķi. Sāk sāpēt sirds, ka nevar dzīvot Latvijā. Pārvācies, atver savu firmu un tev iedod šo numuru. Zvani savam sadarbības partneram un šeku-reku fak jū. Esi bloķēts pie citiem operatoriem

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak runa ir par bloķēšanu uz sava telefona, numurus no kuriem nevēlies saņemt zvanus.

Un pat ja bloķētu operatora līmenī, tad kāda man bēda par citiem biznesiem, lai paši domā :D

Ja tas tā darbotos, tad es tagad sāktu bloķēt visu konkurentu numurus, lai viņi nevienu nevar sazvanit.

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Ko tas godīgais klients nevarēs sazvanīt? Tevi?

Nē, gan jau visus tele2 klientus, jo autors grib, lai spamera numuru operators bloķē.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , _dunduks_ teica:

autors grib, lai spamera numuru operators bloķē.

Kur tas rakstīts?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tele2 uzskata, ka katram pasham jaaruupeejas par melnaas listes satura aktualizeeshanu.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 4 stundām , MartiniB teica:
pirms 21 stundām , Net teica:

Dobrij ģeņ! Eto vam zvoņit s Swedbank kontakt centra.... Kā šitie idioti ir apnikuši!

no:

+371 6442 1630
+371 6766 0131

vari vēl pievienot +371 6677 6156

- Dobrij ģeņ! Eto vam zvoņit s Swedbank kontakt centra...

- Latviski!

- Ruski

- Nē!... un noliku klausuli

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Murlo teica:

Es gribētu, lai man piezvana. Varētu patēlot muļķi ar parex banku

tak piezvani pats, saki ka veikts nesankcionēts bankas pārskaitījums noticis, steidzami meklēju palīdzību :D

Link to comment
Share on other sites

2021.07.29. , 18:14, Murlo teica:

Es gribētu, lai man piezvana.

Pāris reizes esmu parunājis ilgāk. Nekāda izklaide tur nesanāk - maļ viņi vienu un to pašu, beigās man jau sen ir apnicis, šiem vēl ne. Neliekas mierā pat tad, kad atklātā tekstā pasaku, ka zinu, kas viņi ir, un lai labāk pastāsta no kāda zvanu centra, kādas muhosranskas cietumā šamējie zvana, un cik stipri viņus sit par katru neveiksmīgu zvanu. Nolieku klausuli, zvana atkal. Neatlaidīgi. Tagad jau sarunas sākumā runāju tikai latviski, ātrākais veids, kā šos atšūt.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau interesanti tie kantorīši kas pārdod šo zvanu numuru kā pakalpojumu, vai tiešām jebkurš no ielas var aiziet un šo pakalpojumu iegādāties? Tie jau nav kaut kāds mobilā priekšapmaksas karte, bet normāls nr... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...