Jump to content

Iebūvējamais pods: kur meklēt cauruli (ar blīvi) no skalojamās kastes


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri!

Kur lai dabūn cauruli un masīvo blīvi kas nāk no iebūvētās skalojamās kastes uz WC podu?

 

Skalojamā kaste Varētu būt Cersanit Morena

Pods: Cersanit Delfi

 

Esošā caurule izskatās pārāk īsa + blīve laikam atdeva galus, jo tagad tek garām.

 

Runa par šo: 

IMG_20210709_162407.thumb.jpg.df5c9a6c52e962ec123ed3ffdfd2ae97.jpg

, kas nāk no:

IMG_20210709_163122.thumb.jpg.af31595c7e179a0835fb3b868fcab626.jpg

 

P.S. Depo nebija

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • itanium changed the title to Iebūvējamais pods: kur meklēt cauruli (ar blīvi) no skalojamās kastes

Cita santehnika

Link to comment
Share on other sites

itanium

Biju jau aizmirsis par šiem - paldies, dodos. Cerams, ka sapratīs nepieciešamo bez detaļas uz rokas.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz ļoti labs bija 4 collas

Link to comment
Share on other sites

Garš? Manuprāt daudz par īsu :D

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
pirms 4 stundām , kaads teica:

Simbā

Kaut ko jau man tur iepārdeva, pie tam vēl, pieminot, ka visi šie esot vienādi. Protams, neder...

Melnais ir jaunais, vecais lien iekšā jaunajā:

IMG_20210709_211642.thumb.jpg.9cc6af352c1c1127774702152d137741.jpg

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ok, man ZB čakarēties ar to, kas man nerada prieku 😅

 

Kādam varbūt ir zināms kāds sakarīgs santehniķis, kas šo pašu problēmu varētu un būtu arī gatavs novērst? Atrodos Pārdaugavā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Te citā tēmā bij rakstīts, ka ir publika, ka par visu gatava maksāt, ir ļaudis, kas izdarīs paši. Fēns, silikons, līmlente, ja vēl pie rokas ir kāda divkomponenšu līme... Īstenībā baigos brīnumus var paveikt, bet nu varbūt mana un sekojošā paaudze. Skatoties uz jaunajiem, jānoskurinās, kādi tupaki aug, vispār neko ne redzējuši, ne dzirdējuši, toties par visu ir gatavi maksāt, ja vien naudas būtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

bet nu varbūt mana un sekojošā paaudze

Kad mēs augām, tad šitādu podu nebija. Te viss aiz plīzēm, kuij ieraudzīsi, kad kas sāk pilēt.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc man visas trubas pa virsu, dizainiski, varbūt не очень, bet ja kādam vajag nokārtoties, kārtojies, nelūri uz trubām, kas nepil. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Dažus šitādus podus esmu uzstādījis, remontēt neņemtos nevienu no viņiem, ne par kādu samaksu :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 9 stundām , aoma teica:

Fēns, silikons, līmlente, ja vēl pie rokas ir kāda divkomponenšu līme...

Hahaha, un tāds arī mūžam paliks 😅

Ā, ja Tu par tām divām caurulēm, tad tas arī tika izdarīts.

 

pirms 9 stundām , aoma teica:

Skatoties uz jaunajiem, jānoskurinās, kādi tupaki aug, vispār neko ne redzējuši, ne dzirdējuši, toties par visu ir gatavi maksāt, ja vien naudas būtu.

Tu nevari būt meistars visās nozarēs, tāpēc arī ir daudz ČŽ risinājumu - neko nezinu, bet tāpat maucu. Maksāt kādam par servisu, ko nemāki, nevēlies darīt ir vairāk nekā normāli.

 

pirms 9 stundām , ggg97 teica:

Te viss aiz plīzēm, kuij ieraudzīsi, kad kas sāk pilēt.

Ja mēs par paša poda ievadu, izvadu, tad nebūs taisnība, jo poda "blīvētājā" (lai neplēž flīzes) apakšā ir izeja, kur notecēt ūdenim no iekšas, tāpēc jau vispār arī pamanīju, ka tek.

 

P.S. Nākotnē gan no tāda sienā iebūvētā es laikam centīšos izvairīties...

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , darklight teica:

remontēt neņemtos nevienu no viņiem

 

Problēma jau nav remontēt. Problēma ir rezerves daļās. Man ir Gustavsberg, likts 12 gadus atpakaļ. Cietais un ar Fe joniem bagātais ūdens regulāri apkaļķo gumijas spilventiņu, kas sprosto nolaišanas mehānisma gaisa padeves caurumiņu. Rezultātā gaiss sūcas garām un pods "tek". Kā arī pati gumija laika gaitā palikusi cieta. Un es nezinu, kur lai es dabonu šīs specifiskās detaļas, kuras gribas dēvēt par smalkmehāniku :) . Nu nah - tā pneimatika vienkārši nav paredzēta ne-mīkstinātam ūdenim. Tb, iebūvētās kastes ir pilsētu risinājums, nevis plaša profila pielietojumam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 32 minūtēm , itanium teica:

Nākotnē gan no tāda sienā iebūvētā es laikam centīšos izvairīties...

Nu nez, vienas blīves dēļ tika radikāli spriedumi. Man ir divi tādi podi, tiesa vēl ne pārāk ilgu laiku, bet no dizaina un grīdas kopšanas viedokļa iekārtais pods ir fantastisks risinājums

pirms 10 stundām , aoma teica:

Skatoties uz jaunajiem, jānoskurinās, kādi tupaki aug

Sabiedrība attīstās(degradē) un tas nav ne slikti, ne labi - tā vienkārši notiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 29 minūtēm , Daiļais teica:

dizaina un grīdas kopšanas viedokļa iekārtais pods ir fantastisks risinājums

Es tieši nevaru pamanīt to pievienoto vērtību, kas atsvērtu to čakaru, ja kaut kas noiet greizi. Ir arī glīti stāvošie podi, kuriem apkārt nokopt nav nekāda dižā problēma. Ja šamais saplīst, ņem un nomaini.

 

Pirms 34 minūtēm , msp teica:

Problēma ir rezerves daļās. Man ir Gustavsberg, likts 12 gadus atpakaļ. Cietais un ar Fe joniem bagātais ūdens regulāri apkaļķo gumijas spilventiņu, kas sprosto nolaišanas mehānisma gaisa padeves caurumiņu.

He, man tur arī problēma. Blīve laiž cauri. Man gan paveicās - pat 1a.lv var nopirkt Ceranit skalojamo mehānismu par < 10 EUR.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kas tieši nav salīdzināms? 😅 Abi pilda vienu un to pašu funkciju, pie tam vēl vienā un tajā pašā veidā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Vajag vien regulāri lietot kastē metamo Sano,

lietoju laikam jau  gadus 7-9 to Sano. arī kaprona diegā karājas, lai vieglāk izķeksēt un mehānismu  nenobloķē kad tas ir nogrimis. Jā smuki, zils ūdens nāk arā. Bet ir arī nosacīts mīnuss. Tvertnē veidojas tāda kā pelēki brūna gluma ''flaberveidīga'' masa, protams ne tik lielā blīvumā.  Neko sliktu tā jau nedara. Bet kad to Sano nebiju lietojis pirms tam, skalojamajā kastē ne kas tāds nebija novērojams. Ūdens ir samērā kaļķains. Dolomīta gabali nekrīt  ārā, bet tējkannā jau pēc ūdens uzvārītām 4-5 reizēm var to klātbūtni manīt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , kaads teica:

Tvertnē veidojas tāda kā pelēki brūna gluma ''flaberveidīga'' masa, protams ne tik lielā blīvumā

Same here, bez nekādiem Sano. Šo gan gana viegli varēja notīrīt. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ok, problēma atrasta un diemžēl vaina nav tajā blīvē, kas iet iekšā podā, bet gan plaisa pašā caurulē, kas nāk no rāmja...

IMG_20210711_123630.thumb.jpg.2e7559722672e87e190b8ed3622ec9ac.jpg

Tagad tik jāsafunktierē, ko darīt, lai nebūtu jālauž vaļā siena un jāmaina tas sūda rāmis 😅

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Diez vai kādam būs baigi aktuāli, bet problēmu tika novērsta, ar lodāmuru aizkausējot to plaisu ciet un nomainot blīves.

Vismaz dažas stundas kā jau viss sauss.

Link to comment
Share on other sites

Dizaineri man iebildīs, bet es nekad neiemūrēšu sienā (reģips+flīzes) iekārtu, kurai jau iepriekš ir zināms, ka būs terminēts kalpošanas laiks. Lodēšana, superlīme, armētā lenta, kleksēšana ar silikonu ir īslaicīgs risinājums. Ja nedzīvo 1. stāvā, tad steidzīgi vajadzīga civiltiesiskā apdrošināšana.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Insekc teica:

Ja nedzīvo 1. stāvā, tad steidzīgi vajadzīga civiltiesiskā apdrošināšana.

Jau sen kā ir.

Uz doto brīdi gan domāju, ka nebūs nekādu problēmu - tomēr tur slodzes nekādas.

Pieņemu arī, ka to plaisu uztaisīju pats, entās reizes raustot to podu iekšā, ārā.

 

Pirms 8 minūtēm , Insekc teica:

es nekad neiemūrēšu sienā (reģips+flīzes) iekārtu

Šobrīd es domāju tāpat, gan redzēs kā būs nākotnē, kad šīs atmiņas, visticamāk, jau būs piemirsušās :D

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:
1 stundu atpakaļ, Insekc teica:

Ja nedzīvo 1. stāvā, tad steidzīgi vajadzīga civiltiesiskā apdrošināšana.

Jau sen kā ir.

Incanti, vai zini, ka apdrošinātāju jājamzirdziņš tagad esot (un tagad es varu saputroties terminos) Mājokļa elektronstalācijas blablabla?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bija raksts, slinkums meklēt, džeks pamatīgi noņēmās, lai dabūtu apdr. prēmiju. Rakstu iz dzīves neatradu, bet ir likums un kautkas par to ir šeit.

 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...