Jump to content

Asie ēdieni un psihie pipari


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Mēs ar vienu čomu 'audzējam skillu' uz niknajiem čilli. Pagaidām līdz ghost pepper esam tikuši. Pirku no Burka & Ledus marinētus. Šogad šādi tādi nešķīsteņi aug arī omei siltumnīcā. Svaigi noteikti ka ir nešķīstāki. Kā boot biedriem ar asumiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Pēc Ghost Pepper kaut kādu tabasco mērci var uzdzert pa virsu tīri tā lai tik traki nekož.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ImissimI teica:

Kā boot biedriem ar asumiem?

Te ir daži mazohisti uz šo. Gan jau drīz izteiksies.😉

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 24 minūtēm , ImissimI teica:

Kā boot biedriem ar asumiem

Man patīk. Es gan neesmu gājis uz rekordiem, tāpēc asākais, ko esmu mēģinājis  būs Tobasco. Savukārt pie alus, bez asarām, mani iecienītie ir grieķu pipari.

Link to comment
Share on other sites

Pasen atpakaļ čoma ballītē bija welcome shots un kautkāds asais pipars, pieļauju nekas traki ekstremāls, beet nu bija traki, pēc tās reizes nesaprotu kam tas vajadzīgs, pēctam visu vakaru mute čokurā, no apēšanas brīza vel cik ilgu laiku lāgā nevar pabaudīt ne dzērienu, ne ko citu :D

 

P.S esmu YT skatījies vairākkārt video ar tām sacensībām kur to trakos piparus ēd, trakas lietas :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
(labots)
Pirms 6 minūtēm , kicker teica:

kur to trakos piparus ēd

Runāju ar vienu čali, kurš bija kaut kādās vietējās čilli sacensībās piedalījies - diena esot norakstāma pēc tam.  

 

+ no rīta tirs liesmas.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , ImissimI teica:

Runāju ar vienu čali, kurš bija kaut kādās vietējās čilli sacensībās piedalījies - diena esot norakstāma pēc tam.  

 

+ no rīta tirs liesmas.

Tad es labāk dzeru šnabi un norakstu nākamo dienu, "labi" pavadīts laiks un nākamajā dienā var paveikties pat un pauris nesāpēs, bet katrs izklaidē garšas kārpiņas kā vien vēlas protams :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 3 minūtēm , kicker teica:

garšas kārpiņas

Labākais jau tas, ka aso piparu asums nav nemaz garša, ko uztver garšas kārpiņas. Tās ir tīrākās sāpes no sāpju receptoriem...

Link to comment
Share on other sites

O jā, StockPot rullē.

Pagājušo vasar izēsta viena Burka&Ledus Carolina reaper pudele - laba manta, karsts nāk ārā :) 

Vienīgā bēda, ka samērā ātri pierod un sajūtas notrulinās - jāpalielina kapsicīna devu.

BTW labākais zināmais paņēmiens, kā atbrīvot aizliktu degunu :) 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Sanāca, ka vienā izstādē bija blakus Ledus burkai jāstāv, tad nu barterī tika dabūti visi viņu audzētie pipari, visus pagaršoju svaigā veidā, rīpers bija ļoti jaudīgs, bet neaizmirstamākās emocijas sagādāja viens ērkšķogas lieluma un ķiršu krāsas velnēns, tas bija trindec, attiet ilgi nevarēju. Bet beigās visi tie pipari tika samalti mērcē un aizvien ir lietošanā, bet izskatās, ka varēšu atstāt burciņu mantojumā, iziet ļoti maz 😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Galvenais pēc piparu griešanas, bez kārtīgas roku nomazgāšanas sejai nepieskarties, ir gadījies pāris reizes. Tagad mācība :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Man viens cienītājs teica, ka krutākie esot tie, kuri defekācijas procesa laikā pakaļā kožot😁 (laikam jokoja).

Pats arī esmu visādu piparu cienītājs, bet tos nosaukumus gan nezinu ne velna. Muterīte dārzā izaudzē kaut kādus čili, kuri kaltēti ziemā pa mazam gabaliņam tiek likti klāt zupai. Ja pieliekas pavairāk, tad bailes, ka kāds nepasaka "drakaris". Uz rekordiem gan neeju, jo patiešam pārsniedzot kaut kādu slieksni, tās noteikti nav garšas kārpiņas, kas raida palīgā signālus smadzenēm.

Just now, AndrisBB teica:

bez kārtīgas roku nomazgāšanas sejai nepieskarties

ne sejai, @AndrisBB, ne sejai...😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

defekācijas procesa laikā pakaļā kožot😁 (laikam jokoja).

Pakaļā viskautkas kož (bet tas laikam būtu aktuāls citai te populārai tēmai), pat stiprāka Tējas koka dušas želeja.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Šito esmu 

Screenshot_20210709_141506.jpg

Lieki teikt, ka tāpat nekad vairs

 

Ikdienā maucu 

Screenshot_20210709_141818.jpgScreenshot_20210709_141629.jpg

Ar laiku pierod un sāc jau gāzt virsū kā kečupu gandrīz 😁

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Šiem brīnumiem sēklu arī kaut kur legāli var nopirkt, tā ka muita nepiekasās? :D Nu tur Reaper utt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ir jau visādi brendotie augi, kā tagad Jaunzeilandieši cīnās ar Ķīniešiem par Zelta Kiwi brendu. Kautkā ķīnieši pamanijās izvest stādus.

Ganjau ir arī kādas chili brendotās variācijas. 

Link to comment
Share on other sites

Rob Vuu
20 minutes ago, kreizā Kāja said:

Kaut kas dzirdēts ka nu ir aizliegts sēklas sūtīt, varbūt tik no Ķīnas nedrīkst. Precīzi neatceros, biju izbrīnīts un vien piefiksēju faktu kā tādu.

 

Ja sūta no trešajām valstīm (Ķīna, Lielbritānija), vajag fitosanitāro sertifikātu klāt. Liela iespēja, ka pārdevējs nebūs pievienojis un muita iznīcinās paku.

 

EU iekšienē pietiek ar augu pasi. Piemēram, no Nīderlandes sūtot. Tas ir vieglāk dabūjams dokuments. Ja tas nav tad arī muita paku iznīcinās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Man viens cienītājs teica, ka krutākie esot tie, kuri defekācijas procesa laikā pakaļā kožot😁 (laikam jokoja).

Nejokoja - vairāk uzēdot silda tā, ka var noteikt, no kuras puses resnā zarna pienāk.

Arī izteiciens "karstu čurāt" iegūst citu nozīmi ... :) 

It kā nekaitīgs augu aizsardzības mehānisms, bet ja vairāk iebaro nepieradušam tad šis dabū sajūtu, ka tūlīt atdos galus - pārdomā visu dzīvi, apņemas nedzert, mīlēt sievasmāti utt. Vien pēc kādas pusstundas nāk eiforijas apziņa, ka tomēr nemirs un apņemšanās aizmirstas :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vai nav tā, ka tieši sēklas tais perčikos esot viss asākās. Iztīrot sēklas no perčika, tas kļūstot ne tik skarbs?

Link to comment
Share on other sites

energys
pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Galvenais pēc piparu griešanas, bez kārtīgas roku nomazgāšanas sejai nepieskarties, ir gadījies pāris reizes. Tagad mācība :D

 

Tas viss ir sūd... par pieskaršanos sejai. Galvenais neaiziet pamīzt un kaut kur citur nepieskarties :D

Link to comment
Share on other sites

... a ja nu izdodas otrai pusei sagādāt neatkārtojamu orgasmu 🤔 Pie pozitīvām atsauksmēm pat biedrs @zeds var pamainīt viedokli :)

Link to comment
Share on other sites

Man visu mūžu ir garšojušas asās :pripravas:, kādreiz jau nevarēja neko dabūt, tad nu man kaut kādas sēkliņas atveda paziņa no Bulgārijas.

Kad jau bija pieeja "asajām" virtuvēm, domāju, ka esmu izbaudījis visu, bet kad biju Londonā, mis Asanž no Nigērijas iedeva pagaršot, kas viņas pusdienu trauciņā... Sajūta bij, ka dzīvu uguni emu aprijis un ilgi nevarēju atdzerties.

Tagad jau sen esmu pieradis un zinu, ka labākās garšvielas ir nopērkamas mazajos veikaliņos pie babajiem, un neviens lielveikals un interneta šopi neko līdzīgu nepiedāvā. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , TasEsmuEss teica:

Šiem brīnumiem sēklu arī kaut kur legāli var nopirkt, tā ka muita nepiekasās? :D Nu tur Reaper utt.

Noteikti var sazināties ar ledus burku, viņi veic pilnu audzēšanas ciklu un var sarunāt sēklas/stādus.

P.s.

Ja nu kādam noder, lai pasūtītu mērces, parasti izmantoju šo avotu

http://scottroberts.org/scoville-scale-chart.php#

Atliek sameklēt vēlamo stiprumu un piemeklēt, ko var dabūt kaut tajā pašā ēbrejā, esmu sūtījis gan no uk, gan de, problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Man tīri labi pietiek ar melnajiem maltajiem pipariem un adžiku :D

bet jā, štelle laba, vēsajā laikā pievienoju bieži čili piparus pie dažādiem ēdieniem, tā izkož visu ka ne iesnas, ne klepus. Bet labāk patīk vienkārši piparu rūgto iepļaut:good: 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Luckystrike teica:

vēsajā laikā pievienoju bieži čili piparus pie dažādiem ēdieniem

vispār jau saka, ka karstā laikā asākus ēdienus jāmauc. Indijā to dara, lai palīdzētu vairāk svīst, līdz ar to "atvēsināties". tāpat kā tuksnešos karstu tēju dzer ūdens vietā.. cik dzirdēts.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 7 stundām , Gestapo teica:

Noteikti var sazināties ar ledus burku, viņi veic pilnu audzēšanas ciklu un var sarunāt sēklas/stādus

3 gabali omei tika iemānīti pie paprikām siltumnīcā. 😁 Tieši no burku ledus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AlCohol teica:

tāpat kā tuksnešos karstu tēju dzer ūdens vietā.. cik dzirdēts

Jap, tā viņi dara, pats esmu to baudījis un strādā. Kaut ko šie arī māk ārpus Eiropas 😁

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Čoms uz Ziemassvētkiem atveda karolīnas rīpera mērci un šādus tādus citus asumus. Jēzus marija..

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...