Jump to content

LMT "4G+ Mājas internets"


R1994
 Share

Recommended Posts

Chocoton
pirms 21 stundām , R1994 teica:

Pagaidām modēms atrodas vietā (pie otrā stāva loga) kur mēs iegūstam "stabilāko" savienojumu. 

Kāpēc anteni 3/4 G neesat pieprasījuši  no LMT...Es paprasiju un man iedeva,bet lietoju uz Tele2 līdz ar to  ir 30Mb/s  -tik uplods nekads....A LMT ruteri ieliku satalīt  šķīvi un efekt ir 5 kārtīkgs- un pie tam  vecais LMT ruteris!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
pirms 17 stundām , R1994 teica:

LTE E5186

Sitais ir vienš no labakajiem  rūteriem....tie jaunakie ir mesli-nezin par to  mikrotik ,bet tas  baltais ar apaļām malām  draņķis!

Pirms 38 minūtēm , Racer teica:

atbilstoši klientu daudzumam. Nav tur nekāda mistika. :)

Tieši tā -jaspēj noveidõt tā lai tavs rūteris būtu  dominejošais -(neko daudz jau neizdarīsi,bet iespēja ir)tad būs labi!

Pavērojiet  fõrumos-katrs ir kāds kas  sūdzas par katru no mums esošajiem  mobilajiem internetiem  iekš LV ...tam tā jabūt,nav jaķer tas kurs lētāk piedāvā,bet  jaiztestē visi piedāvajumi,vai tākā man  ir pat 2 mobilo internet piedavātaji viena dzivoklītī!Par vienu 10 ero maksāju par  otro 15 ero un tad tikai ir apmierināta mana  apetīte!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Chocoton teica:

Sitais ir vienš no labakajiem  rūteriem.

Tas bija labs, man tikai kaut kas izbeidzās pašā 4G pusē, vairs neuztvēra torņus. Iedeva vietā to ar tām apaļajām malām. Wi-Fi nebija blakus istabā. it kā pat zonu rādīja, bet nekas nenotika.

Pēc tam LMT atveda Huawei B618. Arī labs. Var tās liekās frekvences paslēgt nost, lai neslēdzas pie pārslogotākajām.

Link to comment
Share on other sites

T2 ar hujavei kaut kādu 2 gadi vecu. Pa WiFi. Un vēl kaut kur mājā televizors ieslēgts (Tet+). 60km no Rīgas.

73549717-9310-42BC-90FD-E6F877D2C5A3.png

Link to comment
Share on other sites

Viens jautājums ir vai tuvums pie Rīgas lidostas var kaut ko ietekmēt. Mēs apmēram 2km no lidostas dzīvojam. 

Link to comment
Share on other sites

Var. Nolaižoties lidmašīnas lido zemu. Ja sanāk starp torni un māju, tad signāls pārtrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēl kāds spamos info ne par mobīlo sakaru operatoriem - varēs atpūsties. Bez brīdinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Man mātei laukos LMT jau labu laiku, nezināju, ka tā mokās - ap 4/1 Mbit down/up. Uzliku antenas, piespiedu strādāt uz B3 (Huawei Lte Cat4 rūteris), dabūju pat 70/25 pie samērā švaka signāla. Gribēja pārslēgt līgumu, dabūt vismaz cat6 vai mikrotiku - lmt esot teicis - nevaram slēgt līgumu, mēs šajā adresē pakalpojumu nenodrošinam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Chocoton teica:

Tieši tā -jaspēj noveidõt tā lai tavs rūteris būtu  dominejošais

Pastāsti kā to izdarīt. Tevi ir gali pie operatora? :D

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
2021.07.4. , 20:11, uldise teica:

nu vismaz Tele2 solija, ka šī gada laikā 99% torņi būs pie optikas. dzīvosim redzēsim vai šiem sanāks..

Madliena/Ķeipene būs laikam tajā 1% :D Tornis nekurienes kalnā, TTD līnija vispār hvz cik km atstatumā ir (dahuja tālu).

Link to comment
Share on other sites

@Tuubijs ka es pareizi saprotu par kuru torni tu runā (tas kas ceļa malā), tad tas jau vairāk takā uz Ķeipenes pusi, gribi teikt, ka Madlienai nav sava T2 torņa? 

 

Šis jau ir ntās reizes pieminēts un daudz biedri to ir notestējuši, ka tas, ka tev blakus/netālu ir mobilais tornis nenozīmē, ka tas dos tev kaut kādu garantiju uz labu ātrumu. Ja stacija ir pārslogota, tad vari kaut pie antenas sēdēt,bet labums no tā būs 0!

 

Kā mobilais operators dalās ar optiku no torņa ir pāris gadījumi zināmi, bet pretī ir vai nu juridiska persona vai pašvaldība, līdz ar to, visdrīzāk saruna bija pirms tam ar TET (exLattelecom).

 

Bet nu LTE signāla mērījumus no konkrētā posta autora gan derētu, savādāk iespējams tev tiek izmantota 800MHz (Band 20) josla ar sliktiem parametriem (piemēram slēdzas klāt kāda tālāka bāzes stacija).

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AVilks teica:

tad tas jau vairāk takā uz Ķeipenes pusi, gribi teikt, ka Madlienai nav sava T2 torņa? 

Ir viens tuvāk, uz Lobes pusi. cellmapper taču visu var redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Cellmaper var redzēt tad, ja kāds ir nostaigājis apkārt ar Cellpaper softu telefonā gar konkrēto torni. Paši no sevis tur torņi neparādas.

Pagastā ir T2 gan Bite, Cellmaper nav neviena, tika pastaigāts ar T2 pieslēgumu un softu telefonā - tornis parādas un arī ne visi sektori uzreiz. Es nesaku ka ir kāds nezināms tornis tur, tikai mēģinu paskaidrot ka Cellmaper var nebūt pilnīgi objektīva info.

Ar Bites pieslēgumu te neviens nav staigājis, tā arī kartē nav. Kaut tonis jau gadu vismaz ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@ju kur ir Lobe un kur Madliena 😄 Tie torņi (T2 un LMT) tur Veckrapei ir vairāk domāti vai tie kas dzīvo starp Madlienu un Koknesi.

Lai pieturētos pie tēmas, man abu operatoru torņi ir taisnā līnijā ~2km attālumā, bet tai pat laikā, lai arī rūteris stāv bēniņos un starpā ir dēļi, RSRP: -108dBm B3, vajadzētu likt antenu, bet nevaru saņemties jo tikai upload ir švaks kas traucē priekš video novērošanas, pārējais viss griežas. Un tas ir laukos kur nākamā stacija ir taisnā līnījā ~10-12km prom lai uz kuru pusi skaties. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AVilks teica:

 kur ir Lobe

Es tik to kā virzienu norādīju.

Pirms 10 minūtēm , mafijs teica:

Ar Bites pieslēgumu te neviens nav staigājis, tā arī kartē nav.

Nez, redzu gan torni pie Madlienas, gan ari kaut kādus līmeņa mērījumus. Vai tu par citu vietu?

Link to comment
Share on other sites

Es par savu lokāciju un tas tika teikts vispārīgi, nevis konkrēti. Lai būtu skaidrs, ka Cellmaper nav pilnīgi objektīva info. To sastāda entuziasti, nevis provaideri.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
pirms 9 stundām , AVilks teica:

@Tuubijs ka es pareizi saprotu par kuru torni tu runā (tas kas ceļa malā), tad tas jau vairāk takā uz Ķeipenes pusi, gribi teikt, ka Madlienai nav sava T2 torņa? 

 

 

Tas pats tornis, “augstajā kalnā”, ņem gan Ķeipeni, gan Madlienu. Madlienai otrpus ir Bite un LMT torņi.

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Ir viens tuvāk, uz Lobes pusi. cellmapper taču visu var redzēt.

Tā jau Krape, tur “torņi” salikti uz vecu torņu aļa māju jumtiem, visi trīs vienuviet ķip.

Link to comment
Share on other sites

Man interesanti, ieliet lokāciju google maps.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Droši vien ka šis tornis. https://www.openstreetmap.org/#map=18/56.87667/25.17165

Bet nu ja ir zināms tornis, kurš nav kartē, tad jau OSM var pievienot un būt mazliets lepns, ka piedalijies kartes izveidē :D

OSM jau tiek izmantos lielumlielā daļā visādās GPS applikācijās, iekārtās.

 

Kāds ir pacenties pievienot, bet nav pilnībā izpildīti visi lauki, piemēram operators.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

No Madlienas 8 km Vecbebru virzienā (pabaisa nekuriene ar vienu māju uz kvadrātkilometru), no Vērenes līdz Vecbebriem kādi 8 km vispār nav māju, LMT internetu var noķert ar jumta antenu, sākumā piekombinēju TP-Link signāla pastiprinātāju, vēlāk uzliku fiksāku Netgear Nighthawk aparātu, kurš nezog pusi ātruma, nekas spīdošs, bet attālinātam biroja darbam, Youtube un fona mūzikai pietiek.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AVilks teica:

@ju kur ir Lobe un kur Madliena 😄 Tie torņi (T2 un LMT) tur Veckrapei ir vairāk domāti vai tie kas dzīvo starp Madlienu un Koknesi.

Lai pieturētos pie tēmas, man abu operatoru torņi ir taisnā līnijā ~2km attālumā, bet tai pat laikā, lai arī rūteris stāv bēniņos un starpā ir dēļi, RSRP: -108dBm B3, vajadzētu likt antenu, bet nevaru saņemties jo tikai upload ir švaks kas traucē priekš video novērošanas, pārējais viss griežas. Un tas ir laukos kur nākamā stacija ir taisnā līnījā ~10-12km prom lai uz kuru pusi skaties. 

 

Skaties, ka tik nesanāk, ka ar antenas dibengalu uztver torni. 

Es cītīgi cīnījos ar internetu, kamēr neizrādījas, ka griežu antenu pret noslogoto torni, kaut gan pa 180 grādiem ir cits brīvs tornis. Rūteris mēģina slēgties pie nenoslogotā torņa 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
2021.07.5. , 16:17, Racer teica:

 Tevi ir gali pie operatora? :D

Nevaig  galus,vaig pārsvarā  visiem aizlīst priekšā!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
erikonkulis
2021.07.4. , 14:15, R1994 teica:

Es tik jokoju. Mārupē Starlink tikai pieejams it kā būs tikai 2022 gadā. Tagad var stāties rindā ja samaksā 100 USD

labas dienas. un kāds pings tai superātrajai zvaigznessaitei?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...