Jump to content

Iekļūšana spēļu zālēs tikai no 21 gada vecuma


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Cik no jums dzīvo burbulī? Manā paziņu lokā nav neviens, kas apmeklētu spēļu zāles.

Link to comment
Share on other sites

Nez, varbūt 1x vai 2x gadā pa paalim ieeju nogriezt 20 eur uz Book of Ra 😁 bet tā, laikam jā, nekad nesapratīšu tos spēlmaņus

Link to comment
Share on other sites

Es ar šos nesaprotu. Alkānus ar nesaprotu - kā var lietot to draņķi.. Un pīpmaņus arī - kaut kādus dūmus pūš gaisā.. Aj, pļe, vispār nehuja nesaprotu..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Nez, varbūt 1x vai 2x gadā pa paalim ieeju nogriezt 20 eur uz Book of Ra 😁 bet tā, laikam jā, nekad nesapratīšu tos spēlmaņus

Tu ar nesaproti, kas ir alko, pīpes un book of RA 😄

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

 Grāmatas bibliotēkā nevis feņķā vajag iegriezt, bet nu ja lieka nauda lai jau tērē kā grib. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā sāpe, ka bieži vien tā ir pēdējā nauda.

Nu es gan varu saprast viņus - tā ir reāla atkarība - tāpat kā no narko, alko, vai cīgām.

Nu, ka viņš aiziet uz to spēļu zāli veidojas laimes hormons un adrenalīns nu kaut kā tā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 4 stundām , Stasss teica:

Es ar šos nesaprotu. Alkānus ar nesaprotu - kā var lietot to draņķi.. Un pīpmaņus arī - kaut kādus dūmus pūš gaisā.. Aj, pļe, vispār nehuja nesaprotu..

Es arī pederastus nesaprotu..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
pirms 15 stundām , itanium teica:

Cik no jums dzīvo burbulī? Manā paziņu lokā nav neviens, kas apmeklētu spēļu zāles.

Es kaut kā gribu apgalvot, ka tu par to nevari būt tik pārliecināts. Visai bieži par tādām lietām nezina pat sieva un bērni, kur nu vēl paziņas.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

cik viens vienrocis izmaksā nodokļos, kāds varbūt zin?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Mani eirocenti par 21 gadu ierobežojumu:

 

BET BALSOT GAN VAR 18, jo tā tak tikai valsts/pilsētas vadība...

Link to comment
Share on other sites

Tikai pozitīvi, varētu pacelt ierobežojumu arī uz 30 gadiem. Lai spēlē, kad pieres daiva attīstījusies un māk sevi kontrolēt. No otras puses, kas grib spēlē internetā, līdz ar to liela ietekme šiem ierobežojumiem nebūs. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Vito Ventura teica:

Es kaut kā gribu apgalvot, ka tu par to nevari būt tik pārliecināts. Visai bieži par tādām lietām nezina pat sieva un bērni, kur nu vēl paziņas.

Tas gan tiesa, esmu darbojies azartspēlēs un zinu kas, un kā notiek. Spēlē cilvēki, kurus šādā iestādē grūti iedomāties, un bieži patiešām pat ģimene par to nezin.

 

Domāju, ka vecums šeit ne pie vainas, ne jau tie jaunie ir lielākie spēlētāji, bet gan kungi pēc 30 un vēl vecāki. Jaunajiem ir citas lietas ko darīt, iet apreibināties vai spēlē internetā.

 

Kā jau ar jebkuru lietu, kas par daudz, tas par skādi. Ledenes arī var pārēsties un atlikt galus, tas nenozīmē, kas tas ir jāaizliedz vai jāpalielina vecums no kāda drīkst lietot, daži cilvēki tā arī nekad nepieaug.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Zināms arī viens personāžs kurš ir konkretna atkarīgs no aparātiem, visu algu tajos notriec, visiem parādā utml, 

bet pats hz kad tās zāles bija vaļā (tagad moš jau ir, hz) pāris reiz gadā iegāju kādu gaidot iegriezt uz nelielām summām, iedzert kādu stopku, vai tēju/kafiju ko tur par brīvu taisa, nez, var jau spēlēt, vienkārši jāpieturās pie likuma ka met iekšā tik cik nav žēl pap!st un viss :) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...