Jump to content

Pārdod: Samsung SSD 3.84TB


Amazons

Recommended Posts

Pārdodu Samsung Enterprise sērijas SSD 3.84TB. Jauns, iepakojumā 

Modelis: PM883

PN: MZ7LH3T8HMLT-00005

2.5" SATA (6Gbps), 3.84TB

Bildes interneta dzīlēs

 

Cena 650

Maksāt var ar pārskaitījumu, PayPal vai eq BTC, ETH u.c.

Atrodas Ķekavas nov.. Piegāde - vienojoties varu aizvest saprāta robežās. Varu nosūtīt arī ar pakomātu

 

 

 

Labots - Amazons
Link to comment

Nu cipars jau nemaz tik kosmisks nav, ja tiešām jauns jo reāli 950 USD = ap 750 EUR jau arī cena jaunam, tiesa ar sūtīšanu, tāda ir.

Ja pieņemam, ka piemaksa par visām procedūrām ir ~ 100EUR, tad 650 ir normāli.

Labots - raiviic
Link to comment

Nebūs ... modelis Prolink saitē ir identisks (SATA III), savukārt Amazon saite ved uz izstrādājumu, kas pēc parametriem atgādina NVMe:

Read Speed: 3200 Megabytes Per Second

Link to comment
shadow118
Pirms 7 minūtēm , Boņs teica:

Nebūs ... modelis Prolink saitē ir identisks (SATA III), savukārt Amazon saite ved uz izstrādājumu, kas pēc parametriem atgādina NVMe:

Read Speed: 3200 Megabytes Per Second

Prolink saitē ir tas pats modelis - PM883 (SATA 3), Amazon saitē ir cits - PM983. Bet nu ņemot vērā, ka 2 TB SSD maksā ap 200€, tad tie 650 par ne-4 TB liekas bik šerpi 

Link to comment

Serveru diski dabū krietni vairāk ieraksta operācijas, pieminētajam PM883 ir 5,466 TBW, tiesa gan šis skaitās entry level disks.

Datoriem paredzētais niknākais Samsung 860 PRO 4TB SATA disks ir ar 4,800 TBW un tur € cipars tuvojas PM883.

Labots - Boņs
Link to comment

Tāda nu tā cena ir. Esmu jau tāpat nedaudz nolaidies, jo sanāca ka iepirku kā rezervi kopā ar Intel Optane SAS'iem kuri pilnībā apmierina

Link to comment
pirms 17 stundām , Amazons teica:

2.5" SATA (6Gbps), NVMe, 3.84TB

šis ir jocīgi - kā tas ir domāts? SATA kā interfeiss(pēc specenes), un kur tur sanāk NVME? :) 

  • Patīk 2
Link to comment
1 stundu atpakaļ, jema teica:

Tāpat jau 680. Turklāt no pieredzes - diez vai viņiem būs stokā kā norādīts. Tāpēc parasti sūtu visu no vācu kantoriem. Ātri un suports normāls

 

pirms 1 stundas , uldise teica:

šis ir jocīgi - kā tas ir domāts? SATA kā interfeiss(pēc specenes), un kur tur sanāk NVME? :) 

 NVMe tā ir arhitektūra un iekšējais kontrolieris. Daudzi to kļūdaini saprot tikai kā fiziskā interfeisa ātrumu

Turklāt kā parasti viss jaunai ir labi aizmirsts vecais - īsāk sakot PCIe kopnes ātrumi nekad tā īsti nav tikuši izmantoti. Arī tagad

Link to comment
Pirms 58 minūtēm , Amazons teica:

 NVMe tā ir arhitektūra un iekšējais kontrolieris. Daudzi to kļūdaini saprot tikai kā fiziskā interfeisa ātrumu

Turklāt kā parasti viss jaunai ir labi aizmirsts vecais - īsāk sakot PCIe kopnes ātrumi nekad tā īsti nav tikuši izmantoti. Arī tagad

jo tālāk, jo jocīgāk.

iedod kādu saiti, kurā par šo disku kaut kas ar NVME ir aprakstīts.. vismaz es nemāku atrast.

  • Patīk 2
Link to comment
1 stundu atpakaļ, Amazons teica:

Daudzi to kļūdaini saprot tikai kā fiziskā interfeisa ātrumu

Šeit jau rodas tas interesantais jautājums, SATA limits 6Gbps, kāds jēga vairs no NMVe? Mājas lapā arī šim diskam uzrādas standarta 550 ātrums. Arī neko neatradu.

Link to comment

NVMe slēdzas pie PCIe kopnes (caur M.2. vai pa tiešo PCIe slotā), strādā caur NVMe draiveriem un tam ar pārdodamo disku, šķiet, ka nav nekā kopīga - vismaz @jema pdfā "NVMe" nav pieminēts.

 

Labots - Boņs
Link to comment
  • Amazons changed the title to Pārdod: Samsung SSD 3.84TB

Tev te aplauziens, boot pamata publika nav stulba, un no perekupčikiem neko nepērk.

Link to comment
1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Tev te aplauziens, boot pamata publika nav stulba, un no perekupčikiem neko nepērk.

Varētu paskaidrot savu tekstu?

Link to comment

Vai tad Tavs niks nenorāda uz nodarbošanos? Parastiem pilsoņiem "pēkšņi" nav lieku mantu, no kurām "steidzīgi" jātiek vaļā, pie tam ar uzcenojumu.

Link to comment
pirms 12 stundām , aoma teica:

Vai tad Tavs niks nenorāda uz nodarbošanos? Parastiem pilsoņiem "pēkšņi" nav lieku mantu, no kurām "steidzīgi" jātiek vaļā, pie tam ar uzcenojumu.

Nu redz, tu esi kļūdījies tieši tāpat kā es skatoties uz vienu SSD disku un domājot par citu. Tagad rūpīgi pārbaudi pārdošanas sadaļu, apskaties ko un cik bieži esmu tirgojis (man pat šķiet ka atdevis 'pa brīvu' esmu krietni vairāk). 

Pozitīvais šajā ir ka vismaz topiks kustās un ja būs reāls gribētājs tad par cenu mēs noteikti vienosimies.

  • Patīk 4
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...