Jump to content

Kurš pārkarsis saulē ???


raiviic
 Share

Recommended Posts

 Šodien Feisbukā pāris kolēģiem uzlauzti profili un viņu vārdā sūta visiem kārtējos vieglas peļņas variantus (pie tam paši neredz, tikai citi, kas zina, varbūt no manis arī sūta:devil:). 

Drošs paliek nedrošs, mainu paroli. Un ko redzu ?  (Jā, lietoju datorā Zelta reņģi 4G).

Untitled.jpg.5048118a56c63d6f921ec25d82393833.jpg

 Nu labi, tas ka atrodos tuvāk Salapilij, kā Mārupei, to varbūt Zelta reņģe (vai Feisbuks) neprot atšķirt. BET - kāds sakars ar krietnu 100km attālumā esošo Irlavu??? (Linux ir pareizi ieraudzīts.)

Pie tam, ar glaudāmo telefonu (LMT), izrādās kur tikai neesmu bijis, nu Rīgā jau bieži, bet Carnikavā un Siguldā vismaz 2 gadus ne.  Truba gan uzrādās mana ir tas XZ1 Compact.

HVZ, kas šitādu joku izsauc. Paroli, protams, nomainīju, jāpagaida kādas dienas, kur atkal būšu aizceļojis. 

 (Jā, humoram - darba mašīnai (ne manai) uzlikts GPS. Vienā jaukā dienā (pirms kādiem 6 gadiem) šoferis redz, ka braukājis pa Kanādu, kaut tālāk par Rīgas rajonu nav bijis) :biggrin:.

 Laikam bez n-kausiem alus, šovakar to nesaprast. Priecīgu visiem līgošanu!

790877114_Ekrnattls2021.jpg.2b8759c1e6a4b4a1ad63514a8043e94d.jpg

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Varu saderēt ka sākumā iekš FB tu uzklikšķināji uz tās "Ātrās vieglās peļņas", kas tev likās tīri vilinoši. Tad nu arī ciet..😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Varu saderēt ka sākumā iekš FB tu uzklikšķināji uz tās "Ātrās vieglās peļņas"

Man jau nekas, bet vairāku draugu konti šo izsūta. Neesmu tik stulbs, lai klikšķinātu uz ko tādu:devil:. Paroli nomainīju tikai drošības pēc. Vairāk interesē tas, ka uzrādos visādās vietās, kur jau sen neesmu bijis - piemēram Carnikavā kādus 3 gadus, bet uzrāda, ka pirms 8 stundām :biggrin:.

Untitled.jpg.13e24afcd82d649ade0b90b574912a36.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, par šo arī domāju. Man arī grēko paziņas ar šo, kas īsti neatpazīst fake info. Bet tur tā lieta - noinficējas tikai uzklikšķinot uz tā.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Precīzāk - nevis klikshkjinot inficē, bet gan links, kursh pec tam prasa pieejas tiesibas soc platformas infai, lietotajs atlauj un tad sakas...

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , raiviic teica:

Neesmu tik stulbs, lai klikšķinātu uz ko tādu

Es tā neteiktu. Parasti šitās figņas sākas, kad esi kaut ko saklikšķinājis iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , aoma teica:

šitās figņas sākas, kad esi kaut ko saklikšķinājis

Atkārtoju vēlreiz - man viss OK, bet vairāki draugi it kā sūta, bet paši par to nemaz nezin, tā kā droši vien klikšķinājuši. .

Mani vairāk interesē pavisam cits - kāpēc uzrādās, ka esmu Irlavā, kura tajā brīdī ir vairāk kā 100km attālumā - tas gan vairāk izskatās pēc "Zeltašprotes", ne feisbuka gļuka, 

tāpat, ka esmu ienācis ar viedtelefonu it kā no Carnikavas, kur neesmu bijis kādus 3 gadus un esmu  gandrīz Daugavas, ne Gaujas tuvumā :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

Mani vairāk interesē pavisam cits - kāpēc uzrādās, ka esmu Irlavā

Es saprastu ka uzrādītos Portugālē, tad vēl būtu ko uztraukties. Bet ja Feisbuks nosaka IP atrašanās vietu pēc IP, tad nu ko tur vēl gribēt?

Ielogo IP uz sava telefona un izrādīsies ka esi bijis arī Rēzeknē un Talsos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vai arī tev vienkārši gļukains GPS uz telefona, jo visdrīzāk 'Feisbuka lietotne' to nolasa no GPS, ja ir iedotas atļaujas. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , raiviic teica:

Atkārtoju vēlreiz - man viss OK

Tad jau parasti jaunas tēmas necep.....

Link to comment
Share on other sites

Parasti nē, bet ja labi čomi sāk sūtīt un paši saka, ka neko nesūta un arī neredz - rodas interese 😁.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...