Jump to content

Iesakiet digitaalo fotoaparaatu cenaa liidz 600Ls


Guest
 Share

Recommended Posts

Shai topicaa spriezham par to kursh digitaalais fotoo, cenaa liidz 600Ls ir pats labaakais.

 

Uzlikshu topicam lai vienmeer it augshaa un lai nav jaataisa 100 topici pa vienu un topashu teemu :)

Link to comment
Share on other sites

njaa, likt jau vari topikus, cik gribu, bet tirgus situaacija mainaa sliidzi laikam! Mainaas gan cenas, gan arii arii naak jauni modelji! Var teiksim reizi 2-3 meeneshos atjaunot - tad buutu pusliidz normaala infa pieejama. Peec pus gada taksh shitie topiki buus aizstāstiti [atvainojos] ar drazu pilniigi nederiigu infu! Pat tik ilgi nebuus jaagaida.

Doma nav slikta, bet ar noteikumu, ka teema tiek reizi 2 meenshos nonulleeta... tb - topiks izdzeests un iesaakts par jaunu!

Link to comment
Share on other sites

350D body ~ 600-700 Ls

350D kit ~ 750-850 Ls.

Tādas varētu būt oficiālās cenas.

Link to comment
Share on other sites

Despacho
350D body ~ 600-700 Ls

350D kit ~ 750-850 Ls.

Tādas varētu būt oficiālās cenas.

Pa 800 EUR ebay.de jau pārdod. Tātad 560 Ls - tieši šim topikam atbilstoša cena ;) Par pārējiem 40 atmiņas karti piemetīs klāt.

Link to comment
Share on other sites

600Ls ir digitālās spoguļkameras cena.

 

Šajā segmentā ietilpst canon 10D, canon eos 300d, canon eos 350d un panasonic 300**.

 

Ja EOS 300D maksā ~400Ls, tad es nevaru apgalvot, ka 350D ir par 50% labāks (par 50% dārgāks). Šim 8Mpix sensors 6 Mpix vietā, bet optika saglabājas tā pati (EF,EF-S). Parādās nepietiekamas izšķirtspējas risks. Procesors gan esot labāks. Izmēri atšķiras nebūtiski. Melnā krāsa ļauj pielikt lielo bateriju tā, lai īpaši nekontrastē ar korpusu.

 

Esmu 300D lietotājs un pašlaik vēl neesmu izsmēlis šīs kameras funkcijas, lai teiktu, ka jāsper nākamais solis.

Link to comment
Share on other sites

Guest arno

Interesanti kuri, izņemot VIL, paši to EOS300D lieto vai vismaz rokās turējuši??? - vai arī dod tikai gudrus padomus salasījušies netā visu ko. Mani, piemēram, dažreiz kaitina ilgais eos300d starta laiks - jaunākajam modelim it kā esot samazinājuši līdz 2s.

Link to comment
Share on other sites

300D pērk vai nu tie, kam vajag lētu digitālo spoguļkameru (ar visām no tā izrietošajām sekām - ātra fokusēšanās, normāla bilde pie augstiem ISO, bet lieli gabarīti, apgraizīta funkcionalitāte (ja nav hakota firmware) un kilogramiem stiklu - kam tas ir vajadzīgs, tam tas nav traucēklis) vai arī tie, kas neko nejēdz, bet lasa "gudrus" padomus atsevišķās interneta konferencēs. Par jauno modeli nekas īpaši nav zināms (nav izkosts), vienīgi tas, ka esot it kā labāks par Nikon D70... Iesācējam tāds aparāts nu noteikti nav vajadzīgs, līdzīgas kvalitātes ģimenes vai dabasskatu bildes var fočēt arī ar krietni lētākiem fotoaparātiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest andrisri
350D body ~ 600-700 Ls

350D kit ~ 750-850 Ls.

Tādas varētu būt oficiālās cenas.

 

Gribu piekrist par EOS 350D.

Bet nu shiis ir senas cenas, 350D kit tagad laba cena ir ~ 555 Ls, body ~ 510 Ls, taas ir oficiaali importeeto aparaatu cenas latvijaa ar visu PVN.

Peerkot to krievijaa var ietaupiit veel ~ 100 Ls.

 

Vieniigi iegaadaajoties shaadas klases aparaati izdevumi ar to nebeidzas, driizaak otraadi, tikai saakas - labaaki objekiivi, papildus baterijas, papildus zibspuldze, mega izmeera flash kartes u.t.t. :) Bet nu labi objektiivi maksaa patieshaam :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest bcr

Vajadzētu atcerēties, ka ja cilvēkam foto nav tas lielākais hobijs, tad digitālās spoguļnieces tomēr neiesaku. Pirmkārt jau izdevumi, bet kameras ir salīdzinoši lielas + nepieciešamas priekšzināšans foto lietās.

Ir ļoti labas parastās kompaktnieces, kurās ir ļoti labi Auto režīmi un viss pārējais.

Link to comment
Share on other sites

Pēc EOS300D ir ļoti grūti fotografēt ar a95.

Tas pirmais lielais ir daudz ērtāks darbā.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kuri, izņemot VIL, paši to EOS300D lieto vai vismaz rokās turējuši??? - vai arī dod tikai gudrus padomus salasījušies netā visu ko. Mani, piemēram, dažreiz kaitina ilgais eos300d starta laiks - jaunākajam modelim it kā esot samazinājuši līdz 2s.

 

1.) es lietoju. padomus drīkstu dot?

2.) jaunākajam modelim kam!? 20d, 350D.. etc etc starta laiks ir nieka milisekundes, salīdzinājumā ar 300D ~5s

 

bet saproti vienu lietu - cik tad tu sleģsi iekšā/ārā? es piemēram vienreiz ieslēdzu un lietoju ilgu laiku - nebildējot tas patērē ļoti maz enerģijas. kā arī neizmantoju LCD-preview

 

600Ls robežās 300D ar labiem stikliem ļoti iederās :)

Link to comment
Share on other sites

Kādas 5 sek? Kādai operācijai?

 

tu lasīt māki ? `starta laiks`! (startēšanās, būtošanās)

 

nu labi, mans 3s iestartējās. bet ikdienā tas netraucē.

Link to comment
Share on other sites

Canon S2 IS + visi pribambasi (memory, sominja, impulsu laadeetaajs, statiivs, kaads papildus objektiivs)... Un paliek daudz nauda kefiiram...

Link to comment
Share on other sites

tu lasīt māki ?  `starta laiks`! (startēšanās, būtošanās)

nu labi, mans 3s iestartējās. bet ikdienā tas netraucē.

 

Lasīt protu jau vairākus gadus, bet nu šitāādu lasīt...

 

Nu re - jau 3 sekundes nevis piecas. Tas jau ir 40% samazinājums.

No kurienes tie 5 sek. skaitļi?

 

P.S. Es savam verķim neesmu pievērsis uzmanību startup laikam, bet 5 sek jau nu būtu pamanījis.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 350d ar 1gb cf un sigma55-200HF.pagriez slēdzi un pirmo bildi jau var apskatīt pēc~1.2s

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kit objektīvs ir pēdējais sūds, dabūju uzreiz pirkt citu.paņēmu lēto sigma24-70HF un pilnīgi citas bildes

Link to comment
Share on other sites

Ezi, mēs nevarēetu satikties? gribētos patestēt to stiklu..

Es ceru ka tu domāji šito - https://secure07.bhphotovideo.com/bnh/contr...=&li=1851EA1F29

 

Tāpēc es esmu izvēles priekšā -

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller...u=257911&is=REG

vai

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller...u=352403&is=REG

 

Protams, ka tie ir 3x dārgāki, bet gribās redzēt tieši to 129$ modeli - ko no tāda var izspiest.. :) - iepostē bildes moš kur... poga.lv piemēram labs portāliņš bildēm...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Jautājums tāpat ziņkārības pēc : vai ir kāds no šejieniešiem turējis rokās Pentax *IST DL? Kā izsskatās uz Canon fona?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
FXQuadro
vai ir kāds no šejieniešiem turējis rokās Pentax *IST DL? Kā izsskatās uz Canon fona?

 

Es turēju DL'u - Canon 350D ir labāks. Es tev ieteiktu paturēt Nikon D50 - tev patīks ;)

Ja esi Pentax fans, tad uzgaidi kad būs pie mums pieejams ist DL2. DL2 - jau var pasūtīt no Japānas - ap 400 Ls Body un ap 470 Ls ar KIT objektīvu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...