Jump to content

Octa atsaka apdrošināšanu par nepareizi pieskrūvētu riteni.


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Pirms 16 minūtēm , Jainit teica:

Juristam savam prasi, nevis boot "kolektīvajam saprātam".

Jurista ideja bija Baltu mocīt, kaut arī redzēja punktu 7.1.1.11 labāk, tad kolektīvai boot matricas apziņai uzticos! Kaut ko pozitīvu vismaz izdomājiet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Lameriz teica:

Kaut ko pozitīvu vismaz izdomājiet.

+ Juristam ir darbs
+ KASKO var nemaksāt tev kompensāciju

+ Tavai sievai nav jāpi$as ar papīriem

   - Tā vietā viņai ir jāpi$as ar tevi (varbūt)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas ka riteņi atskrūvējas braucot no kā rodas kautkādi zaudējumi, jau paša vaina, jo pirms braukšanas jāpārliecinās ka auto ir tehniski atbilstošs braukšanai.

Nu, nu, nu.  Pamēģini ~ 2 tonnu smagam, stāvošam klucim, tā uz aci, noteikt vai visi riteņi normāli pievilkti. Es neticu, ka tu katru rītu apstaigā visas skrūves un pārbaudi vai tās ir normāli pievilktas. 

 

Bet jā. Punkti un iebildumi ir melns uz balta atrakstīti tā kā... @Lameriz tava kļūda, ka vispār pieminēji servisu. Vajadzēja iet pie apdrošīnāta un teikt: "iebraucu bedrē un naher nolūza" Tālāk jau tā jau būtu viņu problēma noskaidrot vai tu muldi vai nē un pierādīt savu taisnība un to viņi parasti nedara. Tagad jau vairs neko - arī ar tiesu neko nepanāksi.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , ruukjis teica:

Nu, nu, nu.  Pamēģini ~ 2 tonnu smagam, stāvošam klucim, tā uz aci, noteikt vai visi riteņi normāli pievilkti.

Viena lieta kā ir teorētiski un cita kā ir praktiski. 

Tas ka praktiski kautko grūti pārbaudīt, nenozīmē ka tā nav vadītāja atbildība. 

 

Link to comment
Share on other sites

latscrap
pirms 3 stundām , Lameriz teica:

ko tālāk? tiesāties?

man šodien labs noskaņojums, tāpēc es tev palīdzēšu; ne tikai šajā gadījumā, bet vispār, dzīvē:

 

ieej likumi.lv un atrodi civillikumu un patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

rūpīgi izlasi nodaļas, kas attiecas uz zaudējumu radīšanu, atlīdzināšanu utt.

 

iekopē šeit pantus, pēc kuriem, tavuprāt tu varētu vērsties pret minēto servisu (kuri pārkāpti).

 

kad būsi mājasdarbu izdarījis, runāsim tālāk, a to tu te tā kā tāds muļķītis ar cepuri rokā staigā un savu muļķību rādi. saproti vismaz kaut ko, savādāk dzīve tevi turpinās drāzt... acīm redzot tavs "jurists" tev palīdzēt nevar. nav brīnums...

 

Pirms 29 minūtēm , ruukjis teica:

"iebraucu bedrē un naher nolūza"

tieši tā;

 

man nesen izbira balsta šarnīra skrūves, pusass pārdalījās uz pusēm; par laimi nelielā ātrumā; KASKO evakuātoru apmaksāja bet par remontu pasūtīja (par laimi, nieks vien bija, tik cik stupicu nomainīt) - tā arī pa telefonu pateica - būtu bedrē atdalījies - būtu kasko gadījums - a ja "pats no sevis notika" - nav kasko gadījums. tā kā, par laimi, nekāda lielā skāde nebija, negāju speciāli bedri rakt, bet ir vērts paturēt prātā viņu sistēmu....

Link to comment
Share on other sites

(labots)

32.pants. Zaudējuma atlīdzības noteikšana

Patērētāju prasības par zaudējuma atlīdzību un līgumsoda piedziņu risināmas tiesā Civilprocesa likumā noteiktajā kārtībā, ņemot vērā, ka patērētājam nav speciālu zināšanu par iegādātās preces vai saņemtā pakalpojuma īpašībām un raksturojumu.

(24.04.2014. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 28.05.2014. Panta jaunā redakcija stājas spēkā 13.06.2014. Sk. Pārejas noteikumu 22.punktu)

 

ES nav tik dumjš kā izliekos! Panti par ko pārkapj nav nav mana lieta!

 

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 2 minūtēm , Lameriz teica:

ES nav tik dumjš kā izliekos!

redzēsim

 

vai varētu būt ka tālāk būtu jāizlasa minētais civilprocesa likums (nejaukt ar civillikumu)? iekopē šeit, kas jādara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , latscrap teica:

redzēsim

 

vai varētu būt ka tālāk būtu jāizlasa minētais civilprocesa likums (nejaukt ar civillikumu)? iekopē šeit, kas jādara.

 

Nav mans darbs.

 

Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 2 minūtēm , Lameriz teica:

 

Nav mans darbs.

 

kas tavuprāt ir tavs darbs, čīkstēt forumā? vai krist uz nerviem servisiem, apdrošinātājiem un citiem godīgiem cilvēkiem, tikai aiz tā vien, ka saprast, piemēram, polises noteikumus "nav tavs darbs"

 

"nav mans darbs "tu taču esi jampampiņš, tiesāties viņš taisoties...

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Give a man a fish and you feed him for a day. Teach him how to fish and you feed him for a lifetime

Šajā gadījumā es saku: "sārtā" viņu! :D Nav ko būt tik stulbam

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Lameriz teica:

neviens katru rītu neskraida gar mašīnu pārbaudot katru skrūvi riepai

Bet uzmest aci, vai nav mīkstais, vai kas aizdomīgs(bumba zem salona daļas:bomb:) jau nu gan vēlams.

Bet - braucējam jābūt galīgā pālī, vai absolūtai blondīnei (kas gan viens otru neizslēdz), lai krietni iepriekš nejustu problēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , latscrap teica:

kas tavuprāt ir tavs darbs, čīkstēt forumā? vai krist uz nerviem servisiem, apdrošinātājiem un citiem godīgiem cilvēkiem, tikai aiz tā vien, ka saprast, piemēram, polises noteikumus "nav tavs darbs"

 

"nav mans darbs "tu taču esi jampampiņš, tiesāties viņš taisoties...

Es nekko netaisos, tas ir tavs darbs ja esi jurists un beidz čīkstēt!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Lameriz teica:

Panti par ko pārkapj nav nav mana lieta!

Vispār jurists no šāda klienta varētu smuki nopelnīt - bez pāris tūkstošu honorāra jau nu nevajadzētu ko pasākt :biggrin:. Ar interesi gaidām turpinājumu :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

eu sieva varēja nosisties un vēl kādus 10 citus sev līdz paņemt! es saku civiltiesa uz 10 miljoni pret servisu! Jurists var dabūt 50%

Link to comment
Share on other sites

Realitātē pats samaksāsi tiesas izdevumus (jo zaudēsi) un honorāru advokātam = kopā kādus 5000 :biggrin:.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Lameriz said:

Es nekko netaisos, tas ir tavs darbs ja esi jurists un beidz čīkstēt!

Čīksti Tu.

Ja arī kāds šeit ir jurists, tas nenozīmē, ka tev sniegs juridisko konsultāciju ;) 

 

Ej pie jurista, maksā, tam arī būs kāda jēga. Šeit ir diskusija nevis konsultācija ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , rubb teica:

Čīksti Tu.

Ja arī kāds šeit ir jurists, tas nenozīmē, ka tev sniegs juridisko konsultāciju ;) 

 

Ej pie jurista, maksā, tam arī būs kāda jēga. Šeit ir diskusija nevis konsultācija ;) 

Kāda tad jēga būtu no šī foruma vai teiksim kaut vaj dr.lv foruma?

Link to comment
Share on other sites

Dr.lv forumā gan neko neraksti - tur tomēr vairums mediķu vai medicīnā zinošu personāžu, atšķirībā no datoriķiem, ātri tevi "atkodīs":biggrin:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tēma sadaļā "Humors" , attiecīgi jēga no šī visa biedriem no sirds pasmieties. TS iesāk, pārējie velk līdzi.. un visiem labi! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jainit teica:

Tēma sadaļā "Humors" , attiecīgi jēga no šī visa biedriem no sirds pasmieties. TS iesāk, pārējie velk līdzi.. un visiem labi! :)

 

nekad dzīvē neviens posts no manis nav bijis lai pasmietos.. manas problemas un mani sūdi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Lameriz teica:

nekad dzīvē neviens posts no manis nav bijis lai pasmietos..

Piedod, vecīt, es nezināju...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Lameriz teica:

manas problemas un mani sūdi!

Nu pārāk bieži un daudz, lai kāds tās uztvertu nopietni, beidz troļļoties. Kaut nē - turpini, vismaz kāda izklaide šajā forumā :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...