Jump to content

Outgļuka "rules"


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Sveiciens nespama tēmā.

Kā var piespiest automātiskajai atbildei tipa "out of office" sūtīties katram purnam tikai vienu reizi - pēc pirmā atsūtītā meila. Un, ja tas idiots nesaprot un atsūta vēl 68 meilus, tad izlikties par beigtu. Man meičas stāsta, ka pagājušo gadu es esot tā izdarījis, bet es turos pretī cik varu... "ņe vinovataja ja..." Vai vispār to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Paldies, @AndrisBB, bet šo es jau sen māku (apstākļu spiests, jo pats visur izmantoju pērkonputnu) un tas ir izdarīts. Bet šis atbild uz katru ienākošo meilu. Man apgalvo, ka pagājušo gadu tā nebija - tipa, ja no kaut kāda blabla@bla.com atnāca 58 meili, tad esot atbildējis tikai uz pirmo. Es pat neiedziļinos, kāpēc šām tas ir tik svarīgi. Bet nu nevaru tajā managerī atrast atbilstošu ķeksi.

 

edit:

     velns, nu nevaru to "out of assistant" atrast... un rūlēs atbilso'tošu ķeksi arī  ne...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Varbūt Outlooks tagad gudrāks palicis un pats izdomākad atbildēt vienreiz un kad katru reizi.

Tā viena atbilde cik saprotu ir lai neveidotos emailu cikli. Tjip atbildi uz emailu ar out-of-office un otrs gals arī ir out-of-office un tad sākas bezgalīga emailu sūtīšana.

 

Es lietoju tikai outluka web-versiju.  

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Cik saprotu, tad maniem outgļukiem  (versijai) nav tā out of assistant un jādarbojas ar rūlēm. Bet tur nevaru atrast kaut ko līdzīgu "once for each sender". Un gudrs arī šis nav 😁 acīmredzot.

 

p.s. tikko pieķēru sevi, ka nezinu, kur paskatīties, kāda vispār outgļuka (un arī ekseļa) versija 😁. Visām cilvēcīgām aplikācijām apmēram Help->About 😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

OOF rules parasti glabājas uz Exchange servera un ja admins sapi ... nas meistarībā, tad visādi var būt :)

Tiesa gan Outlukam var visu ko citu pielikt galā, tad gan jāskatās konkrētā konfigurācija.

Pašā Outlukā, ja pareizi atceros, varēja vien reply tekstu un rules darbības periodu uzlikt.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 1 stundas , Boņs teica:

varēja vien reply tekstu un rules darbības periodu uzlikt.

Nu var jau visu it kā smuki sataisīt. Uzliekam rūli:

1. ienākošajiem

2. kuriem "To" ir tavējā kasta paste

3. atbildēt ar sagatavoto šablonu.

It kā viss ok, bet nav ķekša, kur ielikt  - sūtīt katram tikai vienu reizi. Iepriekš vecākajiem outgļukiem bija tas add-in vai kas tur konkrēti, pat "poga" bija. Un tur bija tāda opcija. Nu sasipa indusi šo lietu arī. Vai ta pirmo, vai pēdējo reizi. Gan jau varētu makrosu rakstīt, bet tagad ir vasara un galīgi gribuļa nav 😁. Īstenībā baigi sen VBA nekas nav veidots.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 8 stundām , Murlo teica:

Palasiet šeit

Man nav File->Automatic Replies.

Jātaisa caur rūlēm. Bet tur nav fīčas "once for each sender". Lai neuztaisītu bezgalīgās cilpas, ir ķeksis "neatbildēt uz automātisko atbildi". Un viss. Varbūt indusi domā, ka outgļuks ir pietiekoši gudrs. Nu izrādās, ka tomēr nav.

 

Link to comment
Share on other sites

constrig

Tādai fīčai jau jābūt iešūtai saknē jebkuram pasta klientam- neatbildēt automātiski uz ienākošajiem kuri satur : "automatic replay"

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu redz, bet te ir tāds ķeksis. Nezinu, ko šis darītu, ja tāds ķeksis nebūtu ielikts. Nemēģināju.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
fura1223

a man labi patik advanced user laust  administratora  top paroli9 lai uzliktu labu draiveri lai pie tikla pislegtos par to alus pudele caur linuxsu atbalsts i drosiba zem kazas kajas

tikai uz kovid bazes

Link to comment
Share on other sites

fura1223

kamer ne ban cik ismaksasambuferrs koplekts 1kw omi tubam bez vijobona zinu ta uz kw kludos hu znaet

kas iztulkos sapratis

Link to comment
Share on other sites

ta kā dzērāji , bez 1,0 L  nav jēga tēmu sākt cilāt)))

 

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pacilāšu tēmu bez 1,0 L.😁

 

Meiča pielika atačmentu 4GB un nospieda send... Outgļuks aizgāja uz Aglonu. Visu laiku mēģina nosūtīt to meilu. Nelīdz ne :

work offline,

uztaisīt citu *.pst un pasludināt par defaulto,

restartēt outgļuku safe mode

un mēģināt izdzēst.

 

Nemēģināju scanpst.exe, jo meičas *.pst fails ir 44 GB, bet vajag tūlīt uz līdzenas vietas. Vispār jau pamēģināju, bet sapratu, ka process ievilksies. Ļoti. Un rezultāts nav garantēts, kā jau ar office produktiem.

 

Nu nekādi.

 

Tupais risinājums - pārcelt visu in/out mapju saturu (meičai vajag) uz jauno *.pst un veco pst "izrakstīt no konta palīdz. Bet problēma, ka meklētājs neko nemeklē jeb pareizāk sakot neko neatrod. Kas varētu būt par problēmu? Mož kaut kāds ķeksis kaut kur?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neviens SMTP neļauj tādu izmēru kaut kur sūtīt, tas ir neprāts! Izņem to mailu no Outgoing mapes, lai pātrauc sūtīšanu un miers mājās

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
1 stundu atpakaļ, jema teica:

Izņem to mailu no Outgoing mapes, lai pātrauc sūtīšanu un miers mājās

Da vot tur jau tā lieta, ka nevar šamo izņemt no tās mapes nekādā pozā. Dzēšanas/pārvietošanas komandām neseko nekāda aktivitāte. Restartējot outgļuku safemodē izlec pazīņojums, ka nevar izdzēst, jo meils vai nu ir izdzēsts vai nav piekļuves tiesību. Un tad nu mēģina visu laiku aizsūtīt.

 

Tāpēc uztaisīju jaunu datu failu, pārnesu uz to šī gada (meičai vajag) izsūtītos un nosūtītos meilus. Un veco datu failu noņēmu no konta. It kā viss kārtībā. Bet nestrādā meklētājs. Varbūt jāveic kāda darvība, lai šis noindeksētu vai to mapju saturu?

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Mailam WEB sejas nav? Ja tas tev ir IMAP pieslēgums, tad vari outlookā uztaisīt vēl vienu profilu pieslēgties klāt un paskatīties, kas notiek! ja viss ir ok, veco profilu nodzēst. Ja POP, tad ir kakas, jāņem kāds softs kas māk rediģēt PST saturu un jāskatas kas notiek ar failu

Link to comment
Share on other sites

(labots)

POP.

Bet nē, viss ir ok. Mans tupais variants izgāja cauri. Vienkārši pēc tam vajadzēja meklētājam uztaisīt rebuild. Nekad nebija sanācis iedziļināties. File->Option->Search->Advanced bla, bla, bla. Liela poga Rebuild. Noindeksē un viss kārtībā.

Bet nu interesanti, ka šitā var uzkarināt.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Iespējams pārsniedza pieļaujamo faila izmēru un nokārās, outlook ekspresim šis bija standarta variants, maks izmērs 2GB, ka noķer, sākās dejas ar tamburīnu :shok:

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu šitāda varianta nekad nav bijis 😁. Megabaiti jā, bet gigabaiti...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Netaisīšu jaunu tēmu, jo zināmā mērā sasaucas ar šo.

Tai pašai nelaimīgajai 😁 meičai tam pašam outgļukam meklētājs ignorē kaut kādu dažu pēdējo dienu meilus. Uztaisu meklētājam rebuild, viss ok. Pēc dažām dienām atkal tas pats. It kā nav nekur neviena ķekša, kas būtu noņemts. Nav kāds sakāries ar līdzīgu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz vakar ar līdzīgu nodarbojos. Viņš palaida korektu indeksāciju tikai tad, kad biju būtiski samazinājis failu izmērus.

Es to saprotu tā: meila provaidera servisā (manā gadījumā Bites serveros) tas fails nedrīkst tos nosacītos 2Gb pārsniegt, jo tad pie nepārtrauktām izmaiņām (ienākošie/izejošie epasti), nobrūk indeksācija. Nezinu kāpēc, neesmu IT cilvēks. Savukārt, uz galda kastē man ir faili ar vecajiem epastiem. Ap 20Gb fails. Un nekas, indeksācija darbojas un meklētājs arī. Pieļauju tāpēc, ka nav pastāvīgu izmaiņu failam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka daudziem līdzīga problēma.

Padomus pārinstalēt gļuku un pat W gan izlaidu 😁. Bet, iespējams, risinājums atradās. *pst failam properties->advanced esot jāieliek ķeksis "allow this file to have contents bla, bla, bla ..." Komentāros tika atzīts, ka tas palīdzēja.

Lai gan manam gļuka failam nav tā ķekša. Bet nu, laiks rādīs. Jāpagaida dažas dienas.

 

Par to faila izmēru... hmm, jocīgi, ka nevienam tas nav novērots līdz šim. Nē, pag, tas fails jau uz datora atrodas. Gļuks jau strādā uz kārbas nevis meklējas pa meila provaidera failiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

ļuks jau strādā uz kārbas nevis meklējas pa meila provaidera failiem.

 

Taisnība. Man ienākošie/izejošie e-pasti sinhronizējas uz kastes. Tā kā to ir daudz (dienā ap 200, daudzi ar pielikumiem), tad 2Gb uzaug nepilna gada laikā. Tad lūk, to failu, kurš sinhronizējas es regulāri "iztīru", atstājot ~6 mēnešu vēsturi. Pārējo pārvietoju uz statisku failu, kurš arī ir uz kastes, bet nesinhronizējas. Un tas tad arī ir 20Gb un tipa viss strādā. Tāpēc pieļauju domu, ka biežā sinhronizēšanās lieliem failiem nojauc indeksu reģistru un tāpēc meklētājs nedarbojas. Bet kāpēc tas notiek, mana kompetence būs par īsu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Jurkins teica:

Netaisīšu jaunu tēmu, jo zināmā mērā sasaucas ar šo.

Par šito tēmu kabināšanu vajadzētu dot vārnas. vismaz. tēma pārvēršas kaut kādā bezsakarā. Nav saprotams, kur sākums, kur beigas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...