Jump to content

Kur salabot ķīnieti Doogee S40 (nelādējas)?


darklight
 Share

Recommended Posts

Puikam pēc pusgada lietošanas noklājās šāds verķis. Izlādējās līdz galam, un vairāk uzlādēt nevar. Pats lādēšanas process it kā notiek, bet stāv kaut dienām ilgi uz nulle procentiem. Nezinu - bača noklājās vai kas cits pie vainas. Bača iebūvētā - citādi būtu pats jau nočekojis. Truba nav slikta, mest ārā negribās, uz kuru kantori būtu vērts nest? Moš kāds no biedriem vēl ņemās?

P.S. Savā dumībā nopirku šito no Ķīnas, tā ka garantija nekāda nav. Ir vēl viens identisks aparāts, Latvijā veikalā pirkts - tas strādā bez problēmām.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Lādēšanas procesu un bačas stāvokli Androīdā kaut kādā mērā var nočekot softiski, savulaik ir lietota Ampere aplikācija.Fīču apjoms atkarīgs no tālruņa.

Šim modelim ir MicroUSB - paliela iespējamība, ka nočakarēta lādēšanas rozete, sīkie vēl neprot iespraust 😀

To jebkurā jēdzīgā tālruņu darbnīcā nomainīs pa cēneri vai biķiņ dārgāk.

 

 

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 7 stundām , darklight teica:

Pats lādēšanas process it kā notiek, bet stāv kaut dienām ilgi uz nulle procentiem.

Minēšu, ka šoreiz nebūs vis ligzdas vaina. Tādā gadījumā verķis nebūtu pat iedzīvināms. Man reiz Nokiai bij līdzīgi - lādēšana apstājās pusceļā. Remontā kaut kādus kontaktus mainīja, bet ļoti skopi diagnoze bij aprakstīta.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 1 stundas , Boņs teica:

var nočekot softiski

Viņš tukšs, nevar uz tik ilgu laiku ieslēgt, lai ko softiski izdarītu.

Es vairāk par to, kurš kantoris tagad skaitās labs? Negribu samaksāt par diagnostiku, lai man pēc tam pateiktu, ka jāmaina plate, kas ir aparāta cenā + darbs vēl puse no aparāta cenas. Mttc?

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 17 minūtēm , darklight teica:

Mttc?

No šī gan turies pa gabalu.

 

Man pirms kādiem 3 gadiem DAP pārlodēja SIM slotu, baigi lēti nebija, bet krietni lētāk kā mainīt trubu.

Link to comment
Share on other sites

darklight
(labots)
pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Kad lādētājs un vads iesprausts arī nestrādā?

Noup. Ieslēdzas, parāda 0 procentus un izslēdzas.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

bateriju bez kontroliera jāpielādē un aizies.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

pie 220v rozetes pieliec bateriju, tikai ķēdē 25w spuldzīti neaizmirsti. vajag arī vienu diodi! :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

jonis8989

Šitam jāplēš ekrāns nost lai tiktu pie baterijas. Ja pats ar tādām lietām nenodarbojas, tad jāstiepj uz remontu.

Link to comment
Share on other sites

Ķīniešu A7 Gretelam līdzīga problēma. Pilnībā izlādējas baterija un telefons izslēdzas. Pēc tam bieži vien mēģinot uzlādēt, rāda nulli un viss, nekas nenotiek. Es darīju tā, uz nenoteiktu laiku atstāju pie lādētāja. Pēc pāris stundām sākās uzlāde.

Forumi saka,vainīgs kontrolieris (vismaz A7 gadījumā). Risinājums, nevajag izlādēt līdz nullei (var uzlikt kādu aplikāciju, kas signalizē, ja līmenis teiksim, zem 30%).

Link to comment
Share on other sites

darklight

Atstāšana uz ilgu laiku pie lādētāja ir zināms joks jau no veco Nokiju laikiem. Šoreiz nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 3 stundām , base7 teica:

Risinājums, nevajag izlādēt līdz nullei (var uzlikt kādu aplikāciju, kas signalizē, ja līmenis teiksim, zem 30%).

nu te jau problēma, ja rezerves telefons tiek atstāts atvilktnē, izslēgts uz pāris mēnešiem.

ja vēlas pats atdzīvināt, jāķidā telefons, baterija un pa taisno jālādē līdz tiem 3.7v, tad var likt kopā un lādēt normāli. ne vienam vien akumulātoram tādas problēmas.

citādā gadījumā nest uz servisiem, kur ieliks jaunu akumulātoru, uzlādēs viņu un atdos tev, kaut orģinālais vel dzīvs ir..

Link to comment
Share on other sites

darklight

Aizstiepu uz Mobilemonsters, tad jau redzēs, ko teiks.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vobšem tā. Truba tika atdota remontā pie Mobilemonsters, pēc stundas zvans. Lai tiktu kaut kam, dajebkam klāt, esot ekrāns jāplēš nost. Liela iespēja, ka saplīsīs. Ko darīt? Teicu - lai tik plēš: kas būs - būs. Tās pašas dienas vakarā īsziņa, ka telefons gatavs. Nākamajā dienā aizbraucu pakaļ - vaina tomēr esot bijusi pašā lādēšanas ligzdā, esot dabūjusi mitrumu un nokorodējusi. Pārlodēta. Interesanti mitrumdrošajam telefonam, bet sīkais, acīm redzot, būs iebāzis mutē, ko pats arī nenoliedz. Ekrāns noņemts, uzlikts atpakaļ, nekas saplēsts nav, ja baigi ieskatās, var manīt līmes pēdas pa malām. Ir ok. Pagaidām viss strādā kā nākas, un izmaksāja man tas prieks 40 Eur. Nav lēti, bet skaidrs, ka pa piečuku neviens nekur vairs nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

darklight
(labots)

Jā, tā sanāk. A ko darīt?

Redz, man pašam pat prātā neienāca, ka pie vainas būs ligzdā iekļuvis slapjums. Sanāk - ja būtu oficiāla garantija, tā arī mani atšūtu. Visdrīzāk.

Labots - darklight
Papildinājums
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
darklight

Pacelšu topiku. Ar iepriekš minēto aparātu viss kārtībā, strādā bez problēmām. Šaize ir ar otru ģimenē esošo dvīņubrāli. Tika nedaudz uzsists ekrāns, funkcionāli viss darbojas, tikai vizuāli traucē. Sadomāju nomainīt. Nekad darījis šo lietu nebiju, bet miglaina nojausma bija, kā arī vēl bračkas padomi, kurš pāris reizes veiksmīgi ekrāna nomaiņas operāciju tika veicis. Ilgi, lēni un čakarīgi nodabūju nost dogijam ekrānu, un tad iestājās abloms. Es biju uzsūtījis tikai digitaizeru bez LCD paneļa. Bet tas digitaizers tak nekādi nav noņemams no LCD! Paeksperimentēju ar citu saimniecībā esošu saplēstu ekrānu - nekā! LCD panelis vienkārši drūp pa gabaliņiem, dari ko gribi! Nācās līmēt atpakaļ veco ekrānu, ko, paldies dievam, bija sanācis noņemt nesabojājot. Tad nu jautājums: vai to digitaizeru no LCD paneļa tiešām nekā nav iespējams atdalīt? Vai es kaut ko nezinu/ nemāku? Ja nav iespējams - kāda h**a pēc tad viņus vispār tirgo?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , darklight teica:

Tad nu jautājums: vai to digitaizeru no LCD paneļa tiešām nekā nav iespējams atdalīt?

Mājas apstākļos diezvai. Cik zinu, darbnīcā liek uz separatora (LCD screen separator) , ar piesūkšanu tur uz vietas, karsē un ar stīgu/auklu velkot starp paneļiem atdala. VVZ, cik par to un jaunā tača pielīmēšanu prasa darbnīca.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Njā, tad laikam nāksies šos piecus Eiro, ko maksāja jaunais ekrāns, norakstīt zaudējumos, pārkāpt pāri skopumam un sūtīt augšā komplektu ar visu LCD ☹️

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , darklight teica:

šos piecus Eiro, ko maksāja jaunais ekrāns, norakstīt zaudējumos, pārkāpt pāri skopumam un sūtīt augšā komplektu ar visu LCD

Esmu 2x mainījis pats ekrānu. Pirmo reizi man iedeva ekrānu pa ~10 eiro. Uzliku un pārsteigums, pārsteigums - bilde galīga kaka, reakcija uz skārieniem kaka. Pirms gada pats izdomāju vienam huawei p9 nomainīt ekrānu. Pēc pirmās pieredzes zināju, ka lētos ekrānus labāk nemēģināt. Pasūtīju no ķīnas pa 35€ (priekš ķīnas tak laba cena :D ) - bilde laba. Skārieni bieži gļukoja. Skrollošanas vietā uztvēra kā pieskārienu. Tā, ka piemēram zvanu žurnālā, ja jaskrollo uz leju, tad 30% iespēja sākt zvanīt kādam kam nevajag. Pēc savas pieredzes neiesaku tev neko tur mēģināt labot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...