Jump to content

Recommended Posts

Nekas.. labi ka katram otrajam zālespļāvēja īpašniekam mājā ir 3D printeris un iemaņas izprintēt jaunas riepas pļāvējam.

Bet labi, ko es te..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jautātājs tak gribēja kautko virpot, tas vēl retāks instruments.

3D printeris jau nu gan sen vairs nav retums, katrā otrajā bērndudārzā atrodams.

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , AndrisBB teica:

3D printeris jau katrā otrajā bērndudārzā atrodams.

Ā, skaidrs. Vairāk jautājumu nav.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kurš Latvijā pļauj ar riteņu zālespļāvējiem, tikai un vienīgi kāpurķēdes! Vienīgais trūkums, ka satrakojušies kurmji mēdz uzbrukt pļāvējam un pārgrauzt ķēdes.

Роботизированная газонокосилка - Flail mini - KommTek - Intelligente  Lösungen GmbH - на бензине / самоходная

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 14 stundām , Mielestapa teica:

satrakojušies kurmji mēdz uzbrukt pļāvējam un pārgrauzt ķēdes.

Tas tāpēc , ka viņi ir tuvredzīgi Ukrainas patrioti un putro krievu tankus ar visu citu kāpurķēžu tehniku .

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Takš nestrīdies ar... Pieļauju, ka konkrētais kungs ir kāda vecbiedra feikais profils ar patiešām labu melnā humora izjūtu :)

Link to comment
Share on other sites

24.06.2022. , 19:04, AndrisBB teica:

Kā nu kuram pļāvējam, manējam neizskatās ka būtu liela problēma uzlikt lielākus riteņus, aizņetu 2 stundas izdrukāt lielākus, kas der, kautvai tikai gumijas.

šo lasot noraustījās uzacis un joka pēc iemetu slicerī šo riteni https://www.thingiverse.com/thing:2951657/files

 

ar 0.2mm slāni

4mm shell

20% aizpildījumu

50mm sek 

man sanāk ka drukās 44,5 stundas, un patērēs filamentu par 11 euro.  Vienu riteni. 

 

zinu, ka ir kas tagad var drukāt 300-500mm sek, vai šis bija domāts ar resin printeri drukāt?

 

EDIT: īsti nezinu kamdēļ šo visu rakstīju :D Lai pierādītu, ka Andris pārspīlē? Vai uzzinātu ko jaunu? Priekš kam man kasīties ar Andri kurš ir ievērojami zinošāks, un šad tad atbildējis uz maniem diletanta jautājumiem programmēšanā...  

 

viņš printēja 18h

 

es situācijā ar izdilušiem riteņiem un asīm, izurbu vidu un izprintēju adapterus gultņiem, pa pāris gadiem gan būs izļurkājušies. 

Labots - Usins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

24.06.2022. , 19:17, AndrisBB teica:

Jautātājs tak gribēja kautko virpot, tas vēl retāks instruments.

Primitīvu skriemeli var uzvirpot urbjmašīnā, pusstundas laikā uztaisot nelielu stendiņu.

 

Link to comment
Share on other sites

Manos laukos 5km radiusā kādas 5 virpas varu saskaitīt☺️, bet par 3D printeriem(Varbūt tuvējā viduskolā ?) gan nepateikšu. Protams, izprintēt manai pašgājējai Makitai lielākus velkošos riteņus būtu vēl tā misija... . Taču izdrāzt kādu primitīvu skriemeli, pat piedzēries ezītis spētu.😃

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 45 minūtēm , Usins teica:

Lai pierādītu, ka Andris pārspīlē?

Es jau runāju teorētiski :D, skaidrs ka neviens tos riteņus nedrukās, it īpaši ja printera nav, bet ja ir, tad jau nav liela problēma izdrukāt ja baigi vajag vai gribās eksperimentēt un ar fiģņi nodarboties. Tu jau tur arī esi uztaisijis tādu riteni, kas ātomkaru izturēs. Printēšanas laiks jau arī, uzliec lai printējas, nav jau jāsēž un jāskatās 40 stundas.

 

Pirms 22 minūtēm , jacobs teica:

Manos laukos 5km radiusā kādas 5 virpas varu saskaitīt☺️, bet par 3D printeriem(Varbūt tuvējā viduskolā ?) gan nepateikšu.

Nu redz, tas jau kā kuram. Man katram otrajam kolēģim printers ir, nav liela problēma atrast, pat ja pašam nebūtu. Virpu? Tad jāiet uz hakerspeisu, tur vairākas, var arī izvirpot ja baigi vajag.

Var arī izvirpot riteņus no kautkāda ABS :D

 

 

Pirms 28 minūtēm , jacobs teica:

Makitai lielākus velkošos riteņus būtu vēl tā misija... . Taču izdrāzt kādu primitīvu skriemeli, pat piedzēries ezītis spētu.😃

To pašu var pateikt par printēšanu.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu un kāds te meklē kautkādu konkrētu risinājumu un uztver šo visu nopietni? Ak jā, laikam Stasss :D

Un jā, var arī no koka izgrebt, lielu atšķirību no oriģinālā nemanīs.

Link to comment
Share on other sites

Nē, zaibis. Sākumā tu pilnā nopietnībā stāsti baigo risinājumu, bet tad kad par tevi sāk rēkt, tad tu atmeties uz to kā humoru. Ērti

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es neko neatmetos. Ja man vajadzētu, tad arī izdrukātu, kautvai tīri intereses pēc. Tas būtu 10x vieglāk kā kautko virpot :D

Kam pieejama virpa, tam būtu 10x vieglāk izvirpot.

Vai uzliekot lielākus riteņus ies mazliet ātrāk, jā ies. Problēma tik varētu būt ar pļāvēja augstumu, bet tas arī regulējas.

Tas jau tu sāc čīkstēt ka 3d printers tev nav pieejams, tad nevienam nav pieejams :D

 

 

Vienīgais kam bij kāds konstruktīvs pretarguments, ir @Usins. Tur taisnība, aizies padaudz materiāla un ilgi printēsies, kam jāpiekrīt.

Link to comment
Share on other sites

Pag. Te bija runa par pašgājēja pļāvēja rebuildu. Tavā gadījumā printētā riteņa piedziņas mehānisms arī būs no plastmasas. 
Plastmasas mehānismi šiem agregātiem dilst, lūzt ka nemetas.

Tad kas būs prātīgāk? Virpot to skriemeli vai printēt riepas?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tev jau nevajag visu meh;anismu printēt. Izprintē kautvai papildus 'riepu' ap esošo riteni, vai tikai plastmasas riteņa daļu.

Parādi to pļāvēju, kur viss ritens ir no metāla.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Manējam riteņi bija pilnībā no plastmasas - arī tie "piedziņas zobi". Pēc skata līdzīgi šiem:

image.png.80d9d5f2030de16d41966fb53d2471d9.png

Labots - binary
typo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...