Jump to content

Recommended Posts

uldise, ir vērts šo ņemt? Es tagad uz kaut ko tādu skatos, ir man makitas instrumenti ar akumulatoriem, tā ka akumulatori nav vajadzīgi. Cik apskatījos makitas mājaslapā, šis modelis vienīgais no mazajiem, nākamie jau lielie, ar ragiem, tik nopietnas trimmerēšanas man nav.

Link to comment
Share on other sites

es jau savu pieredzi uzrakstiju - kundze pļauj ar šo pārsvarā - visādām malām un apmalēm pa pirmo. Žilka ir tieva, tā kā nekādu resno zāli baigi neņems, lai gan man te piemēram 50mm plastmasas gofra bija caura dēļ šī :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Šis ar mazajiem aķīšiem, ja tādi jau ir, ir kāds instruments ar tādiem aķīšiem, tad vēl varētu domāt... Bet tā tagad izdevīgs piedāvājums ksenukajā, makitas 18 V trimmeris, nu bet atkal, izdevīgi, ja jau ir lielais makitas aķis un lādētājs.

Man diemžēl nav ne lieks lādētājs, ne āķis. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , base7 teica:

Man diemžēl nav ne lieks lādētājs, ne āķis.

Cik starpība cenā, ja nopērk 18 V trimmeri plus aķi ar lādētāju? Tas mazo aķu pļāvējs ar vienu akumulatoru, no 220.lv par 153,99.

18 V komplekts, aķis plus lādētājs, ja nemaldos, tai pašā ksenukajā redzēju, veikalā, vai nebija 89 eiro, varu kļūdīties... Saliekot kopā 173 sanāk.

Trimmeris nav skrūvmašīna, skrūvmašīnu mazo priekš mazām skrūvītēm var pirkt, ja lielas skrūves nav jāskrūvē, pļaujamo zāli nevarēs izvēlēties, lielu/mazu...

Varbūt pielikt tos ~ 20 eiro un ņemt 18 voltīgo?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lādētājs 56EUR, lētākais 18V aķis 1.5Ah 58EUR. Ar to 1.5Ah tā knapi kaut ko padarīsi. Protams, šādu jau neņem hektāru pļaušanai.

Kārtīgāka ietilpība jau pie 100EUR. Un tad jau atkal pratīgāk meklēt kaut kādu komplektu uz tiem 18V.

 

Man tas 12V varinats ar diviem aķiem pa 145EUR šķita nu ļoti labs piedāvājums.

Bez maz vai arī kāds urbskrūvgriezis tad jānopērk, ja jau ir aķi.

Lai gan, pa 115EUR jau var atkal nopirkt komplektu ar dviem aķiem

https://www.ksenukai.lv/p/cordless-perc-drill-hp333dwae12v-2x2-0ah/b7us?cat=1qw&index=9

 

Link to comment
Share on other sites

Tie pat, laikam, tīri pēc nominālā ir 10.8V, 12V ir kaut kāds tur max. (p.m.p.o :) )

Atradu makitai tikai skrūvgriezīti uz tiem aķiem. Būtu jau labi arī urbis, lai var ko nelielu arī paurbt.

Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš ir še bijis rakstīts, ka aku trmmerim jābūt 18V un jālieto akumulators ne mazāks par 5Ah. Mazāku Ah aķi karst, jo tiem elementi nav paraleli un katram elementam ir liela izlādes strāva, kas saīsina akumulatora mūžu. Ir ģimenē Dewalt aku trmmeri = 3 gab., sievietes neizpļauj vienu 5Ah, večiem vajag 2 gab. citādi knapi ieskrējies un jau bača tukša.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādai vajadzībai. Ja pļaut pļavu intensīvi, tad jā, ja pieļaut kaut kur maliņas, kur nevar pļaujamo iegriezt, tad nav tik kritiski.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Insekc teica:

Jau iepriekš ir še bijis rakstīts, ka aku trmmerim jābūt 18V un jālieto akumulators ne mazāks par 5Ah. Mazāku Ah aķi karst, jo tiem elementi nav paraleli un katram elementam ir liela izlādes strāva, kas saīsina akumulatora mūžu.

Nu nezinu, vai trimmerim ir TIK liela jauda, lai netpietiktu ar mazo aķi. Bet nu OK, trimmeri jau arī dažādi. Manējam tieva aukla, turklāt, ja nemaldos, lien ārā tikai pa vienu galu.

Starp citu, nezinu, kā citiem, bet Ryobi trimmeriem pieejami arī plastmasas naži.

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag Tev nekādu 5Ah akumulatoru. Nu un, ka samazināsies tā mazā aku mūžs. Nu varēs 500 ciklu vietā uzlādēt 450 reizes. Tas trimmeris sezonā tiks lietots labi ja 10 reizes. 45 gadus akumulators tāpat neizvilks un par pašu pļāvēju vēl jautājums tur.

Link to comment
Share on other sites

IMG_20210605_100124.thumb.jpg.cdee46874ab31b2fe119df7ab8ee6d45.jpgIMG_20210605_100205.thumb.jpg.a0a4b242e4706cf9e1d2e26d853580c4.jpg

Ir lietošanā šāds redback trimeris. Jaudas ziņā nesūdzos. Trimeris 70 eiro. Baterija 145 eiro. Lādētājs 80 eiro. Baterija un lādētājs der arī citām redback tehnikām.

Link to comment
Share on other sites

Aukla der līdz 2,4 mm. Ar vienu izlādi 30 - 60 minūtes atkarībā no zāles.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , gitis teica:

2,4 mm žilku ir ok.

Nopietni? Man ~1,8 kW olu maks ar 2.4...3mm žilku normāli pļauj. Skaidrs, pielīdzināt mauriņu ok, bet nafig tad 2,4mm. Jā, pats neesmu pļāvis, bet tikko nedēļas laikā divi kaimiņi ar kaut kādiem līdzīgiem ņēmās. Viens pielīdzināja mauriņu (ok, super), otrs pļāva ~20...25 cm zāli... es to būtu izdarījis apmēram 15 reizes ātrāk. Skaidrs, ka forši, trokšņa nav, civilizēti līdz nelabumam😁, siekala jau tek 😁, bet nu fiziku apmānīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Fiziku neapmānīsi - tas skaidrs. Bet jebkurā laikā sieva, meita, vecmāmiņa to verķi lieto. Protams lielu zāli nepļausi, bet nātres un gārsu var iznīcināt ar lieliem vēzienim

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , gitis teica:

sieva, meita, vecmāmiņa to verķi lieto

Jā, nu te jāpiekrīt. Un par gārsu arī.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Jurkins teica:

Man ~1,8 kW olu maks ar 2.4...3mm žilku normāli pļauj.

Tāpēc jau ir viegli aparāti, ar kuriem pat bērns var palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 26 minūtēm , gitis teica:

Atkāpjoties no tēmas.

Tagad jau ie uzkrājēji "karsts" topiks, miljardi tiek ieguldīti.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Tagad jau ie uzkrājēji "karsts" topiks, miljardi tiek ieguldīti.

 

Un? Tas , ko teicu ir par konkrētu ražotāju, ko esu pārbaudījums praksē. Ja ieliki video, tad pastāsti kāda Tev pieredze ar Teslu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , gitis teica:

ko esu pārbaudījums praksē. Ja ieliki video, tad pastāsti kāda Tev pieredze

Kautkā neredzu nekādu izklāstīto pieredzi no tavas puses, tik pliks links uz ražotāja lapu. Nav pat zināms vai tādi ir nopērkami ārpus Austrālijas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , gitis teica:

Depo var nopirkt.

Tās hibrīb-bateriju uzkrājējsistēmas?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:
Pirms 7 minūtēm , gitis teica:

Depo var nopirkt.

Tās hibrīb-bateriju uzkrājējsistēmas

Nē. Hi Tech no viņiem nevar nopirkt. Bet tas bija iemesls, kāpēc iegādājos pāris aparātus. Kāpēc? Jo šķiet, ka nopietna noČaina kompānija.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bet tās jau divas pilnīgi dažādas kompānijas. Tā kas ražo zāles pļāvējus ir ķīniešu, otra austrāļu. Tik tas ko logo līdzīgi, saistības starp viņām nekādas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , gitis teica:

Jo šķiet, ka nopietna noČaina kompānija.

Redback Tools are made by Ningbo NGP Industry Co, based in Ningbo, China.

NGP was founded in 2000 and has built up a reputation for good quality gasoline-powered garden tools.

 

Dibināta Ķīnā ar ķīniešu īpašniekiem. Sakara ar to bateriju kompāniju nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Sakara ar to bateriju kompāniju nekāda. 

IMG_20210605_140337.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu labi, Ķīniešu kompānija kas izmanto Samsunga batterijas. Kas no tā?

Neredzu tur nekādu sakaru ar tām bateriju hibrīdzsistēmām. Ok es labāk eju zāli nopļaut :D 

Link to comment
Share on other sites

Runājot par tēmu - Volti un Ampēri. Jaudu pirms pērkat paskatīties vajag.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Runājot par tēmu. 

Ir tur kautkāds triks kā pareizi to auklu jāuztin uz spoles, lai automātiski padotu viņu?

Parasti sanāk tā, 1 minūti papļauj, aukla notrūkst, jāskrūvē spoli vaļā lai izvikltu cauri pa jaunam. Pašā spolē tā aukla tā "savelkas" ka pat atskrūvētu ar spēku jāvelk.

Kautko līdz galam neesu sapratis tanī tehnaloģijā.

 

 

IMG_20210605_122401.jpg

IMG_20210605_122552.jpg

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nomēri vajadzīgo garumu, atrodi vidu +10 cm, saloki, locījuma vietu liec spoles vidū iegrieztajā sķirbā un sāc tīt auklu uz spoles norādītajā virzienā. Tinot vienmērīgi nospriego un skaties, lai tinas vienmērīgi aizpildot spoli.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tin pareizajā virzienā. Ņemam gabalu auklas, sadalam uz pusēm (gandrīz, vienu galu par ~10cm garāku, "saliecam", iekabinam tajā izgriezumā, tinam reizē uz spoles. Nevaru iebraukt pēc tā attēla, bet šķiet, ka Tev ir nepareizā virzienā.

 

p.s. o, divi reizē😁

Tad uzgāzē un biku uzsit pret zemi un auklas palīdīs laukā.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Iespējams ka bij nepareizā virzienā. Uzliktajai spolei nav bultas virzienu, bet vecajai ir.

Nav ko vairs pļaut, nākamreiz redzēs kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

Nu kad iekabināsi izgriezumā, uzreiz sapratīsi, kurā virzienā tīt. Tik abas puses vinlaicīgi un vienā virzienā.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...