Jump to content

Auto riepu kompresors 12v


kicker
 Share

Recommended Posts

Tuvākajā laikā jāiegādā mazais kompresoriņš, esošais dikti knaps un pusdzīvs

 

Ja nu kādam tāds ir, padalās kāds tieši, ar to cik labs vai slikts

 

Šobrīd noskatīts šāds osram pa 40 naudām: https://www.osram.com/ecat/TYREinflate 450-Tyre inflators-Tyre care-Automotive/com/en/GPS01_3388029/ZMP_4062114/

Otrs variants bija šāds osram ar putām: https://www.osram.com/ecat/TYREseal KIT-Tyre sealant-Tyre care-Automotive/com/en/GPS01_3388033/ZMP_4062117/

 

Par otro variantu nevar saprast, maksā tikpat, bet ņemot vērā, ka putas plikas sanāk 20eiro ar kapeikām, tad cik labs pats kompresoriņš būtu, ja tas sanāk tie 20eiro

jo kompresoriņš domājams arī tiks izmantots velo riepām pa laikam utt

 

Amazon.com: OSRAM TYREinflate Tyre 450 Inflater Pump: Automotive

Link to comment
Share on other sites

Pēc apraksta ir ok. Es pats iepirku to Xiaomi aķa kompresoru - 2 riepas (R15) var piepumpēt. Patīk, ka mazs var paķert visur līdzi. Laikam maksāja ap 30e

Ir arī 12V Bilstein. Ir niknāks, bet nepatīk čakarēties ar vadu. Godīgi sakot, auto bieži nesanāk pumpēt riepas, ja arī pumpēju, tad izmantoju DUS kompresorus.

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Šitie štrunti tak ir galīga māžošanās. Ar rokas pumpi ir ātrāk, vienkāršāk un efektīvāk. Šitos kompresorus tak nevar ilgstosi darbināt. Tukšu riepu vienā piegājienā pilnu dabūt nereāli. Tas sūds pārkarst un pumpēšana beidzas. Matračus tik ar tādu pumpēt.

Link to comment
Share on other sites

^^^nu nav tik traki. Auto riepās es pumpēju 2.2Bar, un ar to tiek īzī galā.

Hiaomi šāds.

Link to comment
Share on other sites

Izlepusi tauta 😀

Vecos laikos Belearusam aizmugurējā riepa  pat ir pumpēta, i nekas, dzīvs. Pie reizes arī fizisko savu uzlabosi 😂

 

image.png.218a7530c28f91d2a9be7bb31f4fe176.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , DeEK teica:

^^^nu nav tik traki. Auto riepās es pumpēju 2.2Bar, un ar to tiek īzī galā.

Hiaomi šāds.

Izskatās ērts, līdzi paņemams aparāts

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 2 stundām , kaads teica:

Izlepusi tauta 😀

Vecos laikos Belearusam aizmugurējā riepa  pat ir pumpēta, i nekas, dzīvs. Pie reizes arī fizisko savu uzlabosi 😂

 

image.png.218a7530c28f91d2a9be7bb31f4fe176.png

To manometru šitam na*ig noravēt, žiguļa gala vietā normālu skrūvējamo un kādam laikam pietiks. Bet būtībā tāpat lēts mēsls.

 

IMG_20190804_164938.thumb.jpg.e255f5687e6bc493034d46d7d03f6795.jpg

Šis ir kudī labāks.

Link to comment
Share on other sites

Izvelciet vēl svecītes ārā 😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , raivix95 teica:

Šis ir kudī labāks.

Esmu gazikam augstspiediena riepas pumpējis, bij tādas, ar parasto rokas pumpi. Ja manšete nebija sajāta, ar~ 400 grūdieniem varēja 2 atmosfēras dabūt, pietiekami, lai tukšā aizbrauktu līdz darbnīcām, kur bija kompresors :)

offtop

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Nu ko vēl ieteiksim - mazgāt veļu ar rokām un ieteiksim veļas dēli, neizmantot autotransporta pakalpojumus, jo kādreiz visur nokļuvām ar zirgu vai kājām!

Varbūt kāds it 700tniekam arī riepas piepumpējis?! 🤣

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Es saprotu, ieteikt pumpēt moča riepas ar rokas/kājas pumpi vēl tā (pats pumpēju, slinkums parasti kompresoru darbināt un tankos ielas mocim ar to cieto uzgali klāt netiek), bet nu ne jau autiņam. Ja jau visi striķi trūkst, dabīgi, ka var piepumpēt, bet visādi citādi tā ir māžošanās.

Jā, es esmu pumpējis tukšu auto riepu (paldies kaimiņiem :)) līdz 2.2 atmosfēram un arī T-25 aizmugurējo riepu. Kā teica kāds gudrs pasniedzējs - cienīsim progresu.   

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Daiļais teica:

Pameklē pa tēmām. Manliekas, ka biedrs @Racer bija atradis labu variantu

Jā, akumulatoru tēmā rakstīju. Ap 100 eiro, bet tur 3 vienā - 23 Ah powerbanka, auto palaidējs, ja aķis uz 0 un pumpis. Pumpi esmu izmantojis, jo noķēru subērim naglu un nebij laika uz servisu aizbraukt. Pa 2 dienām no 2.3 uz 0,8 nolaida, pumpēju Statoilā ar kompresoru, bet tad sanāca, ka auto 3 dienas nostāvēja un bija 0,2 palicis. Pieslēdzu verķi un pa kādām 3 min sapumpēja. Noēda 10  procentus akumulatora, bet baigi ērts - iebaksti spiediena ciparu un nospied pogu, pats apstājas. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , kicker teica:

domājams arī tiks izmantots velo riepām pa laikam utt

ja velo riepas bezkamernieces tikko jaunas uzliktas tad ar mazo elektrisko pumpi tur nav ko darīt. 

jāņem 😀 

image.thumb.png.9a4c7ea306bf407a0177129be804ef0b.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , kicker teica:

rokas kačājamais vs ar elektrību darbināms

 710084346_.png.15cf005f5409fb6a9af40249bb509fd5.pngvsa1b55049-6537-4663-8604-8a038937812f.jpg.f55b3aaa52403e3a3e4c1374a5db79c0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , oks teica:

 710084346_.png.15cf005f5409fb6a9af40249bb509fd5.pngvsa1b55049-6537-4663-8604-8a038937812f.jpg.f55b3aaa52403e3a3e4c1374a5db79c0.jpg

Ko ar to pirmo uzparikti var uzpumpēt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , kicker teica:

Par jump starteriem

Aizmirsu piebilst

Labots - oks
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kicker teica:

Ko ar to pirmo uzparikti var uzpumpēt?

Degmaisījuma spiedienu cilindros.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

ja reiz runā par cilindriem- krievu laikos bija pumpējamais kuru ieskrūvē cilindrā sveces vietā un uz ceļa piepumpē riepu.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Jā. Ar degmaisījumu. Man vectēvam tāds bija - faktiski gara šļauka ar sveces uzgriezni vienā galā. 402. moskvičs.  Viņš teicās esot mēģinājis, es pats praksē nemēģināju.

Kas notiek ar krievu gumiju benzīna tvaiku ietekmē - nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, te vajag atslēgt degvielas padevi cilindros un tik pagriezt starteri.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

 

9b3.png

 

noskrūvēt karburatoru?

vispār tas nebija domāts pumpēt uz atlikušiem trim cilindriem darbojoties pumpēt? vai tikai starteri?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Tas bija domāts uz atlikušajiem 3 cilindriem. Moskvičs tīri labi uz 3 darbojās - esmu pats braucis un ne 1 kilometru vien, kad sveci izšāva. Brēka gan liela.

Kā būtu ar modernajiem importa grabuļiem, nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

Ar starteri visticamākais nosēdinātu aķi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , oks teica:

Ar starteri visticamākais nosēdinātu aķi.

+

Startera motori ir paredzēti darbam ne ilgāk kā aptuveni 30 sekundes ar 1 līdz 2 minūšu atdzišanas periodu starp darbības cikliem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 55 minūtēm , VebKamera teica:

Kā būtu ar modernajiem importa grabuļiem, nav ne jausmas.

Mans Golfs dikti lepojas - pa visu ekrānu izmet paziņojumu, ka lūk tagad viņs brauc uz trim cilindriem un tas esot afigena zaļi. 

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Drīzāk tāds risinājums domāts kaut kādam ārkārtas gadījumam. Izskrūvē visas sveces, vienā cilindrā ieskrūvē pumpja šļauku, atvienu pienākošo šļauku degvielas sūknim (tas ir mehānisks un atrodas motortelpā), paceļ riteni uz domkrata un griež starteri. Starterim viegli un divos kloķenes apgriezienos iepūš 350 ml.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Njā, kaut kā piemirsu, cik tur moskvičam, zaparožecam un  žigulim bija?

Link to comment
Share on other sites

Zapiņam no 0.8 (laikam) līdz 1.2

Žigulim 1.2-1.6l

Moskābelim apmēram tas pats

Link to comment
Share on other sites

kukkuru
Pirms 54 minūtēm , Daiļais teica:

paceļ riteni uz domkrata un griež starteri

kāpēc?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , oks teica:

Moskābelim apmēram tas pats

Kuram ta moskābelim bij virs 1500? 6. Žigulim Superluksam bij 1600 versija, bet tas bij izslīpēts troikas 1500. 

Link to comment
Share on other sites

žigulim bija 2 cilindru diametri un 2 kloķenes, no tā arī 4 cilindru tilpumi. Savā laikā 11 žiguļa blokā ieliku 3. kloķerni ar saīsinātiem klaņiem, virzuļu malas gan nācās mazliet apmirģelēt. Vizuāli 11. motors (1.3), bet iekšā 6. žiga - 1.6. 

Link to comment
Share on other sites

1600 bija garāks virzuļa gājiens par 3 mm, ja es pareizi atceros

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...