Jump to content

Audi A6 (1998) vai A4B6 (2003)


martvigs
 Share

Recommended Posts

Sveiki,. Kādu labak ņemt?

Audi A6 1998 gada ar 2.3 Bendzīns / Gāze pa 1750Eiro. Nobraukums ap 306 tūkstoši kilometru vai ņemt Audi A4B6 2003. gada ar  2.0 bedzīna motoru. (289000) pa 1900.Eiro. A4, pēc CSDD bez aizrādijumiem un nenoskrūvētu nobraukumu (LV no 2004. gada) Kas būtu jēdzīgāks?

Link to comment
Share on other sites

2 dažādas klases mašīnas, kā viņas var salīdzināt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Audi 80 ar gāzi būs tavs ceļš ejams ss meklējumos, dēls.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja par izmēru vienalga (A6 > A4), tad es skatītos A4 virzienā, kas ?vēl? ir bez gāzes un kam ir ticamāks nobraukums.

300-400k nobraukums ar gāzi, par kuru nekas nav zināms par apkopēm (to veidu un regularitāti) - imho, risky business.

 

A4 ar tiešo iešprici (150 Zs) vai bez (136 Zs)?

A6, spriežot pēc 2.3 benzīna motora, ir C4?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 28 minūtēm , jema teica:

kā viņas var salīdzināt?

Kāpēc, lai nevarētu salīdzināt?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau ari nekāda lielā atšķirība starp viņām, lai būtu ko l'dzināt.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nuuuu, lielāka nekā starp diviem Android telefoniem vai portatīvajiem datoriem, ko te salīdzina dienu dienā :D

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja pareizi atceros, tad tāds pašaurs tas A4 bija, ne pārāk daudz vietas.

Apmēram kā šodienas Golfā vai A3.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

itanium

Manuprāt, te nav divu domu - ja A4 B6 izmērs un lielāks degvielas patēriņš (naudā) der, tad jāņem ciet to.

A6 C4 ir lielāks nobraukums (pat tas laikam nav pierādāms), kas pie tam ir sasniegts, braucot ar gāzi. Citas paaudzes dēļ, A4 salons arī būs daudz tīkamāks nekā A6.

  

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Apmēram kā šodienas Golfā vai A3.

Man un pieņemu, ka arī Tev tādā būtu pašauri, bet ne visi ir 190+ cm :D Tāpēc arī lielākā daļa braukā ar "kompaktajiem" auto.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man kā reiz ir Golfs un kādreiz bij tas A4, nav jau tā ka baigi vietas pietrūktu, bet tomēr ir kā mazliet šaurā kreklā un nedaudz lielāki plašumi par sliktu nenāktu. Sēdeklis ar parasti līdz pašai lejai un uz aizmuguri līdz galam. Man gan 189 un esu diezgan slaids, resnajiem citas problēmas.

Bet ja nu jābalso, tad es ar labāk ņemtu to A4.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Audi-style elvē

Info tonna

Feisbukā AudiLatvija Tev pastāstīs arī kautko varbūt https://www.facebook.com/audilatvijafanpage/

Neredzot auto grūti ko teikt

b6 tāpat kā b5 aizmugurē nav vietas

2.0benzīns mironis baigais (salikumā ar tomātu) ar manuāli tādu nav braukts

vairāk neko nezinu, lasam "styliņu" :D

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

A6 C4

Te manliekas pa C5 runā

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Ja C5 un 2.3, tātad konstruktors. Pēc gada spriežot tas ir C5. Jebkurā gadījumā jāskatās nevis uz gadu, bet gan uz tehnisko stāvokli. Tai skaitā arī uz rūsu.

Pašam > 10 gadus bija C5 Q ar 2.4 V6 un gāzi (ceturtā paaudze ar labiem inžektoriem, viss kā jābūt), pirku kad auto bija sešus gadus vecs. Vēl tagad draugs ar to braukā, problēmas nav. Kā jau teicu, jebkurā gadījumā auto jāpērk nevis skatoties uz gadiem, bet gan uz tehnisko stāvokli. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Golfs sapuva?

Es jau vairāk skatītos uz to A4, bet nu tiešām, jāskatās galvenokārt tehniskais stāvoklis.

Tie A6 jau visi arī labi parūsējuši. Galu galā, gan jau 5 gadus arī ilgāk ēd Latvijas sāli.

Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 14 stundām , rubb teica:

Jebkurā gadījumā jāskatās nevis uz gadu, bet gan uz tehnisko stāvokli.

Es piekrītu, ka vecāks auto ne vienmēr nozīmē, ka tas ir sliktākā stāvoklī, ja to salīdzina ar jaunāku auto. Tajā pašā laikā vecs auto ir vecs auto - ar paaudzes maiņu bieži vien mainās ne tikai dizains, kam gan tāpat ir visai liela nozīme. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...