Jump to content

Vai kāds ir veiksmīgi pārvirzījis Latvijas Pasta sūtījumu?


Boņs
 Share

Recommended Posts

Diez ko nepatīk eksperimentēt, taču pasta nodaļas bezmaksas paciņu rindā bija 42 gribētāji un pirkstiņš mobilajā aplikācijā neviļus nospieda "Pārvirzīt" pogu.

Rezultātā vairāk nekā nedēļu gaidu info par piegādi Latvijas Pasta pakomātā, bet nekā - aplikācijā statuss nemainās un SMS arī nenāk.

Mēģināju rakstīt uz info@pasts.lv - pagaidām klusums.

Vai kādam ir izdevusies līdzīga pārvirzīšanas avantūra un cik laika tas prasīja?

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es vienreiz pārvirzīju. Ja atmiņa neviļ, tad jau nākamajā dienā bija pārvirzītajā pakomātā. Nu varbūt divas dienas - katrā gadījumā super ātri viss notika.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Jā, visas pēdējās pakas esmu pārvirzījis.

Ja izvēlas noslogotu mikrorajona pakomātu, tad man bija pat 2 nedēļas uz pakomātu kvartāla otrā stūrī, latvijas pasta labākajās tradīcijās.Tagad viņš arī rāda kuri pakomāti ir ļoti noslogoti.

Ja paņem mazāk noslogotu pakomātu, diena līdz divas.

Link to comment
Share on other sites

Amazons

Es pirms pāris mēnešiem pārvirzīju jo pats tobrīd biju Zviedrijā un saņemt nevarēju. Un tā labu gribēdams (lai sieva var izņemt) pārvirzīju no Ķekavas pn uz pakomātu Ķekavā. Rezultātā, es atgriezos pēc 3ned no Zviedrijas un tieši tajā dienā saņēmu ziņu ka paciņa ir piegādāt pakomātā - jā, Bolderājas pakomātā. Mļe, man bija ātrāk aizbraukt uz Bolderāju nekā risināt strīdu kurš droši vien ievilktos vēl uz mēnesi. Protams sūdzību aizrakstīju

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nekad neesmu mēģinājis. Tā pārvirzīšana maksā?

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Pirmā reize bez maksas pēc tam kkāds eiro ar kko. Tā kā baigos sīkumus nesūtu, esmu at mieru samaksāt. Tas atsver 1.5h tusēšanu rindā (jo lai nodrošinātu vienlīdzību ar babuļiem, aplikācijā numuriņu paņemšana ir atslēgta).

Link to comment
Share on other sites

Beidzās veiksmīgi - pakomāts bija īstais, taču pārvirzīšana kilometra attālumā prasīja 9 dienas. No info@pasts.lv arī atnāca atbilde.

Iespēju robežās pagaidām izvairīšos no šī pakalpojuma :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...