Jump to content

Dell Inspirion 15 5502


Leo
 Share

Recommended Posts

Interesē,ir kādam nācies lietot Dell Inspirion 5502?Tehniski šķiet super (11th paaudzes Intel core),bet par ekrānu pretrunīgi vērtējumi un touchpad... Dīvaini,bet laptopi ar 15,6 ekrānu cenā līdz 800eiro ir praktiski nu nekādi...Kaut kas labs sākas tikai virs 1000eiro...

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ju teica:

Parasti skatos šos apskatus.

https://www.notebookcheck.net/Dell-Inspiron-15-5502-Laptop-Review-Intel-11th-Gen-For-The-Masses.512185.0.html

Lai gan skatos, ka man Lenovo Y530 ekrāns tikai nedaudz labāks esot, bet pašam šķiet pavisam labs.

 

Normāls portatīvais. Alumīnija korpuss (ekrāna vāks un palmrests), kaut gan pašā notebookcheck lapā minēts, ka no plastmasas....., plāns, kopumā stingras konstrukcijas. Man esošie ir bez skārienekrāna. Par cik vēl neesmu slēdzis iekšā, par ekrānu grūti kaut ko teikt, bet ir šāds image.thumb.png.568ffbcf10e5c0188717a0d9b4d52f0d.png

Šobrīt esmu tādus uz andeli iepircis, ja interesē, tad varu uztaisīt piedāvājumu. 

Link to comment
Share on other sites

Ko tur domāt, ja jau tu var dabūt pa cenu kādā nāk budžeta laptopi - ~560eur....protams, ja atrodies uz tās salas, kuru dēvē par UK

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu,(Certified refurbished)protams,bet dators praktiski kā jauns un pat labāk,jo notestēts...

 

https://www.ebay.co.uk/itm/353439274087?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
AlCohol
2021.05.10. , 04:04, Leo teica:

bet par ekrānu pretrunīgi vērtējumi

nav ne vainas tie va paneļiem. jābūt baigi izlepušām acēm, lai mestu cemmi par to.

Link to comment
Share on other sites

Vai 6bitu ekrāns laptopam ir liels mīnuss?liela atšķirība starp 6bitu un 8bitu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...