Jump to content

PCIe Host Bus Adapteru (HBA) saderība starp serveru ražotājiem


Amazons
 Share

Recommended Posts

Esmu nedaudz apjucis googlējot šo tēmu tāpēc jautājumu pāradresēšu šeit serveru guru.

Vai ir kāda starpība HBA adapteriem vai kontrolieriem attiecībā uz iekārtu saderību. Piemēram, Dell disku masīviem (disk array) ir norādīts ka konkrētais modelis atbalsta tiekai tādu un tādu HBA karti. Te runa ir tikai par HBA kartēm ar ārējo pieslēgšanu caur SAS portu (SFF-8088) pa tiešo pie disku masīva. Pa lielam, visi HBA adapteri/kontrolieri būvēti uz LSI čipiem. Tas ir gan Dell'am, gan HP utt.. Tāpēc tas rada baigo putru. Katrs serveru ražotājs norāda ka konkrētā karte derīga tikai tiem un tiem disku masīviem. Vai arī otrādi, disku masīva manuālī rakstīts ka sader ar šādu HBA, bet tikai tādā serverī. Turklāt ne vienmēr šī te informācija sakrīt viena ražotāja ietvaros.

Manā gadījumā nepieciešams pie HP Proliant DL380 Gen9 saslēgt ar Dell Powervault

Kā arī kā piemēram uzvedīsies Dell menedžmenta softs uz HP servera?

 

Танцы с бубном :D

Link to comment
Share on other sites

Ražotājs ir notestējis ar konkrēto modeli un supports darbosies, ja būs problēmas.

Savukārt, ja ieliksi kādu citu, tad ļoti iespējams ka ies, bet problēmu gadījumā supports var pasūtīt pats zini kur ...

Vislabāk ir ņemt visas risinājuma komponentes no viena piegādātāja, kurš tad arī atbild par rezultātu.

Jā, būs dārgāk, bet futbols starp vairākiem atbildīgajiem problēmu gadījumā nav to vērts - beigās paliks, ka pats vainīgs.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pats ar tiem brendīgajiem nestrādāju, bet kā ar viņu FW? Viņiem praktiski visiem saviem HBA ir savs FW. Vai tas ir vienkāršs copy/paste no LSI. Man gan šķiet, ka kaut kādām atšķirībām tur bija jābūt? Dažreiz arī nevar tik viegli uzdabūt generic LSI FW (jānodzēšs esošais flash pa tīro). Tāpat tiem brendīgajiem diskiem arī mēdz būt savs FW. Piemēram, uz HP brendoto Intel SSD nemaz nevar uzlikt generic Intel FW (vismaz ar standarta Intel tooli). Pieņemu, ka kaut kāda mijiedarbība varētu būt starp FW, HDD un/vai backplane un menedžmentu. Kāds ar reālu pieredzi varētu kliedēt mītus un šaubas :)

 

Link to comment
Share on other sites

es tikko pats vienu Dell H200 mēģināju pierunāt strādāt uz parasta desktopa boarda(mēģināju divus dažādus boardus) - nekā. vienk BIOS neredz to karti un viss. serverī pārdzinu to uz LSI FW, neko nepalīdzēja. paņemu no plaukta IBM1015, arī pārdzītu uz tādu pašu LSI FW, kas pēc būtības chipsets ir vienāds ar minēto H200, a tā strādā uz mana desktopa(abiem).

 

tā kā kopējais secinājums - loterija pilnīgākā. nepamēģināsi, neuzzināsi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...