Jump to content

Pārdodu Edifier R2700 akustisko sistēmu


Amazons

Recommended Posts

Pārdodu akaustisko sistēmu Edifier R2700 (Studio 7). Tika iegādāts datorkomplekts no baigā geimera, bet nu šīs priekš manis ir par lielu un traku 😀

Tehniskos parametrus un novērtējumu atradīsiet inteeneta dzīlēs. Tikai šīm konkrēti pults nav

Cena 100 naudiņas

20210507_115621.thumb.jpg.6c69ff52e029ef8cea0181e5d0ec5b11.jpg

20210507_115627.thumb.jpg.e67e8119bcfb8ce2ec943802b07b0b48.jpg

20210507_115637.thumb.jpg.775eb62958811f693fe413cb30adb444.jpg

Atrodas Ķekavas novadā. Varu piegādāt saprātīgā attālumā par to atsevišķi vienojoties. 

 

Link to comment
Stasss

Nu ko čaļi - labāk šo vai Solo 7c? Ja pierunāsiet, tad vsi nu atbrīvošu autoru no šīm, vai arī paņemšu Solo..

Link to comment
raivix95
Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Nu ko čaļi - labāk šo vai Solo 7c? Ja pierunāsiet, tad vsi nu atbrīvošu autoru no šīm, vai arī paņemšu Solo..

Paņem 50nieces :D

Link to comment
Amazons
Pirms 17 minūtēm , Stasss teica:

Nu ko čaļi - labāk šo vai Solo 7c? Ja pierunāsiet, tad vsi nu atbrīvošu autoru no šīm, vai arī paņemšu Solo..

Dzirdējis neesmu un arī neesmu nekāds audiofīls, bet pēc parametriem Edifier izskatās labāk

Link to comment
Stasss

Nē, kā datortumbas man nebūs domātas. Drīzāk kā TV papildinājums. Vienīgi visdrīzāk man šiem pietrūks basa, jo ar esošajām Microlab FC-730 jau tā pietrūkst ar visu wooferi.

Link to comment
Stasss

Tas jau vispār būtu svētīgi. Bet tiko tik izlasīju ka pults nav, un tas ir ļoti neinteresanti. Ja katreiz jāskrien puļķīši grozīt, tas no fun.

Izskatās jau viņas seksīgi.

P.S. Ja tev galīgi nav kur likt, tad vari pie manis nolikt uz pāris dienu testiņu. 😁

Link to comment
RudeWolf

Starp 7C un šīm es gan jau ņemtu šīs, jo ir proper trīsjosla, cik nu par to ciparu var gribēt... Pults tik stipri sāp, ja liec pie TV kastes? TV mauc iekšā optikā un ar TV pulit regulē skaļumu, ne?

Link to comment
Kazarms
Pirms 3 minūtēm , RudeWolf teica:

TV mauc iekšā optikā un ar TV pulit regulē skaļumu, ne?

Nezinu, kāds TV ir @Stasss, bet kā mēs ar šķiet @versatile empīriski noskaidrojām, vismaz senāki Philips teļļi caur optiku skaņu regulēt neprot.

  • Patīk 2
Link to comment
itanium
(labots)

Kaut kā apšaubu, ka šīm tumbām no optiskās ieejas skanēs diez ko labāk, ja pieslēgs tās pa tiešo pie TV austiņu izejas.

Pults gan tāpat ir nepieciešama, jo pie lielāka skaļuma parasti šīm ir šņākoņa. Varbūt kādam vienalga, man riktīgi traucē.

Labots - itanium
Link to comment
RudeWolf
Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

Kaut kā apšaubu, ka šīm tumbām no optiskās ieejas skanēs diez ko labāk, ja pieslēgs tās pa tiešo pie TV austiņu izejas.

Nu labāk kakains tumbu DAC un viss, nevis kakains TV DAC, kakains tumbu ADC un tad kakains tumbu DAC.

Link to comment
itanium
(labots)
Pirms 20 minūtēm , RudeWolf teica:

nevis kakains TV DAC, kakains tumbu ADC un tad kakains tumbu DAC.

Es varbūt kaut ko līdz galam nesaprotu, bet kāpēc lai no TV padoto kakaino analogo signālu pēc tam būtu vēl jāpārvērš uz digitālo, lai pēcāk atkal pārvērstu uz analogo?

Labots - itanium
Link to comment
Stasss
Pirms 10 minūtēm , RudeWolf teica:

Starp 7C un šīm es gan jau ņemtu šīs

Youtubē ir labs krieva review par šīm abām. Krievs saka, ka 7c ir jaudīgāks skaņā ar labāku basu, bet Ediferam atkal tīrāka skaņa, jo ir vidu skaļrunis, bet bass esot tūtā..

Pie TV slēgšnana, tas tā nosacīti. Nav doma to standartā slēgt. Izvietots tikai tiek plānots pie TV, bet avots drīzāk būs kaut vai telefons.

Tā ka nezinu, šķiet ka salīdzinot ar savu FC-730 neko daudz neiegūšu. Bet kaut vai pamēgināt nagi niez.

 

Link to comment

Gribi lai kaimiņi sūdzas, viss jau labi ja kaimiņu nav :diablo:

Link to comment
itanium
(labots)
Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

šķiet ka salīdzinot ar savu FC-730 neko daudz neiegūšu.

Nuuu, FC-730, ja tās salīdzina ar R2700 vai 7C, tomēr ir visai liels meh.

 

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Microlab FC-730 jau tā pietrūkst ar visu wooferi.

Tam subam skaļrunis ir nieka 6.5". Tik pat liels cik 7C un R2700 zemo frekvenču skaļrunis.

 

Labots - itanium
Link to comment
Stasss
Pirms 9 minūtēm , jema teica:

Gribi lai kaimiņi sūdzas, viss jau labi ja kaimiņu nav :diablo:

Ar tiem kaimiņiem var sadzīvot, jo es neklausos muzonu skaļi. Drizāk man patīk pie vidēja skaļuma labs basiņš, bet tur bez subja laikam nekā.

 

Pirms 4 minūtēm , itanium teica:

Nuuu, FC-730, ja tās salīdzina ar R2700 vai 7C, tomēr ir visai liels meh.

Tā gan jau varētu būt. 
Tad saki, ka FC730 nav skaņā nemaz pielīdzināmi tiem pārējiem? 

 

Link to comment
itanium
(labots)

Taču paņem un paklausies. Ja nepatiks, tad par tiem pašiem 100 EUR atdosi kādam tālāk.

Kas zina, varbūt Tev tieši 2.1 vajag (tikai kaut ko labāku), lai vari griezt basu debesīs pie zema skaļuma. Katrs tomēr klausās pa savam.

Labots - itanium
Link to comment

Gribi basus no filmām pērc labu sounbāru, tas tiešām ir efektīvs, basus tu nedzirdi bet telpa vibrē! Mūzikai laikam jau labāk ar subi, kaut gan man uz auss ir uzkāpis zilonis, neesmu specs šajā jomā.

 

Link to comment
Zin...
Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

Drizāk man patīk pie vidēja skaļuma labs basiņš, bet tur bez subja laikam nekā.

Meklē z-2300 Logitech, visdrīzāk atbildīs tavām vēlmēm 

Link to comment
(labots)
Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

z-2300 Logitech

Man ilgus gadus bija Z-5500, vot tā ir manta ja basus gribās:biggrin:

Labots - jema
Link to comment
RudeWolf
Pirms 54 minūtēm , itanium teica:

Es varbūt kaut ko līdz galam nesaprotu, bet kāpēc lai no TV padoto kakaino analogo signālu pēc tam būtu vēl jāpārvērš uz digitālo, lai pēcāk atkal pārvērstu uz analogo?

Jo tā ir digitālā aktīvā sistēma. Viss signāls tiek ciparots un tad DSP to filtrē. Šņāks arī visos skaļumos vienādi.

Link to comment
kicker
(labots)
2021.05.7. , 23:27, jema teica:

Man ilgus gadus bija Z-5500

Man bija kādas 2 nedēļas

Pēcnācējs Z906 (nepatika) bija nepilnas 24h :D

2021.05.7. , 23:21, Zin... teica:

Meklē z-2300 Logitech

No manis kautkad drīzumā varēs dabūt :D

Varbūt arī Z-5400

 

p.s Z-5500 arī būs dabūjams

 

Labots - kicker
Link to comment
Zin...

@Stasssiesaku palikt ar @kickerkontaktos un nomēģināt 

Pirms 15 minūtēm , kicker teica:

Pēcnācējs Z906

Ilgi ar šīm nodzīvoju, bet nodega sukas 

Link to comment
kicker
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

@Stasssiesaku palikt ar @kickerkontaktos un nomēģināt 

Es ieteiktu labāk šīs Edifier, nebūs tāds tuc tuc, bet skaņa būs kautkas tuvāk patiesībai :)

 

Link to comment
raivix95
Pirms 35 minūtēm , Stasss teica:

Viss jau neatduras tikai bumsikā. Gribu tādu Solo, Edifer quality + bumsiku. 🤔

Saslēdz Edifier + Logitech tiltā un viss tev būs

Link to comment
itanium
pirms 9 stundām , RudeWolf teica:

Šņāks arī visos skaļumos vienādi.

Tas ir konkrēti šim Edifier vai arī visiem šā gala produktiem? Solo 7C šņākšanas skaļums tieši korelē ar uzgriezto skaļumu.

Link to comment
RudeWolf
pirms 3 stundām , itanium teica:

Tas ir konkrēti šim Edifier vai arī visiem šā gala produktiem? Solo 7C šņākšanas skaļums tieši korelē ar uzgriezto skaļumu.

Man šķiet, ka visi Studio sērijas Edifier ir pilnībā digitāli. Šis noteikti ir. Microlab Solo 6C un 7C ir analogi ar līnijas līmeņa filtriem. Skaļumu gan regulē kaut kāds čipiņš, bet tas, cik zinu, notiek analogi. Tāpēc arī šņākulis mainās.

  • Patīk 1
Link to comment
Amazons

Akustikā sistēma ir atradusi jauno īpašnieku.

Tēmu pagaidām neslēgšu - aka, jums te normāla diskusija

  • Patīk 2
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...