Jump to content

Office 365 drukā hereoglifus!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Pārinstalēju printera draiverus un visu softu, nekkas nemainas. Printē ar vadu vai caur wifi vislaik tie ķeburi lapas augšā. Šķiet kaut kāda Office 365 aizsardzība jo nekur citur tā nav ja printē caur libre office viss normali. Ar citiem printeriem ko pieslēdzu ar visu normāli printē. Reāli galva sāp!~!

 

984478034_WhatsAppImage2021-05-02at18_06_40.thumb.jpeg.8483c9afdfa7cd3006c183f559537782.jpeg1617069035_WhatsAppImage2021-05-02at18_05_57.thumb.jpeg.0f0418279e7d9233c15c6571a9c7a843.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

cik google atradu hereoglifi ir printera un kompja savienojuma kļūda, ko atrsina draiveru pārinstalēšana, bet šeit ļoti specifiski, tikai officā 365 un tikai lapas augšējā daļā 2 rindas uz katras lapas ko printē. Nevienam nav idejas, kas tā pa zarazu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lameriz

Bet es esmu Supprorts! Man jazvana uz Indiju? google nekko tādu neatrodu, problēma joprojām! Windows un office legāli,

liekas pārinstalējot tos sāktu normāli darboties, bet .... legāli laikam uzreiz virvi atrodu kur pakārties.

2021.05.3. , 11:19, e = d teica:

Supportam piezvani .

 

Link to comment
Share on other sites

Izdrukā uz PDF(ar OS iebūvētajiem rīkiem). Tieši izdrukā, nevis saglabā. Tas pats? 

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Jēga tam? Edge izdrukās bez problemam značit man viss pc jāpārinstalē?

Link to comment
Share on other sites

Jēga tāda, ka ja PDF no office sanāk pareizs, tad vaina jāmeklē tālāk/citur.

 

Esi dzirdējis par tādu lietu kā izslēgšanas metode? Škiet nē. Nav vērts tev neko mēģināt ieteikt jo būs 100 un viens iemesls to nedarīt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...