Jump to content

Mikrotik magic


ruukjis
 Share

Recommended Posts

LMT tagad piedāvā Mikrotik 4G rūterus. Strādā labi... Bet nedod mieru gadījums iz viena objekta. 

Objekts kā objekts, viss bija labi arī EDLUS strādāja, visi bija laimīgi un dzīvoja saticīgi. Bet tad, vienā nebaltā dienā, kādam sagribējās klasisko EDLUS pīkstekli (Orbit, ja nemaldos) aizstāt ar antīku turniketu. Draņķa turnikets atsakās uzrādīties tīklā, Mikrotik DHCP līzings uzrāda pliku vāveri un pāris kompīšus, kas tur pieslēgti, bet portā kaut kāda kustība redzama - kabelis vesels. Kas rada vēl vienu jautājumu: "kāpēc DHCP līzinga tabulā nav siPhoni?!" Skatos savā telefonā ar ieplestiem redzokļiem: "IP=0.0.0.245; GW - nav; maska - nav"... bet internets ir. No sākuma domāju, ka telefons, ieraugot šito h**ņu, pateica: "tu neesi normāls - šitas wi-fi ir sa3,14sts, es slēdzos uz LTE" Bet nekā - ar roku atslēdzot LTE, internets tāpat strādāja. Savukārt turniktets acīmredzami pateica: "Mhm, šja, vēl sagribēsi mani sapingot ar šito IP, varbūt tomēr dodies uz www.tinies-naskuj.loh?"

Kāds kautko tādu ir novērojis? 

Neprasiet man konfig failus - problēma jau ir "risināta" - tika uzlikts Hujavei rūteris un ar to viss sāka strādāt (arī kara laika turnikets).

Vienkārši interesanti... ja nu vēl kādreiz vajadzēs pie 4G Mikrotika pieslēgt da Vinči laikā programmētu turniketu...

 

Link to comment
Share on other sites

Man LMT arī atveda huawei. Prasīju, kāpēc ne mikrotik? Neesot tas 4G īsti labs. Kaut kādi gļuki, bērnu slimības esot.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

LMT tajā Mikrotikā kaut ko "samudrījuši"! 

Cik esmu licis Mikrotikā LMT simkartes, viss strādā, arī Āboli listē redzami ar visiem nosaukumiem.

 

Varbūt kāds ir mēģinājis LMT doto Mikrotiku noresetot, lai pats varētu ar to darboties?

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Man te bijuši divi gadījumi, ka āboli ar LMT MikroTik ar WI-FI nedraudzējas, savienoties savienojas, bet tīkla kustība nav. Citas markas aparāti iet, bet iPhone (laikam 6/7), ni. Cita objektā nestrādāja iPad.

Problēmas risinājums Huawei. MikroTik tika resetots un darbināts defaltais LMT skripts, bet nekā. Lauzt negribējās, lai pēc tam nedod pa nagiem operators.

Link to comment
Share on other sites

iOs ierīcēm nepatika viens no wifi atslēgas šifrējumiem, cik atceros.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 35 minūtēm , AVilks teica:

MikroTik tika resetots un darbināts defaltais LMT skripts,

Bet defalto Mikrotik skriptu nemēģināji?

Tur jau failos vajadzētu saglabāties arī LMT skriptam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Stepselis teica:

Bet defalto Mikrotik skriptu nemēģināji?

 

Nomest uz pilnīgu default neļauj.

 

Neesmu mēģinājis, bet tad vajag, nelikt SIM iekšā, norestot un tad mēģināt palaist with no default configuration, vismaz izteicās, ka tas varētu būt veids kā apiet LMT skriptu, bet kā jau teicu, no operatora liekus jautājumus negribēju, tad risināja šādi jo tur bija mājsaimnieču rūteris nepieciešams. Bet ja kādam ir pieredze , netur sveci zem pūra.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 16 minūtēm , AVilks teica:

Nomest uz pilnīgu default neļauj.

Ar Netinstall nemēģināji?

Link to comment
Share on other sites

Manā gadījumā viskaukas tika mēģināts - pat čalīts no LMT bija atpēries iemēģināt laimi - skuju. Un iOS ierīce bija mazākā bēda, galu galā nets strādāja par spīti jocīgajiem iestatījumiem. Turnikets bija tas, kas sagādāja galvassāpes un tas bija pieslēgts ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 4 minūtēm , ruukjis teica:

Turnikets bija tas, kas sagādāja galvassāpes un tas bija pieslēgts ar vadu.

Tas ir kaut kas pavisam dīvains!

LMT tur tiešām kaut ko pārmudrījuši, jo standarta Mikrotik tādi brīnumi nav novēroti.

Link to comment
Share on other sites

Bija kaut kādas nianses ar legacy dzelžiem pie gigabita ethernet portiem. Ar jumbo freimiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stepselis teica:

Ar Netinstall nemēģināji?


Takā iekārta nav klienta īpašums, tad eksperimentēt negribās, ja nu pēc reset sanāk kas ne tā.
 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad lai kaut 100reizes lmt tehniķis brauc ciemos un labo savu lažu, jo rūtera konfigurāciju sagatavojis ēzelis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...