Jump to content

Laptopa 1st gen i5; DDR3 SO-DIMM 4Gb x 2; SATA SSD


tinch
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Em, var vairak par to labdaribu? Noteikti vel kads velas ziedot, davinaat, jau gatavu datoru. Pastasti tachu, lai zin, kam ziedot, kam vajag.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Es pats caur paziņām meklēju tos, kuriem vajag tos datorus. Neuzticos tām grupām, kur atdod visu kādam un tad tie jau tur sadala. :) Ir bijuši nesmukumi.

Facebookā labdarības grupās arī var atrast tos, kuriem vajag.

Link to comment
Share on other sites

Viens 4Gb RAM modulis iegūts ārpus foruma.

pirms 1 stundas , INTRASERVERNET teica:

Em, var vairak par to labdaribu? Noteikti vel kads velas ziedot, davinaat, jau gatavu datoru. Pastasti tachu, lai zin, kam ziedot, kam vajag.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk
 

Vēl par tām grupām FB (kuras pa tiešo dod kontaktus ar tiem, kuriem vajag tās mantas). Dažām ģimenēm var pieteikties kā rūķis uz Ziemassvētkiem un kaut ko sagādāt. Kādam sīkums, bet citiem patīkami. Tā kā man pārsvarā ir izdevība tikt pie visādiem datoriem, tad tos arī nereti dāvinu. Varbūt pat vairāk dāvinu nekā pārdodu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ju teica:

4GB jau pat pietiktu tam kompim. Vismaz mācībām noteikti.

 

Nu, kā to ņem. Ja aizver visas fona aplikācijas un iekš EDGE tur atvērtu vienu cilni, tad pietiek. Citādāk jau de facto bez 8Gb mūsdienās neiztikt. Mani datori clean bootā ap 5Gb rij. :D Tāpēc maniem datoriem parasti ir 16Gb RAM. Tie, protams, ir lietošanas paradumi. Bet vienu 4Gb RAM ārpus foruma arī sagādāju. Ar 6Gb var jau divas cilnes turēt atvērtas un varbūt pat Word fonā turēt atvērtu. :)

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tik traki, sievai ir laptops ar 4GB RAM, sievas vecākiem ar. I neko, neko traku tur nejūt, ka pietrūktu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , itanium teica:

Interneta pieslēgumu arī dāvini kopā ar datoru?

Paskaidro savu domu. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , tinch teica:

Citādāk jau de facto bez 8Gb mūsdienās neiztikt.

Nu it kā tā uzskata, bet man gandrīz visiem daudzajiem klientiem (skolotājām, mammām) ir lapši ar 4, daži no akmens laikmeta pat ar 2GB RAM (tie gan lēni) - bet visu var izdarīt. Un neviens negrib papildināt, ar tekstu - "varbūt kādreiz", SSD gan piekrīt mainīt. (Pašam gan, tādu paņemot sakārtot, šķiet ka kaut kas nav - pierasts pie sava 32GB stacionārā, kur viss lido). Bet ja nevajag smagos foto/video/audio softus - 4GB pietiek "atliektiem galiem".

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ju teica:

Nav jau tik traki, sievai ir laptops ar 4GB RAM, sievas vecākiem ar. I neko, neko traku tur nejūt, ka pietrūktu.

Windows diezgan gudri pārvalda to RAM. Ja ir maz, nelādēs iekšā dažādas bibliotekas, kas paātrina pašas OS darbību, lai pietiktu aplikācijām vieta. Ja būs daudz - ielādēs vairāk no OS iekš RAM un dators ātrāk strādās. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , tinch teica:

Paskaidro savu domu. :)

Easy, ja apgalvo, ka nodarbojies ar labdarību un šos ziedo tiem, kas nespēj sakrāt ~50 EUR datoram, tad mans jautājums ir, vai Tu viņiem arī interneta pieslēgumu pēc tam nodrošini? Vai arī datori tiek lietoti bez tīkla?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , itanium teica:

Easy, ja apgalvo, ka nodarbojies ar labdarību un šos ziedo tiem, kas nespēj sakrāt ~50 EUR datoram, tad mans jautājums ir, vai Tu viņiem arī interneta pieslēgumu pēc tam nodrošini? Vai arī datori tiek lietoti bez tīkla?

Nu, nezinu, kādā akmens laikmetā tu dzīvo, bet internets da jebkāds ir diezgan nepieciešams mūsdienās tikpat ļoti, cik mobilais telefons. Un metodes kā tikt pie interneta katram ir savas. Un datoru pa 50EUR novēlu tev pašam lietot ikdienā. :) Apgalvojums diezgan reti stulbs tev sanāca.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, tinch teica:

Nu, nezinu, kādā akmens laikmetā tu dzīvo

Nu tas ka tu esi ārprātīgi lecīgs, tas skaidrs!  4GB ir biznesa izmērs tavam piedāvājumam,  8GB vai nu ir naudas zagšana vai pilnīgs projekta idiots?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , jema teica:

Nu tas ka tu esi ārprātīgi lecīgs, tas skaidrs!  4GB ir biznesa izmērs tavam piedāvājumam,  8GB vai nu ir naudas zagšana vai pilnīgs projekta idiots?

Es tev atļauju paskaidrot gan par tiem 4Gb, gan par to projekta idiotu. Kaut kā palaidu garām to momentu, kad 8Gb ir sliktāk par 4Gb. Laikam jāpārskata atbilstība ieņemamajam amatam, jo no serveriem tādus cilvēkus jātur pa gabalu... Ja reiz ar laptopu galā netiek.

Tad nu arī tev paskaidrošu, visu gudrais projekt. 8Gb > 4Gb. Tas laikam nu būtu skaidrs. To, ka strādās ar 4Gb laikam arī neapstrīd neviens. Tad nu tev atklāšu, ka arī ar 2Gb strādās. Tikai lēnāk. Un te nu tu atkal vari neuztraukties, jo ne tavu RAM moduli izmantošu un ne par tavu naudu pirktu. :D

Un kā nagla uz galvas par tiem 4Gb biznesā. :D Jā, 2010. gadā. Ja tas notiek joprojām, tad tas notiek pie debīla sisadmina un/vai IT nodaļas vadītāja un/vai atbildīgā par iepirkumiem. Citādāk grūti iedomāties, kā var dabūt 4Gb biznesā, ja jebkurš biznesa klases dators nāk ar 8Gb+ :D

Tāpēc, lūdzu, tinies uz savu 2010. gadu atpakaļ un dzīvo tur ar 4Gb. Tad bija labi ar Windows 7.

P.S. Rakstīts no mana biznesa (darba, ja nebija skaidrs) datora, kuram no dzimšanas rūpnīcā ir 16Gb.

P.P.S. Tā, kura naudu esmu paņēmis? :) CPU sagādāja bez maksas, bet to atgriezīšu atpakaļ. RAM sadabūju pa saviem kanāliem un attiecīgi norēķināšos. SSD piedāvāja foruma biedrs un no naudas atteicās, lai gan skaidri un gaiši norādīts, ka esmu gatavs pirkt. Tātad. Kurš ir zaglis? Un kurš ir ārprātīgi lecīgs? Un kurš ir negudrs šajā diskusijā?

P.P.S. Lai būtu pavisam skaidrs, kādā gadsimtā dzīvojam. Bezmaksas internets arī ir pieejams teju visur (darbā, sarunāts ar kaimiņu, pāri palikušais mobilais internets, pie maķīša vai citā publiskā vietā). Tāpēc ar interneta ieguvi arī nav jānodarbojas. Varbūt arī vajadzību pēc tā paskaidrot?

 

Vispār, ja tā padomā, tad tēma sasniedza mērķi - nepieciešamākais no foruma biedriem (domājošajiem) ir sadabūts. Un laikam arī mērkaķus sasniedza. :)

Ja dzīvojat pēc principa "Ne najibjosh, ne prozhivjosh" tad nav ko brīnīties, ka "vai nu ir naudas zagšana vai pilnīgs projekta idiots" apkārt rēgojas. :D

Tēma slēgta.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • tinch locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...