Jump to content

Plate met biosā visu laiku.


OneGaming
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tikko esmu salicis jauno datoru. 

 

Specifikacijas ir i3 10100f, b460m-pro mātesplate, 16gb 2666mhz rams, gtx 1050ti, bequiet system power b9 600w. Kad datoru slēdzu ieksa, mani met uzreiz biosā. Kad restarteju, arī vienkārši iemet biosa. Neļauj iebutoties. Vai ir kādas idejas ko varetu darit? 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 10 minūtēm , OneGaming teica:

vienkārši iemet biosa. Neļauj iebutoties. Vai ir kādas idejas ko varetu darit?

Ieiet BIOSā!

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu viņš, bet jāsaka, ka vajag nolīgt kādu, kas no tā kaut ko saprot...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 12 minūtēm , e = d teica:

Nu var pārmaiņas pēc manuāli palasīt.

Es manuāli vispār neko neatradu. 

Just now, duksis teica:

Boot device uzliec pareizo

 

16178215457433014329583528646173.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pag, Tu tak no Liepājas. Betons nav tālu, nebūs dārgi 

  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Cilvēki...


Ja jūs redzat kurā vietā darbojās mans stulbums...

Tad vienkārši pasakiet. Jo es par visu šo nezinu tik daudz lai pat dažreiz pamanītu pavisam pamanāmas kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu būt nopietns.

1) No kā tu mēģini iebūtoties? Fleškas? Diska? Ja no diska, uz tā vispār ir OS?

2) Ja no fleškas, Secure boot mainam uz Disabled.

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Nē, nav no fleškas. Būtojos no SSd uz kura ir uzinstalēts jau windows.

 

 

Tur taču nevajadzētu būt nekādām probēmām?!?

Link to comment
Share on other sites

Tev vispār tas OS disks ir taisīts priekš UEFI būta? Varbūt taisīsts kādā vecā un domāts parastajam BIOS! Paskaties var vari MB ieslēgt parasto BIOS būtu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, OneGaming teica:

 

Tur taču nevajadzētu būt nekādām probēmām?!?

Var būt problēmas. Vislabāk jau jauna dzelža gadījumā būru tīrs instals, ja vien SSD nav izcelts no identiska dzelža.

 

Ja nu ļoti vajag piedabūt jau esošo sistēmu pacelt, viens no variantiem, ko varu iedomāties:

Instalēts gan jau ir uz paveca dzelža Legacy mode, bet pašlaik mēģini iebūtoties ar UEFI. Vari pamēģināt ieslēgt BIOS Legacy option ROMs vai kā tamlīdzīgi (precīzāk skaties plates manuālī) un tad izvēlēties Legacy hard drive. Arī, vai to MSI gadījumā sauc par Legacy, no galvas nezinu.

Secure boot gan izslēdz (disabled). Maisīsies tikai pa kājām

Ah, jema jau paspēja to pašu pirmais.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 1 minūtes , jema teica:

Tev vispār tas OS disks ir taisīts priekš UEFI būta? Varbūt taisīsts kādā vecā un domāts parastajam BIOS! Paskaties var vari MB ieslēgt parasto BIOS būtu.

Paldies. Paskatīšos.

 

Pirms 1 minūtes , Kazarms teica:

Var būt problēmas. Vislabāk jau jauna dzelža gadījumā būru tīrs instals, ja vien SSD nav izcelts no identiska dzelža.

 

Ja nu ļoti vajag piedabūt jau esošo sistēmu pacelt, viens no variantiem, ko varu iedomāties:

Instalēts gan jau ir uz paveca dzelža Legacy mode, bet pašlaik mēģini iebūtoties ar UEFI. Vari pamēģināt ieslēgt BIOS Legacy option ROMs vai kā tamlīdzīgi (precīzāk skaties plates manuālī) un tad izvēlēties Legacy hard drive. Arī, vai to MSI gadījumā sauc par Legacy, no galvas nezinu.

Secure boot gan izslēdz (disabled). Maisīsies tikai pa kājām

Ah, jema jau paspēja to pašu pirmais.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tagad es gribetu verst ieskatu vesture nedaudz. 19/11/2020 sis biedrs tik loti centas salikt datoru, ka padalijas es specifikaciju.

 

Un nedaudz velak pat padalijas tik iespaidigi, ka salasija visas detalas no viena veikala. Applausi.

Suds, ka nedapirka lidz ziemassvetkiem bet vismaz kaut ko sagrabinaja. Un tad nu padalies ar pilnu specifikaciju. Cik no taa ko tu tur sarakstiji esi nopircis, ielicis datora?

  • Kādas šausmas! 6
Link to comment
Share on other sites

Ko pīpē?

Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Pirmkārt, liels paldies visiem par palīdzību, problēmu atrisināju uzinstalējot svaigu Windows.

 

Otrkārt...

Pirms 51 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Tagad es gribetu verst ieskatu vesture nedaudz. 19/11/2020 sis biedrs tik loti centas salikt datoru, ka padalijas es specifikaciju.

 

Un nedaudz velak pat padalijas tik iespaidigi, ka salasija visas detalas no viena veikala. Applausi.

Suds, ka nedapirka lidz ziemassvetkiem bet vismaz kaut ko sagrabinaja. Un tad nu padalies ar pilnu specifikaciju. Cik no taa ko tu tur sarakstiji esi nopircis, ielicis datora?

Kāds sakars?

Es meklēju labāko variantu, un videokarti nomainīju dēļ cenām, un i3 man ieteica biedrs no tā paša topika. Bišķi nesapratu joku.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Seit es velejos verst, kaa arii tajaa tema noradiju, cik reali tadi:"Palidziet salikt datoru, reali ir pirceji un noperk no tam daljam ko saliek?" Atbilde ir nulle. Nu kaa jau rakstiju, tev vismaz applausi, ka kaut ko saliki, bet ad kaveshanos.

 

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, INTRASERVERNET teica:

Seit es velejos verst

Ko piesipies? Labāk novāc savu asti..

 

1 stundu atpakaļ, INTRASERVERNET teica:

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...