Jump to content

Programmatuura uz iPad Pro - programmeshanai.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Labs visiem. Kadu laiku jau biju plansetes meklejumos, tika iepirkts iPad Pro. Viss plus/miinus ir loti ok, bet ir jautaajums par programmaturu, kura loti labi deretu programmeeshanai. Programmeshana, PHP, CSS, HTML. Uz MacOS, Windows ir programmas plashi pieejamas, bet to neapspriedisim. Nekas mistiski milzigs netiek programmets.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tev ir nepieciešams remote desktop vai vnc klients un dators/serveris/virtuālā mašīna ar normālu os un procesoru.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
2021.04.7. , 16:47, Anonīms Alkoholiķis teica:

Tev ir nepieciešams remote desktop vai vnc klients un dators/serveris/virtuālā mašīna ar normālu os un procesoru.

Kam tas vajadzīgs priekš HTML/JS? Ok visādus React/Vue.js utt vajag transpailot utt, bet nu iPadam ir gana jaudīgs CPU.

Drīzāk būs grūti atrast jēdzīgu editoru ar autokomplete, sintakses čekošanu utt. 

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

1) alkanouts kārtējo reizi aizdzēries un runā muļķības. 

2) AndrisBB nav sapratis eksistenciālo problēmu, ka nevar palaist php / nodejs whateva uz nerūtota ipad pro. 

 

Par tēmu: vajag kaut kādu attālinātu serveri (VPS), uz kura uzgriezt electron app bet tikai browserī - VS Code in the browser . Tur natīvi uz ipad nekas īsti nenotiks jo platforma neko īsti nemāk palaist. Var tur atrast kaut kādu SFTP klientu ar editoru bet nu tas ir sūds

 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 39 minūtēm , DjUbuntu teica:

2) AndrisBB nav sapratis eksistenciālo problēmu, ka nevar palaist php / nodejs whateva uz nerūtota ipad pro. 

Nekur jau nav teikst, ka vajag kautko palaist. 

pho/js sēž uz servera un edito uz tabletes, kur problēma?

 

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu
Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Nekur jau nav teikst, ka vajag kautko palaist. 

pho/js sēž uz servera un edito uz tabletes, kur problēma?

 

bez php / js palaišanas nav iespējams normāls autocomplete un syntax check

 

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Php, css nevajag super duper editoru. Netaisos kompilet. Doma ir es piesledzos pie ftp, veel labak ja ir bez fetch iespeja pa tiesho uz ftp apstradaat php, css, html utt. Tam pietiek normalu programmu ar korektoru.@AndrisBB saprata manu domu pareizi. Man google rezultati plus minus pie kajas. Man vajag reali, kada viedoklis, kas ir to darijis, vai dara izmantojot iPad programmeeshanai.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

VS Code tak iet uz ipad. Vienkārši SSH uz serveri/citu datoru vai kur tas kods dzīvo, lai palaistu kautkādas komandas, restartētu kautko utt.

scp lai updeitotu failus un saglabātu izmaiņas. 

 

SSH Fs plugins arī strādā bez problēmām, Neesu mēģinājis uz serveri, bet uz citu iekārtu darbojas bez problēmām, var labot un editot failus pa taisno uz iekārtas.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

 

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

VS Code tak iet uz ipad. Vienkārši SSH uz serveri/citu datoru vai kur tas kods dzīvo, lai palaistu kautkādas komandas, restartētu kautko utt.

scp lai updeitotu failus un saglabātu izmaiņas. 

 

SSH Fs plugins arī strādā bez problēmām, Neesu mēģinājis uz serveri, bet uz citu iekārtu darbojas bez problēmām, var labot un editot failus pa taisno uz iekārtas.

 

 

 
Ja jau strādā, iemet linku un app store :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , INTRASERVERNET teica:

Man google rezultati plus minus pie kajas. Man vajag reali, kada viedoklis, kas ir to darijis, vai dara izmantojot iPad programmeeshanai.

Pieņemu, ka lielākā daļa forumiešu domā PIRMS, nevis meklē ČŽ risinājumus PĒC. Nav tā ierīce tam paredzēta, vismaz ne pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , AndrisBB teica:

Pirmais rezultāts no YouTūba

 

 

 

viņš izmanto webapp, kuru hostē uz rasperry bi. linku uz webapp github repo es jau iemetu. Tu esi stulbs un/vai izliecies ?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība vai viņš viņu kautkur hostē vai darbina kā appu, galvenais ka strādā.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju ar telefonu un darbojas lieliski. Tik tas ta ekrāns mazs, ar iPadu tai tākā vajadzētu būt mazākai problēmai. Aizņēma labi ja 3 min, lai setupotu.

Link to comment
Share on other sites

Es dažiem projektiem tā ari strādaju, modificē kodu pa taisno uz build servera, jo tas vienkārši jaudīgāks, uz normāla laptopa (Intel© Core™ i7-6820HQ CPU @ 2.70GHz × 4) piemēram nokompilēt vienu C++ projektu kādas 20 min, uz servera mazāk par 5min. Pēctam ātrāk vienkārši rezultātu lejupielādēt. Plus nav jāstaipa ķieģels līdzi.

Bet koda editors joprojām uz laptopa. Interesanti, ja pārceļ arī editoru uz serveri (kā tais VS Code gadījumā) un tad tīri teorētiski var pilnībā iztikt ar telefonu Desktop modē. Piespraud pie monitora un lieto, visi populārie mītingu appi arī iet. Var strādāt no jebkurienes nestaipot laptopu līdz, tik monitoru un klavu/peli uz vietas vajag.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...