Jump to content

Tet + (RIP Shortcut)


e = d
 Share

Recommended Posts

Ar šādu cenu un piedāvājumu vēl vairāk cilvēku sāks interesēties kas tas par zvēru tas mistiskais IPTV ar kuru tie NEPLP un ENAP tik aktīvi cīnās.

Ja nemaldos šortkats savulaik (pirms gadiem 2-iem) bija pa 5 Eur un kanālu izvēle arī bija lielāka.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Paņemiet go3 triālā patestēt.  Zinu ka bite uz 2gadiem dod ar atlaidi

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 1 stundas , e = d teica:

shortcuts ir miris.

Kā miris? Man vēl darbojas! Kaut kas ir jādara pašam lai to nobendētu?

Link to comment
Share on other sites

6 eur mēnesī

Piedāvājums pieejams, slēdzot līgumu par Go3 satura paku “TV un Filmas” ar līguma minimālo termiņu 24 mēneši. Izvēlētās satura pakas ikmēneša abonēšanas maksai tiek piemērota 25% atlaide uz 24 mēn., pēc šī termiņa spēkā standarta ikmēneša abonēšanas maksa. Izbeidzot līgumu pirms minimālā līguma termiņa beigām vai mainot izvēlēto satura paku uz cenas ziņā lētāku, abonentam ir pienākums atmaksāt Bitei piešķirto atlaidi proporcionāli par termiņu, kas atlicis līdz minimālā līguma termiņa beigām. Piedāvājums spēkā līdz 05.04.2021.p

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

man šķiet TET solīja ka varēs salikt kanālus pats, "skaties ko v elies" bet viss kā parasti, nekā interesanta, kautkādi punkti jākrāj

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Punkti nav jākrāj. Tev pēc līguma pienākas kaut kāds punktu skaits kuru tu izlieto izvēloties savus kanālus. Kā naudu. Bez tam kanālus var mainīt cik patīk. Atsakoties no kanāla, izlietotie punkti tiek atgriezti un tos var izlietot citu kanalu piesaistei

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

senleja
pirms 2 stundām , e = d teica:

Nu tā, shortcuts ir miris. Kaut kādi punkti jaunajā izvēlē. Kāds kaut ko saprot?

 

 

 

Ka vinu vareja redzet? Ta bija  caur optiuku ,dizeli  vai virzemes? Tipa bijusais latelkom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , senleja teica:

redzet

daudz un dažādos veidos.. gan datorā, gan tv, gan citās mobilajās ierīcē.. redzēt var arī šobrīd un vēl labu laiku pašreizējiem abonentiem cenas ar nemainīsies, bet teikšu atklāti.. sūdu par konfekti neuztaisīsi, nomainot papīrīti :D

 

teorētiski ar ko viņi vēl kādus atsevišķus indivīdus pievilina.. HBO saturs un saturs bērniem. Vasarā beigsies haļava, slēgšu nost.

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

redzēt var arī šobrīd

Tiešām? Varbūt uz TV, bet datorā, atverot linku, atveras jaunais Tet logs ar saviem piedāvājumiem, arī ikona izvēles joslā nomanās uz t+.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

Pirmais Baltijas kanāls atgriezies Helio ITV. Tas pats ari tet+

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

Vēl tā īsti nedarbojās tas tet+. Pieslēgtā Filmu paka darbojās uz telefona, bet "datora versijā" viss par maksu. Cerams, ka salabos 🤪 Log-out un log-in nepalīdz. Supportam rakstīt bezjēdzīgi, varbūt te izlasīs.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 6 stundām , raffaello teica:

Mīnuss TET+ ,ka vairs nav tv1000 kanālu

Viaplay tagad ir sava aplikācija. Sākumā būs kaut kāda sadarbība(atlaides) no tet

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , raiviic teica:

Tiešām

tiešām.. tiešām.. tas, ka nosaukumu maina, neko pašreizējiem klientiem nemaina. Izņemot nosaukuma maiņu un citu web adresi

Link to comment
Share on other sites

Datorā gļuko, uz Android kastes vēl vecais šortcut rāda, telefonā tet+ aplikācija piedāvā citas pakas par citām cenām un maksāt ar google play. Laikam jāpagaida pāris dienas... :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Racer teica:

Android kastes vēl vecais šortcut

tak jamie teica, ka appi pakāpeniski nomainīs nosaukumu un no tā izrietošo.

 

google pay arī jau šobrīd android bija iespējams apmaksāt.

 

par TV pakalpojumu gan neko nemācēšu pateikt, neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , CAP teica:

google pay arī jau šobrīd android bija iespējams apmaksāt.

Da ne par to ir runa. Tet+ caur browsweri un Tet+ appā caur Android telefonu piedāvā pakalpojumus par dažādām cenām. Murgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Da ne par to ir runa. Tet+ caur browsweri un Tet+ appā caur Android telefonu piedāvā pakalpojumus par dažādām cenām. Murgs.

tak pacieties, notiek pakāpeniska pāreja, Tet apvieno shortcut ar HelioITV un tā vietā būs šis ar laiku

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Murgs

google nodoklis :D

 

shortcut jau tas pats bija.. filma mājaslapā 1,90.. apmaksāt var ar karti, tele2 un vvz ko vēl, tajā pašā laikā android tv filma maksā 1.99 un maksā caur google.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , SweeC teica:

tak pacieties, notiek pakāpeniska pāreja, Tet apvieno shortcut ar HelioITV un tā vietā būs šis ar laiku

 

pirms 2 stundām , Racer teica:

Laikam jāpagaida pāris dienas... :D 

 

Skaidrs ka jāpagaida, bet man nav īsti ticamības ka rezultāts būs sakarīgs. Dzīvosim - redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

Jā, nu izmaiņas TV un telefona lietotnē ir grandiozas – tumša fona krāsa un visi atslēgas vārdi “Shortcut” nomainīti uz “Tet+”.

Vai tiešām 2 gadu laikā un ar 700 ekspertiem (citēts no iepriekšējām preses relīzēm) varēja izdarīt tik vien? Vai tiešām visi tie 700 testētāji teica – viss čotka, perfekts aplikācija, tikai pietrūkst melnās krāsas?
Starp citu tiem, kas izvēlējas skatīties visus kanālus bez šķirošanas pakalpojums arī kļuvis dārgāks.

Ja paši nemāk appu uztaisīt, būtu vismaz devuši Go3 savus kanālus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , raffaello teica:

atslēgas vārdi

vēl "premium" uz "kino" pārsauca.. āksti :D

Link to comment
Share on other sites

kāds var populāri paskaidrot to savādo ideju, kāpēc viņi apgriež ekrāna rezolūcijas?  

man absolūti nav skaidrs, kāpēc jāčakarē ļaudis un jāierobežo auditorija, kas reāli varētu skatīties to pasākumu uz jebkādas iekārtas, jebkādā rezolūcijā?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , runcs teica:

kāpēc viņi apgriež ekrāna rezolūcijas?  

Tas ir kā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , runcs teica:

kāpēc viņi apgriež ekrāna rezolūcijas?

Kur ko tādu izraki? Par SD vai HD esi ko dzirdējis? Tiek piedāvāta izvēle no zemākās 144p līdz augstākajai, kurā raida studijas - 576p SD vai 1080p HD. Vari brīvi izvēlēties, vai, ja internets superlēns - tavs kompis automātiski piedāvās tādu, kura vēl kaut cik kustēsies, kaut tā būs kvadrātaina.

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

es par tvbox izvēli

man šķiet absolūti neracionāli, ja nevar izmantot jebkādu TVbox

godīgi sakot - esmu pārliecināts, ka viņi zaudē ap 50% potenciālu klientu tieši šajā aspektā..

cik liels ir risks, contenta leakam?

ja runa ir par kontenta fenderēšanu - ar pc to izdarīt ir lētāk.. 

man liekas, šobrīd - 5 streami uz accauntu

nedomāju, ka tas būtu nopietns iemesls..

es biju domājis parastā androida tet+ softa apgraizīšanu - tikai mazajiem ekrāniem 

jeb andoid TV softa piesiešanu tikai google certified devaisiem.. 

ļoti šaubos, ka tas ATV softs reāli izmanto boxa widevine

 

reāli - man šķiet, ka vienīgais TET+ trumpis ir LV contents + iespēja filmās redzēt LV kino.

kopš shortcuts uz tele2 mobilā iet stabilāk, nekā uz LTC vDSL .. 

un, ja viņi paši nahrenizē kaudzi slinku iespējamo useru .. man ir grūti to saprast

reāli - visu citu var salasīt kvalitatīvāk, lētāk citur.

būtu pavēruši vaļā - viņus skatītos uz jebkā.

pat taksisti, gaidot klientu 

 

nav īsti skaidrs, kāpēc vajag divus playlistus ..

arhīvam savu, live savu..

reāli - mani nepamet sajūta, ka tur džeki vai nu paši reāli nesaprot ko grib darīt,

vai nu neviens koderiem nemāk precīzi darba uzdevumu uzrakstīt..

 

turklāt, pat uz mibox - atv softs nav sakarīgi sakopts kopš 8. droīda. bet ir jau 10. certified. ne viņš omei normāli kanālus Live Channels salasa.. 

ne ērti arhīvus piedāvā.. ja džeki gadu nevar updeita bagus salabot.. vai nu projekts nav svarīgs un piķa nav, vai nu..

jeb vispār - šis projekts ir radīts, lai tupa norakstītu naudu :D

 

es vienkārši vēlējos zināt pārējo iedzīvotāju domas :)

Labots - runcs
papildināts
Link to comment
Share on other sites

Tet ir tikai pakotājs un tirgotājs lielai daļai satura. Tā piegādātāji visi prasa DRM un atbilstošas sertificētas gala iekārtas. Ja to negarantē līgumā, tad kanālus nedabon. Tas ir tieši tik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...