Jump to content

Kad kino atvērsies?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

itanium

Nespīd Tev Kino tuvākajā laikā. Cik saprotu, tad priekš Kino vajadzēs gaidīt, kad būs mazāk nekā 100 saslimušo uz 100 000 iedzīvotājiem 14 dienu laikā.

P.S. Visai sālīti priekš vienas filmas, bet HBO Max ar dažiem VPNiem varētu strādāt.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Apstījos to tīzeri. Tur līdz Mīlas viesulim un Alpu dakterim vēl augt un augt. Līdz Šarikam vispār, kā rāpus līdz Talsiem.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

tak nākamajā dienā būs pilni torenti ar webripiem. Ja sirdsapziņa moka, var biļešu/HBOmax abonēšanas naudu ziedot labdarībai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Švaki, šomēnes vienīgā vājā pilnmēness atblāzma. Nu ok, Raimis pastiprināti postē. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja tik ļoti esi noilgojies pēc ceptas kukurūzas smakas, papīru turzu čaboņas, telefona gaismiņām tumsā un smiekliem nesmieklīgajās vietās, tad kopā ar interesentiem varat uztaisīt pagrīdes Kīnō. Bet tikai paroli izvēlaties Stipru - tā, lai fašisteļi nepieķer :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Smieklīgi, bet es arī gribu uz kino. Neesmu baigais gājējs - gadā parasti 2-4 reizes, bet nu jau vairāk kā gadu vispār nav būts.

Link to comment
Share on other sites

Vakar visa famīlija tieši skatījās vienu pasaku (Malefisenta) un es aizdomājos, cik sen nav būtu ķinītī...exx.... 

Vēl aizdomājos, cik ir liela iespēja, ka pēc pandēmijas vēl kāds atvērsies, un būs spējīgs noturēties ekonomiski.

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Tač viss būs labi. Atvērsies un arī apmeklētāji būs.

Pats gan nekad neesmu bijis kino fans. Retu reizi aizeju uz kādu jauno latviešu spēlfilmu - tās spēj pārsteigt. Holivudas grāvēji mani savukārt absolūti garlaiko.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
androidz

Ehh, veco zēn, mani nomoka tādi paši eksistenciāli jautājumi...

 

Varbūt vPlay?

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju https://rezka.ag/ plus vēl torentus. Man pietiek. Ir arī Netflix, bet to pamatā meita skatās. Jā, satelīts arī ir (NTV+) :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , laikamTak teica:

Ko lai uzliek HDVideoBox vietā?

LazyMediaDeluxe,v-play vai hdrezka. Nav tik ērti kā Boxis bij, bet ciešami.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Netflix man arī ir, bet satura ziņā tas ir diezgan nabadzīgs. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Vplay, tahad prasa autorizāciju, bez iespējas reģistrēties. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

LazyMediaDeluxe

Uz linux šitais laikam neies

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 18 stundām , laikamTak teica:

Ko lai uzliek HDVideoBox vietā?

Hd videobox beta no 4pda.ru pagaidām iet, man tikai ne lādē filmu posterus (buldes). 

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , laikamTak teica:

Ko lai uzliek HDVideoBox vietā?

HD VideoBox 4pda tēmā pirmajā postā ir saliktas iespējamās alternatīvas, ir gan Android, gan ATV varianti, (cik nu ilgi viņiem satura autortiesību turētāji atļaus pastāvēt). 

p.s. Saraksts ielikts "Slēptā teksta" sadaļā, kura redzama tikai ielogojoties 4pda lapā. 

Labots - Jainit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur ir arī 3 strādājošas HD videobox versijas. To Plus pamēģināju - viss notiek.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...