Jump to content

Kenwood resīvera pults


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Ir varbūt idejas,  kur varētu atrast labākā gadījumā resīverim KRF-V7090D paredzēto pulti RC-RO731E vai ļoti tuvu aizvietotāju, kuram būtu tās pašas funkcijas gan priekš paša resīvera, gan radio kontrolei?

 

Vecai pultij biežāk lietotie taustiņi sāk nereaģēt. Ieslēgšanai izslēgšanai gan uztaisīju aizņemoties citas pogas, kas reti tiek lietotas, bet tagad nobeidzās arī skaļuma regulācija.

IMG_20210325_141046.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos, arī šeit var pajaukt vaļā, pamēģināt notīrīt kontaktus. Šķiet, kaut kas tāds sen ir darīts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izjaucu, tur nav ko tīrīt, jo tas slānis vienkārši izdilis. Resīveram jau daudzi gadi ekspluatācijā ikdienā lietojot.

Link to comment
Share on other sites

vēl redzēts ka griež tos kontaktus no vecām pultīm nost un līmē klāt,,,

Link to comment
Share on other sites

Nav nekādi kontakti jātīra. Ņem grafītu, derēs no AA bačenes stienītis un akurāti uz gumijas ļerpatas kontaktvirsmas uzsmērē. Recepte100% strādā.

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas video variants izskatās perspektīvs, bet tur vajag instrumentus pogas izgriešanai un svaigu donoru. Vienīgā problēma, ka pogas ir šauras un kantainas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Tas video variants izskatās perspektīvs, bet tur vajag instrumentus pogas izgriešanai un svaigu donoru

Nē. tā ir pults izvarošana. Nesaprotu, kur ir problēma grafīta pulveri uzsmērēt uz pogām reizi gadā vai divos?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā pults grūti taisās vaļā laužot vaļā jau apskādēts korpuss. TV pultis parasti vienkārši jaucas.

Link to comment
Share on other sites

Manam denon resim ir praktiski identiska pults, pirms 2g, kad veicu remontu vajag bez spēka taisīt vaļā, pretējā gadījumā korpusa šlices sabojāsi. Viss smuki jaucas ārā.  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik bieži lieto to pulti, ja turas grafīts gadu?

Link to comment
Share on other sites

@Mezavecis, man no kenwood reša ir pults, bet laikam vasaras mītnē. Resis izbeidzās un nerentējās remontēt - es te rakstīju, ka klasiku par skaļu paklausījos daudzkanālu režīmā. :D Sestdien plānoju aizšaut uz vasaras mītni, ja atradīšu, Tev atdošu. Pultij jābūt labā stāvoklī, jo reti tika izmantota. Galvenais neaizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 33 minūtēm , Edis7 teica:

viss atkarīgs cik bieži pogas spaidi

Es spaidu bieži - vairākas reizes dienā. Nav jēgas no skaņas sistēmas, ja katru reizi no dīvāna jāpaceļ pakaļa, lai skaļumu paregulētu.

 

Pirms 23 minūtēm , Racer teica:

man no kenwood reša ir pults

Tas būtu lieliski 💪, sliktākā gadījumā pogas var kā donoru izmantot, ja nebūs savietojamība.

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Kantainajiem LTC Motorola dekoderiem ir ļoti labas programmējamās pultis. Visa funkciju vadība nolasās gandrīz 1:1 kā OEM pultij, tik kods jāatrod īstais.

Link to comment
Share on other sites

Mikelis95

Ielikšu vēlreiz to, ko jau minēju par šo problēmu citā tēmā:

"'Lai saremontētu šādas TV pultis, var izmantot speciālus remonta komplektus, kuras var atrast ebay (ap 10,- EUR). Šajos komplektos ir dažāda izmēra gumijas aplīši, kurus uzlīmē nestrādājošiem kontaktiem un līme (var meklēt "remote control repair set"). Iepriekš gan ir ar asu nazi jānogriež plāna kārtiņa no vecā kontakta (ne vienmēr). Šādi es esmu salabojis vairākas pultis, telefonus ar podziņām, kurus vēl daži izmanto, auto radio noņemamos paneļus. Var izmantot arī citi kontaktlīmi, ja līdzi nākošā izkalst."'

Es vairākus gadus atpakaļ šādu komplektu nopirku, tur ir ap 100 gumijas aplīšu. Nupat atjaunoju vēl dažas pultis. Kopā ir atjaunotas kādas 10 iekārtas.  Ja vajag, kādus aplīšus varu piešķirt, jo komplektā ir palikuši diezgan daudz.

Tīrīšana palīdz tikai salietām pultīm.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es daru vienkāršāk - pults taustiņiem apakšā pielīmēju aluminija folliju. Kalpo gadiem! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...