Jump to content

Mainu SAT šķīvi pret alu


Insekc
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar jumta remontu tika demontēts SAT šķīvis (1.5m) ar polāro kronšteinu, aktuatoru un galvu jo netiek lietots pēdējos 10 gadus.

Mainu pret 6-paku alus, vēlams Piebalgas.

Atrodas Rīgā, Zolitūdē.

IMG_20210324_164410.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Totāli ne par tēmu - a jums Xiaomi lietotājiem to ūdenszīmi uz bildēm vispār ir iespējams izslēgt? Jebšu jūs vienmēr kā staigājoši reklāmas stabi dzīvojat?

Labots - Artanis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

darklight

Hvz. Es savam nemaz nezinu, kā to ieslēgt? 😁

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Jaunajiem modeļiem kā Mi 8 un citiem tā figņa ir ieslēgta by default (augstāk links uz settingu manā iepriekšējā rakstā), un tas konkrēti besī. Tikpat kretīniski, kā TapaTalk aplikācija, kas visiem rakstiem forumos un citur beigās liek "Posted from [insert my dick-enlarging phone model here]"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Artanis, "postet using Tapatalk", iespējams, tie ir ar prātu "īpaši apdalīti" un nemaz nezin, ka to ir iespējams arī atslēgt, un brīnās kāpēc citiem nav tā rakstīts 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

kā TapaTalk aplikācija, kas visiem rakstiem forumos un citur beigās liek "Posted from [insert my dick-enlarging phone model here]"

Šito vajadzētu ieviest FB, tad varētu visur komentēt un justies kruta, jo man būtu garākā pip€le visā pagastā..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Var ne tikai izslēgt, bet arī custom uzlit. Gifus gan neļauj.

Kas ir Tapatalk? Skatos uz viņu weblapu un nevaru saprast.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Kas ir Tapatalk?

Kaut kāds rīks (apps) ar ko sēdēt forumos, utt. Tie kas lieto, saka, ka itkā ērtāk. Es personīgi tur nekādu ērtību nepamanīju.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es vispār forumos nesēžu caur telefonu, ar to mikro on-screen tastatūru tāpat neko nevar uzrakstīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Artanis teica:

Totāli ne par tēmu - a jums Xiaomi lietotājiem to ūdenszīmi uz bildēm vispār ir iespējams izslēgt?

Solidarizējos ar autoru un neuzskatu dīlam traucējošu shot on MI 8 AI DUAL CAMERA,varbūt mēģini saprast, ir mākslas fotouzņēmumi un ir ievietots sludinājums  ar attēlā MI 8 AI DUAL CAMERA,Tas šeit traucē? :D 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Edis7 teica:

Tas šeit traucē?

Ja ir te, tātad droši vien ir arī visās pārējās bildēs. Apmēram, kā graizot video ar kādu demo versijas softu

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 3 minūtēm , ivo teica:

Ja ir te, tātad droši vien ir arī visās pārējās bildēs.

Jā - tieši tā. Man ir dažiem pazīstamajiem arī, un tad katru reizi kad whatsapā/soctīklos/Slackā kaut ko postē, tad vienmēr kā anti-reklāma strādā. Visi draugu lokā jau sāka nabagus padjobīt par šito. Bet nu no ražotāja puses pilnīgi cūcīgi šitā.

 

/OFFTOPIKS.  

Free bump.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es lietoju Tapatalk un ir loti erts. Visi forumi vienu viet. Es neesu nemis programmaa nost parakstu un ari neiespringstu nonjemt. Seit ir tas pats, kas dazhiem datoru specifikacija paraksta.@Artanis nesatraucies Huawei telefonos tas pats. Kaa jau iiztam kiinietim pienakas paradit ka bilde ar cik kameraam.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
pirms 16 stundām , Artanis teica:

Bet nu no ražotāja puses pilnīgi cūcīgi šitā.

Izslēdzams vienkārši ieejot kameras setingos. Šis gan man atgādina laikus, kad visiem ar pirmajiem ziepjiem uz bildēm bija datums un laiks.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 3/24/2021 at 5:07 PM, Insekc said:

Sakarā ar jumta remontu tika demontēts SAT šķīvis (1.5m) ar polāro kronšteinu, aktuatoru un galvu jo netiek lietots pēdējos 10 gadus.

Mainu pret 6-paku alus, vēlams Piebalgas.

Atrodas Rīgā, Zolitūdē.

IMG_20210324_164410.jpg

jā nu gadījumā vel joprojām actuals, es labprāt pieteikties. paldies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...