Jump to content

Lenovo Tab 3 10" - lēna uzlāde


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Ir sķietama problēma ar omes planšetdatoru Lenovo Tab 3 10 (tb3-x70l) : uzlādes ātrums ir 6-8% stundas laikā, kā arī darot šķietami vienkāršas lietas (liek puzzles), patērē vairāk nekā spēj uzlādēt.

Mēģināti vairāki lādētāji (1.5-3A), dažāda garuma vadi, bet ar visiem tas pats.

 

Tā kā man labu laiku nav bijušas ierīces bez ātrās uzlādes, nevaru saprast, vai šāi planšetei tā ir jābūt, vai arī tā ir kāda risināma tehniska rakstura problēma? Planšetdatoram ir veikts Factory Reset, nekādu fona procesu nav.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Man arī vairāk velk uz ligzdu. Gan pats iepriekš neesmu saskāries ar problēmām, kad lādē lēnāk, nevis nelādē vispār.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

Gan pats iepriekš neesmu saskāries ar problēmām, kad lādē lēnāk, nevis nelādē vispār.

Es gan esmu. Man šitā bija vienam Dell portablim ar beigtu ligzdu. Samainīju ligzdu un viss atkal strādāja uz urrā.;)

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Ir kāds biedrs, kam ir tādas ligzdas un kurš ari varētu veikt tās maiņu? Vēlams pārdaugavā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Pirms vēl mainīt, vajag pamēģināt rūpīgi iztīrīt ligzdu ar adatu/zobu bakstāmo, un iesmērēt ar kontaktu tīrīšanas un deoksidācijas šķīdumu. Visdrīzāk, ka divi vidējie pini, kas atbild par USB PD handshake, nedabū kontaktu, un planšete taisa fall-back uz 300mA "drošo" lādēšanu, tā vietā lai ņemtu no lādētāja pilnus 1500-3000mA. Var arī gadīties, ka ligzdas piniem pie plates ir mikroplaisa radusies - tad arī neko mainīt nevajag, tik ar lodāmuru pāriet pa visiem piniem vēlreiz.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā šai ligzda, bet vienai lenovo tabletei ebajā pasūtīju ligzdu pa 5 EUR un nomainīju - pat jālodē šķiet nebija jo viņa bija uz mazas platītes atsevišķas. darbnīcā pateica ka nav remontējama...psc. darbs 10 min.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...