Jump to content

Tīkla pārklājums


superKrona
 Share

Recommended Posts

biomass979

Man tagat šāds B818-263 ar viņu pašu doto 3G,4G antenu .Nu vismaz ir stabils  https://lmt.speedtestcustom.com/result/babbd180-10a6-11ed-8e51-238c4cca67d8  priecē Upload .Ar antenas palīdzību upload pacēlās 2x un galvenais ka stabils nevis  kā parasti bija...Pa dienam bij vakaros nefigā!

Jā un kas vēl ir intresants ka caur telefonu 5G wi fi  atrums ir 120Mbps,bet dators ar  vadu  uzrād šadus augstāk minēto!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 36 minūtēm , AlCohol teica:

man mazais b arī jādala ar 8?

Vispār ja dala, tad tikai ar cirvi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , biomass979 teica:

.Ar antenas palīdzību upload pacēlās 2x un galvenais ka stabils

Loğiiski - antena uz raidīšanu salāgota, tāpēc arī ir stabili.

 

 

pirms 1 stundas , biomass979 teica:

Jā un kas vēl ir intresants ka caur telefonu 5G wi fi  atrums ir 120Mbps,bet dators ar  vadu  uzrād šadus augstāk minēto!

Labots - biomass979

Tev nav datoram tīkla kartei 100 mbit režīms, vai pati karte 100 mbit?

Link to comment
Share on other sites

biomass979
6 hours ago, Racer said:

vai pati karte 100 mbit?

Jā paskatījos,pati karte tik nodrošin 100mbit!Tad skaidrs,tā man visu laiku bija 40-60,naktīs uzrāva līdz 90 !Tagat lejup85 un augšup 38..... stabili cauri dienakti! Vairāk neko nevaig!

Link to comment
Share on other sites

Rīgā izleca man beidzot 5G vienu dienu centrā, likās, jau ka vispār neizleks, jo telefons ļoti eksotisks priekš LV tirgus.

 

voLTE gan nestrādāja kamēr biju

 

Screenshot_2022-07-31-19-43-23-92_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

constrig

Sveiki! Vai ir kāds padoms kādu un kur iegādāties Lmt rūterim huawei B715s-23c ārējo outdor antenu, 5m vadu?

Link to comment
Share on other sites

31.07.2022. , 19:44, Zin... teica:

Rīgā izleca man beidzot 5G vienu dienu centrā, likās, jau ka vispār neizleks, jo telefons ļoti eksotisks priekš LV tirgus.

 

voLTE gan nestrādāja kamēr biju

 

 

Yeaap, bitei bij baisā ņemšanās, kamēr centrā noķēru 5G. Mainīju visu (telefonu, simu) krāmēju visus updeitus (S21). Un tad, kad likās ka 5G nespīd, pamaniju šo simbolu, vizinoties pa centru. Protams, tas vairāk bij azarta līmenī, nekā vajadzība, jo 4G+ izvelk 100-200MBitus. VoLTE1 strādā ar 4G/4G+, līdz ar to zvani iet caur 4G tīklu. Pieņemu, ka ar laiku 3G tiks uzslēgts.

Link to comment
Share on other sites

Bitei 5G pārklājums nekāds, 1x pamanīju uz Vanšu tilta, ātrums bija 2Mbps. Tad speciāli vazājoties pa Vecrīgu max  700/100 izdevās noķert, vidēji ap - 200-400.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bietei vislabākais 5g pārklājums ir metro tuneļos. Nākamreiz pavazājies pa tiem, moš noķersi ÜBERlabo 5g.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Interesē LMT mobilo torņu izvietojums,karte Alūksnes novadā. Google piedāvā tikai pārklājumu,bet ne torņus. Vai ir kāda karte?

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē Bands 1,3,20

----------

B1  (2100MHz)  
B3  (1800MHz)  
B7  (2600MHz)  
B20 (800MHz)
B28 (700MHz)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , maize teica:

@uldise linkā ir ieslēgts filtrs, kurš atlasa stacijas kuras pievienotas pēc 2019 gada.

Tas nozīmē,ka visus torņus karte neparāda.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , lipka teica:

Šinī kartē es viņu neredzu.

Nu slikti skatās tad tad, vau rī kartes lasīt nemāk

 

Pirms 10 minūtēm , lipka teica:

Kāds Band attiecas uz 5G?

Latvijā -  B28, B78

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , lipka teica:

zskatās,ka 5G pagaidām ir tikai Rīgā.

īsti jau taisnība nav. bet ņem vērā, ka šī karte nav operatoru uzturēta, bet veidojas no lietotāju iesūtītajiem datiem. neesi slinks, uzliec uz phone aplikāciju un es pastaigāt apkārtnē, kurā vēl nekā nav :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, lipka teica:

Izskatās,ka 5G pagaidām ir tikai Rīgā.

Tev jāsaprot, ka šīs kartes datus vāc paši lietotāji caur Cellmaper aplikācijā telefonā. Ja Apē neviens par 5G datus nav nodevis, tad arī kartē to nebūs, pat arī ja dabā 5G tornis ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jainit teica:

Ja Apē neviens par 5G datus nav nodevis,

vismaz man izskatās, ka ir gan. bet nu pamaz tur to punktu, acīmredzot ar auto braukts..

Link to comment
Share on other sites

LMT 5G torņus vienkāršāk atrast LMT kartē(lai gan gļučī arī tā), cellmapperi šobrīd viņi nav redzami.

Link to comment
Share on other sites

Kad mikrotikam būs 5G STX? kāds nezin?

 

Man te Tele2 uzlika 5G bet tas paris km atālumā arpus pilsētas bet vajadzētu būt redzamībai

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , uldise teica:

tad Tev ir lieliska iespēja viņu tur "iezīmēt"

Neesmu kursā. Cik sapratu no kādreiz lasītā, tad telefons ir jālauž, jāiegūst attiecīgās pieejas.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Kam jums to 5G telefonos vajag? Nē, es nopietni! Kāpēc? Mājas internetam - tur es it kā saprotu, bet arī - vai nav tā, ka normāli viņš strādā tikai sēžot zem paša torņa?

Labots - darklight
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kam ir, tam vajag, kam nav, tam nevajag. 

p.s.

~300m no torņa

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, lipka teica:

Izskatās,ka 5G pagaidām ir tikai Rīgā.

Ir daudz kur, bet zonas gan ne pārāk lielas, Apes tornim šāda un tā gaišākā krāsa norāda, ka tur švaka.

5a.jpg.69d657e80083a6a1e99ab3db77424b5b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnjā. :( Jācer, ka kaut kādā brīdī mūsu operatori publicēs informāciju par saviem torņiem, frekvencēm, sektoru azimutiem un platumiem. Diezgan daudz cellmapera info neiet kopā ar to kas ir realitātē...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...