Jump to content

Tīkla pārklājums


superKrona
 Share

Recommended Posts

superKrona
(labots)

Super, paldies!

Tur gan vēl nav ielicies mans jaunais LMT tornis 

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , superKrona teica:

Tur gan vēl nav ielicies mans jaunais LMT tornis 

tad paņem un ieliec, lai citiem arī tiek. nav nekas grūts, mazleit pa rajonu jāpavazājas ar cellmapper aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pēdējās dienās LMT reāli gļuko man vairākiem paziņām. Nevar sazvanīt - saka, ka ārpus zonas. Uzzvani Whatsappā, tad cilvēks pārstartē telefonu, vai pats kādam piezvana un aiziet. Aizvakar piefiksēju, jo radinieku nevarēju sazvanīt, domāju ka telefona gļuks viņam, bet vakar bij tas pats un šodien vēl 2 cilvēki ar LMT pieslēgumu sūdzējās.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , M@R$$ teica:

Es gan padomātu par 2g...bet nu labi.

Iespējams, tas saistīts ar saderību. Jebkurā mobilo sakaru operatoru tīklā ir pietiekoši liels daudzums iekārtu, kas 3G nepazīst (protams, arī saitē minētais frekvenču resurss un VoLTE iedzīvošanās).

Labots - CosmosDC
Link to comment
Share on other sites

Tieši tas pats šeit - nevar sazvanīt un pazūd mājās internets, nākas restartēt rūteri, lai darbotos internets. Ko saka darbinieki?

Link to comment
Share on other sites

Dažreiz tas pat ir labi, ka truba klusē(atvaļinājuma laikā) 

Pagājušo nedēļ bija gļuks kā ieslēdz datus tā pazūd tīkls. Izslēdz datus,ok tīkls parādas. Telefona restarts nelīdzēja. 

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Pēdējās dienās LMT reāli gļuko man vairākiem paziņām. Nevar sazvanīt - saka, ka ārpus zonas. Uzzvani Whatsappā, tad cilvēks pārstartē telefonu, vai pats kādam piezvana un aiziet. Aizvakar piefiksēju, jo radinieku nevarēju sazvanīt, domāju ka telefona gļuks viņam, bet vakar bij tas pats un šodien vēl 2 cilvēki ar LMT pieslēgumu sūdzējās.

eh, es arī esmu viens no tiem. Es domāju ka mans ķīniešu telefons sācis dīvaini uzvesties!

Bet vispār ar otro reizi mani sazvana pat bez restarta.

Link to comment
Share on other sites

Šodien sieva,aizbraukusi 6km tālāk no manis(lai arī tieši 6km tuvāk tornim), atsūta whatsapp ziņu,ka nevar mani sazvanīt. Uzreiz zvanu atpakaļ - "abonents nav sasniedzams". Tieši tāpat kā man. 4g sakari darbojas, 2g nē. Lauku teritorija. vienkārši statisktikai.

Link to comment
Share on other sites

biomass979

Darba ir tet ,bet ir objekti kuri nodrošināti  lmt,nujau otro stundu  ne kameras ne datus saņemam!Metbox darbojas,EcoNet nefigā!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979

Divi objekti uzrādās  bisku pāri 3, atlikusais ap 5 !Vakar  kā reize nomainīju savu  veco lmt ruteri pret jaunāku..Iedeva kautkadu četrkantīgu kasti! LMT dāmas zverēja kā ši kaste esot  labāka,nu to laika  gaitā redzēsim,pagaidām nesūdzos !Mūsu pusē ar lmt nav bijušas nekādas problēmas!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

LMT internets čakarē prātu tiem kam ir izdalītās IP adreses, vismaz manā nostūrī, sestdien naktī nobruka, pārslēdzu svētdien no rīta uz iekšējo, sāka strādāt, vakar pārslēdzu uz izdalīto, naktī no 1.30 līdz 3.20, atkal nav bijis internets, kaut ko viņi tur darās!

Link to comment
Share on other sites

Mums darbā bija brīdinājums (kā lielam klientam), ka balss sakari varētu tikt traucēti, bet internetam vajadzētu iet bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

LMT internets čakarē prātu tiem kam ir izdalītās IP adreses

 

Jup, atkal kas ar statisko APN, ar publisko problēmu neesot.

Link to comment
Share on other sites

Sestdien zvanīju viņu atbalsta dienestam, jo nevarēju sazvanīt paziņas.

Tie apstiprināja, ka šiem ir problēmas, bet risinot...

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Racer teica:

Pēdējās dienās LMT reāli gļuko man vairākiem paziņām. Nevar sazvanīt - saka, ka ārpus zonas

Identiski. Acīmredzot vaina būs LMT pusē.

pirms 5 stundām , jema teica:

LMT internets čakarē prātu tiem kam ir izdalītās IP adreses

Pacietību, tikai pacietību, pagaidām lieto "iekšējas" adreses. Tāds pat gļuks man bija kaut kad senāk, arī kad LMT kaut ko konfigurējās torņos, tieši tāpat kā tagad, kad 3G atslēdz. Pēc kāda laiciņa gan jau atkal viss būs oK. To paši toreiz atzina, ka ir problēmas ar fiksētajām IP ārējām.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, mafijs teica:

kad 3G atslēdz

es pareizi saprotu, ka to dara, lai 4G Band1 platāku joslu dabūtu?

otra lietotā 3G frekvence ir uz 900Mhz - tur cik zinu, 4G nedarbojas..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , uldise teica:

es pareizi saprotu

No LMT lapas/saites - Lai paplašinātu esošo 4G tīklu un atbrīvotu radiofrekvences nākotnes 5G tīklam, līdz 2025. gada beigām pakāpeniski tiks slēgta morāli un tehniski novecojusī 3G tehnoloģija.
Link to comment
Share on other sites

biomass979

Ar ko saistīts,līdz  vakrdienai man bija viens no vecajiem rooteriem,nesūzējos,bet izdomāju pēc 7 gadu lietošanas nomainīt pret jaunmodīgāku!

Vietā iedeva četrkantīgu,vertikālu baltu huawei B818. Kur varētu būt iemesls,lejuplāde nepārpotami labāka par veco,bet augšuplāde  gan krietni mazāka!Ko tur varētu sadarīt?Rūteris  stāv turpat kur iepriekšējasi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , uldise teica:

es pareizi saprotu, ka to dara, lai 4G Band1 platāku joslu dabūtu?

otra lietotā 3G frekvence ir uz 900Mhz - tur cik zinu, 4G nedarbojas..

It kā nav tehnoloğisku ierobežojumu joslās...

Tb kurā koslā kuru tehnoloğiju

Link to comment
Share on other sites

Pēc restarta aizgāja, vai piezvanot no pašas ierīces aiziet, bet pēc ~2h tāpat atkal nevarēja sazvanīt. Šo problēmu ''atrisināju'' uzliek ''tikai 2G'', Xiaomi mob, nepiedāvā prioritārā kārtā pārslēgties, ja nav kāds tīkls. Vainu tāds, vai tāds un nekāds cits. 

 

Link to comment
Share on other sites

tas jau skaidrs - drīzāk jautājums par esošo aparatūru - 4G B1 jau šobrīd raida, atbrīvojot 3G frekvenci, būs platāka josla?

900Mhz un 4G šobrīd nav vispār - te jautājums ir, vai esošais hardware šajā joslā vispār māk kaut ko :)  

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , mafijs teica:

Acīmredzot vaina būs LMT pusē.

LMT to arī atzīst. Tikai neesot vēl risinājuma šobrīd. Jāsaka gan, ka problēma skar tikai daļu abonentu, ne visus. Man darba tel. gļučī jau gandrīz nedēļu, kamēr ar privāto nr. nav bijis problēmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , biomass979 teica:

Kur varētu būt iemesls,lejuplāde nepārpotami labāka par veco,bet augšuplāde  gan krietni mazāka

Acīmredzot modems tajā brīdī strādā ar B1 vai B7 band. Signāla līmens zemāks nekā B3, līdz ar to upload ātrums zemāks.

Tieši tas pats tiek novērots ar Mikrotik LTE18. uz Down tas neitekmē, ja Primary band ir B1, B3 vai B7, toties uz Upload gam pat līdz 2 reizēm.

60 Mbits Up ar B3 un nepārsniedz 30 Mbits ar B1 vai B7.

 

edit :

pielikumos RSRP līmenis un attiecīgi Primary band

RSPR.JPG

band.JPG

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , mafijs teica:

Tieši tas pats tiek novērots ar Mikrotik LTE18

šito jau var arī nofiksēt.. nezinu gan, cik tas ir labi - ja nu konkrētais bands nestrādā, tad neta nav vispār :)

pie manis band7 iet labāk kā band3 - pieļauju, ka B3 vairāk aizsists, jo darbojas zemākā frekvencē -> vairāk pieslēgušies lietotāji.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , uldise teica:

pie manis band7 iet labāk kā band3 - pieļauju, ka B3 vairāk aizsists, jo darbojas zemākā frekvencē -> vairāk pieslēgušies lietotāji.

Tāpēc B20 labāk vispār slēgt nost... ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , uldise teica:

pie manis band7 iet labāk kā band3

Tornis acīmrezot nav pilns manā pusē, tur tika pievilkta optika, nomainīti sektori, Tad nu naktī, agros rītos Down izvelk speedtest pat līdz par 340 Mbits, dienā 250-280, vakaros 100-200, uploads gan vairāk par 60 nav bijis.

CA arī labi darbojas pēc torņa modificēšanas. Līdz tam bija tik B3 un B20. Tad vakaros bija 15-50, maksimums nepārsniedza 150 down

Link to comment
Share on other sites

Shekelberg

LMT 5G Rīgā

13091723644.pngimage.png.befa172d8f409f8077f3304c00548c8e.png

 

Tele2 4G šeit pat, līdzīgā laikā

13073214870.png

 

Iepriekš man bija Lattelecom (tet) DSL

12183871729.png

 

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Shekelberg teica:

LMT 5G Rīgā

Ar kādu softu skatījies tīkla parametrus?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man tā bilde baigi atgādina kāds varētu izskatīties mikrotik interfeiss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Man tā bilde baigi atgādina kāds varētu izskatīties mikrotik interfeiss.

Ja precīzāk, tad izskatās pēc RouterOS webmordas (web vides).

Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
14 hours ago, Racer said:

Ar kādu softu skatījies tīkla parametrus?

Tas pats Mikrotik RouterOS (192.168.8.1)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies. Man vecākam bez 5G savādāk izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...