Jump to content

Labākā sliktā spēle, ko tu neesi spēlējis? Deadhunt ātrais apskats.


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Lai cik sudigi laba spele butu ko apskati, tavi apskati tiek pasniegti ausim klausami, patikami.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja nav pūķu un princešu, es nespēlēju. Tupa bliezt pa visu, kas kustas...

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Es atkal ieteiktu pamēģināt dabūt iekšā kaut kādu dzīvīgumu balsī - vairums joku ir pat diezgan forši, nostaļģiju uzdzenoši, bet pasniegti tajā pašā monotonajā balsī, tie gluži vienkārši pazūd tulkojumā. 5/7.

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Tupa bliezt pa visu, kas kustas

Ir kaudze šāda veida spēļu, kuras ir simtreiz izklaidējošākas par šo konkrēto. Kaut vai piemēram Left 4 Dead abas daļas, Dead Island spēles, utml. Kaut vai tas pats Nopietnais Sems. :D 

Link to comment
Share on other sites

Nē, nepatīk šūteri, varu pabraukt, pacīnīties ar zobenu, bet vismīļākās ir fantāzija, esmu Tolkinena un troņu spēļu fans :)

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
pirms 3 stundām , INTRASERVERNET teica:

Lai cik sudigi laba spele butu ko apskati, tavi apskati tiek pasniegti ausim klausami, patikami.
 

Paldies. Vienmēr ir patīkami ko tādu lasīt, pat ja pats ļoti kritiski skatos uz katru video, ko izveidoju.

 

pirms 3 stundām , Artanis teica:

Es atkal ieteiktu pamēģināt dabūt iekšā kaut kādu dzīvīgumu balsī - vairums joku ir pat diezgan forši, nostaļģiju uzdzenoši, bet pasniegti tajā pašā monotonajā balsī, tie gluži vienkārši pazūd tulkojumā. 5/7.

Ir kaudze šāda veida spēļu, kuras ir simtreiz izklaidējošākas par šo konkrēto. Kaut vai piemēram Left 4 Dead abas daļas, Dead Island spēles, utml. Kaut vai tas pats Nopietnais Sems. :D 

Pilnībā saprotu par to dzīvīgumu un tā. Šobrīd tāds draņķīgs laiks dzīvē, IRL suxx un tā tālāk, un negribas arī izlikties, ka viss forši un skaisti. Taisot video, galvenokārt vēlos painformēt kādu par spēlēm, kuras der uzspēlēt, vai tieši otrādi - kam mest līkumu.
Ja Left 4 Dead, tad gan jau arī Killing Floor varētu ieteikt. Tās gan ir divas, bet man radās priekšstats, ka baaaaigās atšķirības un uzlabojumu otrajā daļā nebija, līdz ar to var ņemt to, kura lētāka, un nekas nebūs zaudēts. Toties Dead Island momentā liek domāt par Dying Light, kas noteikti ir viena no manām favorītspēlēm. Arī izstrādātāji to spēli vēl nav aizmirsuši un ik pa laikam kaut ko jaunu iemet spēlē. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 1 stundas , Vito Ventura teica:

Killing Floor

Nedaudz virs 20h ir nospēlētas otrajā daļā. Tā bija mana pirmā pandēmijas spēle, ko kopā ar čomu sākām spēlēt. 

Sākumā likās daudz maz ok, bet ar laiku tā vienveidība riktīgi apnika. Pēc tam nāca GTA Online, tad FC5 un tagad New Dawn - atpakaļ uz KF2 vairs nevarētu. 

Protams, katram savs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...