Jump to content

Kāpēc briesmīga wifi hotspot kvalitāte!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Darba kompim izrādas nav LAN porta uzliku sev Connectify programmu uz galda datora, bet wifi kvalitāte ir vienkārši krimināla, nevar pastrādāt, jo vislaik pazūd skaņa zvanu laikā ik pa pāris sekundēm! Visdīvainākais, jo tuvāk wifi antenai eju ar portatīvo, jo vēl sliktāk paliek.

Ar speedtest.net viss normāli uzrādās ātrumos - Download/Upload ap 20Mbps un Ping ap 10ms

Bet kad ilgstoši testēju ping.canbeuseful.com tad jau šitāda bilde parādās, salīdzinot augšā galda datorā viss zaļš uz laptopa caur wifi jau tik sarkanumi pingā nonstop.

IMG_20210317_114323.thumb.jpg.d0f8f85ad639c6679ee87b1d25fc0a59.jpgIMG_20210317_122659.thumb.jpg.3f150eed99eaf801e71335387c971c3a.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)
Pirms 56 minūtēm , e = d teica:

Izolācijas lenta nepareizā krāsā.

Pipec gaišreģis, es tā sāku domāt un pētīt un jā es tak pirms pāris gadi ar melno izolācijas lenti to antenu biju līmējis, jo gumija pārplīsa antenas vadam! Pilnīgs Lameris! Var kaut kā normāli salīmēt plīsušu gumiju wifi vadam?nja.thumb.jpg.0ff8ef20f36148799fd68456f7df67dc.jpg

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

TP-Link 2,4Ghz antena izskatās krimināli, ja ir pa rokai, pamēģini nomainīt uz puļķa antenu, parasti tādas nāk līdzi WiFi kartēm. Tik pat labi sūdus var taisīt arī kompis vai pieminētais softs. Un izolentai jābūt zilai, pareizi e = d saka :)

 

Ja nopietni, tad nav ko mocīties ar veciem dzelžiem. Lētāko USB tīkleni var dabūt pa 8 EUR: https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/network-cards/gddlj.html

Ja gribi būt mobils, tad liec WiFi AP un ņem tīklu no tā, vismaz uz elektrības ietaupīsi salīdzinot ar kompi.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Bāc pieliku oriģinālo antenu un pilnīgi tas pats, tad jau vaina sazin kur. Izmēģināju arī citas hotspot programmas ar visām tas pats.

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Paskaties ar kādu wifi skeneri, kas tev tur vispār dažādos kanālos notiek - pēc lasītā sāk šķist, ka tev tur kaut kas ir aizd*rsis ēteru. Tu vispār esi mēģinājis manuāli pamainīt uz citu izmantoto kanālu?

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Ko man tieši pārbaudīt? Privātmāja laukos nekādu wifi nav!  Ir tet wifi rūteris 100 metrus tālāk citā mājā, mans kompis garāžā ar vadu un antenu. Garāžā ir ļoti daudz ierīces, kam vajag 3 fāzes. Metināmie aparāti un urbji milzīgi, bet nu vai tas ietekmē 2.4 ghz??

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Atradu rūteri beidzot, bet rezultāts tāds pats principā. IBIOehh.thumb.jpg.aa1c7e0fa4ae72d08dc968a4f247fd22.jpghmm.thumb.jpg.daf7830cf79da4953f90c47a9f65c79f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Apskaties, vai uz tīkla vada uzgaļa kāds nav uzmaucis prezervatīvu, beidzot.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

tp link 841. Met viņu ārā! Viņš nav pelnījis saukties par rūteri. Nopietni. 

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Nesaprotu to žargonu uzmetis prezervatīvu? No vada uz vada pat caur to ļauno rūteri nekas nemainas, viss zaļš un dod 100mbps, bet wifi, kas? kā? kāpēc kropļo?

Link to comment
Share on other sites

Ieraugot to tplinku, atceros savu sāpju stāstu, kad kropļojumi tīklā nāca no pašā galā pieslēgtā rūtera. 

Link to comment
Share on other sites

Sākumā nodomāju, ka trollis, bet te tikai, Мама, роди меня обратно...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dzincha
1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Ieraugot to tplinku, atceros savu sāpju stāstu

Laikam nepaveicās.

kādreiz bija dsl ar 841N(ddwrt). Strādāja kā pulkstens.

bija vēl viens 841n ar ddwrt kā repīters tam 1ajam. Tas gan kaut kad bija uzkāries.

740n laukos ar stock fw- arī tīri ok. 
Bet ja par to garāžu- tad piemēram telefona hotspots tur normāli strādā?

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

590925825_pingpierutera.thumb.jpg.70a5b0fce35d7e6152914faf73fec25b.jpg

Pievienoju darba laptopu pa taisno pie TET rūtera stāvot metru nost. Ping joprojam pakaļā... Nav sarkanā 2000ms, bet skaņu runājot kropļo.

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc tava maģiskā saita, tad jau manai optikai pa taisno pie vada pings arī ir pakaļā..:biggrin:

 

 

pings.thumb.jpg.bb443f39744c61810cd174b579b1e21d.jpg

 

Hvz, ko tu tur centies atrisināt, un kur tev problēma.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Problēmas tev nav, ja man tā būtu pipec no laimes nomirtu... Tas ka kropļojojas skaņas ir cita lieta, sāku skanēt kā robots ap 200ms ap 2000 mani nedzird un es nedzirdu. Arī darba galvenais admins parbaudija ir tas ms sūds!!

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

 

Pirms 36 minūtēm , Lameriz teica:

darba laptopu pa taisno pie TET rūtera stāvot metru nost

Tevis izmantotais ping mērrīks nav rādītājs tavam pingam ar rūteri. Ja darba laptops, tad iespējams, ka darba VPN serverī vaina.

Katrā ziņā, sākumā jānoskaidro pings ar rūteri, pirms minimizēt distanci starp viņu.

 

Atver vaļā Command prompt vai Powershell.

Ieraksti: ipconfig

atrodi Default Gateway IP, visdrīzāk sākas ar 192.168.8. ..

ieraksti: ping [default gateway ip] -t

Paskaties, kādi tagad ir ping laiki.

Ctrl + C, lai pārtrauktu ping izvadi

 

Ja ar rūteri pings ir normāls, tad var mēģināt meklēt tālāk, kur ir vaina.

ALternatīva tam ping.canbeuseful.com ir vienkārša komanda : ping 8.8.8.8 -t  ,tas mērīs pingu ar Google DNS serveri.

 

Vari arī palaist tracert 8.8.8.8, tur vajadzētu parādīties arī pingam starp tavu rūteri un hostu, tavu rūteri un VPN (ja tāds ir)

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Ok nevaru savā rūterī un vpn darba datus šeit likt, bet varu 100% teikt viņi ir akurāti parbaudot TET ------  ap 200ms  visnormālākais ko dabūja caur cmd ping test

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 14 minūtēm , Lameriz teica:

parbaudot TET ------  ap 200ms

Tad jāzvana Tet un jāprasa, lai viņi izrauj savam rūterim strāvu, pagaida 5 sekundes un iesprauž atpakaļ :D 

Labi, nezinu, ko tālāk tev ieteikt, bet katrā ziņā vari savā mājā iet strādāt arī tālāk no rūtera :) 

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Kā es neciešu tīklus un wifi!!! Labi ka Balticom mani nepaņēma darbā par tehnisko speciālistu savā zvanu centrā. 😐

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lameriz
2021.03.23. , 13:45, Racer teica:

Labi gan, tas tiesa.

Smejies vai ne, bet pēc nedēļas sāku strādāt Baltcom....

Link to comment
Share on other sites

Bij SWH tāda reklāma, ir cilvēki kuriem nesanāk, un labi vien ir. Uz wifi griežas viss 3 istabu dzīvoklis ar visām iespējamām ierīcēm.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc es nekad nezvanu saportam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Lameriz teica:

Smejies vai ne, bet pēc nedēļas sāku strādāt Baltcom....

cerams, ka ne tehniskajā nodaļā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...