Jump to content

Problēmas izslēdzot datoru.

Recommended Posts

janibrat22

Man ir problēma. Nospiežot Izslēgt, dators netiek izslēgts, bet tiek restartēts. Vai šeit varētu būt problēma ar Windows?

• 2 weeks later...
superKrona
pirms 3 stundām , Mateushs teica:

biedri vindovs lietotāji

Domā indusiem izdevies saprogrammēt vienam datoram īpašo restartu?

Artanis

Man ofisā ir viens dators (ar Ubuntu/Win dual boot’ā), ko nav iespējams izslēgt vispār (ir bijis gan pilnīgi pārinstalēts, gan daļa iekšu nomainīta, bet problēma tā pati). Pieļauju, ka tā ir mātesplates vaina. Gaidu, kad nosprāgs dabīgā nāvē, nomainīšu uz citu.

Edited by Artanis
Lapais

man vēl nesen mājās divi stacionārie datori ar Intel mātesplatēm (neatceros precīzus modeļus, nav vienādas, līdzīgas, bet viena paaudze, ar 1155 soketu) izdarījās līdzīgi, no 10 reizēm 1 vai 2 reizes sanāk izslēgt, pārējās reizes aiziet restartā. Ko tik nedarījos, arī augšminētā recepte (#Jainit) neko nedeva. Pie tam, tikko uzinstalēts Win10, bez pārējā softa un vēlākiem apdeitiem, vēl it kā uzvedas normāli, tad kaut kā pamazām tas sākas... Nevaru uzķert, pēc kura softa, vai pēc kura apdeita... Tagad esmu nomainījis iekšas abiem datoriem uz nākošo paaudzi (1150), galvenokārt šī gļuka dēļ.