Jump to content

Samsung Galaxy Note telefons ar irbuli


inverno
 Share

Recommended Posts

Biedri, priecāšos par Samsung Galaxy Note irbuļtelefonu atsauksmēm vienā tēmā. Skaidri zinu, ka gribu telefonu tieši ar irbuli. Bet nevaru izšķirties par modeli. Sliecos uz Note9, par kuru daudz labu atsauksmju, bet varbūt ir vērts piemaksāt un nopirkt Note10 vai Note20?

 

Par irbuli - cik bieži un kādiem mērķiem to izmantojat?

Kuram Note modelim, jūsuprāt, vislabākā kamera?

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 36 minūtēm , inverno teica:

Skaidri zinu, ka gribu telefonu tieši ar irbuli.

Cik ilgi esi lietojis telefonu ar irbuli? Jautāju, jo o visiem maniem pazīstamajiem, kas sita pie krūts un teica, ka gribot ar irbuli, beigās to praktiski neizmanto neviens. Padomā divreiz, vai darba specifika/vajadzības tiešām to paģēr.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Long John

Man jau ceturtā pēc kārtas Note ar irbuli  (bija 1, 3, 5, pašlaik Note-8). Zinu, ka tai irbuļa sistēmai šajos telefonos  ir gana daudz pielietojumu, bet es, galvenokārt, lietoju tikai tekstu rakstīšanai- man ķepa liela un bez irbuļa būtu grūti ko uzrakstīt. Kaut arī šis modelis jau diezgan pavecs- pretenziju pa 2 gadiem nav. Visu, ko vajag dara, fotografē un filmē labi, aķis droši tur vismaz dienu.

 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

vai darba specifika/vajadzības tiešām to paģēr

 

Mans kādreizējais priekšnieks izmantoja Note ar irbuli, un zinu, ka nākošo sūtīja no UK vai Vācijas dēļ tā, ka bija pieejams (LV vai vēl nebija pieejams, vai no tā gala sanāca ar visām izmaksām stipri lētāk, to tagad nepateikšu), dēļ darba specifikas, tiesa tur visdrīzāk jāpiešaujas un jāpierod, jo dokumentus dzenāt telefonā ir jāmāk, bet viņam tas raiti padevās un parasti ja ko ātri vajadzēja tad telefonā darīja.

Sākumā jāsaprot vai tas ir priekš tevis, bet kamēr nepamēģināsim, neuzzināsim.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es lietoju labu laiku Note 9 un tagad sēžu uz Note 10. Ar irbuli man patīk taisīt selektīvus ekrānšāviņus un reizēm kaut ko uzskicēt. Kopumā jau telefons ļoti patīk. Mīnuss noteikti ir nedaudz lēnāki programmatūras atjauninājumi, jo ir extra irbuļa slogs. Par visu pārējo grēks sūdzēties. Vai ņemšu Note 2X? Ticams, ka nē, jo telefoni kļūst arvien dārgāki, bet funkcionāli stagnē. Gan jau skatīšos uz kaut ko mazāku un irbulēšanai izmantošu savu iPad Pro.

 

P.S. Note 10 ir ļoti laba kamera.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Mana pirma saskare ar Note serijas telefonu bija 10 Plus un tagad 20 Ultra. Mana iegade nekadi nebija saistiba ar irbula izmantoshanu, produktivaitati, bet gan beidzot manai gaumei telefons ar kantainiem sturiem. No iegades brizha ne Note 10 Plus, ne 20 Ultra neesu izmantojis irbuli. Es piemeram atsledzu visu, kas saistas ar irbulja iznjemshanu no ierices. Tas ir tikai mana pieredze un viedoklis. Un Note 9 ir jau novecojis modelis. Ieteiktu es njemt vismaz jau Note 10 Plus.

 

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Long John
pirms 1 stundas , INTRASERVERNET teica:

Un Note 9 ir jau novecojis modelis. Ieteiktu es njemt vismaz jau Note 10 Plus.

Viens dumjš dumja opja jautājiens- kādas BŪTISKAS priekšrocības (pret esošo Note-8  )  es iegūšu, iegādājot to 10 ar plusu?  Būtisku pašapziņas pieaugumu? :) 

 

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 4 stundām , INTRASERVERNET teica:

No iegades brizha ne Note 10 Plus, ne 20 Ultra neesu izmantojis irbuli. Es piemeram atsledzu visu, kas saistas ar irbulja iznjemshanu no ierices.

Ļoti vērtīgi komentāri par irbuļa lietošanu... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 2 stundām , Long John teica:

Viens dumjš dumja opja jautājiens- kādas BŪTISKAS priekšrocības (pret esošo Note-8  )  es iegūšu, iegādājot to 10 ar plusu?

Tādas pašas kā apgreidojoties uz jebkuru jaunāku telefonu - labāka kamera un ilgāks supports drošības un programmatūras apdeitiem. No kameras labumiem var izcelt nakts režīmu un ultra-plato objektīvu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 5 stundām , INTRASERVERNET teica:

Note 10 Plus

Displejs 6,8" ???  Paldies, ziema jau beidzas un vispār sniega tīrīšanai šāda lāpsta ir par mazu .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , raiviic teica:

sniega tīrīšanai šāda lāpsta ir par mazu

Priekš gaļas dēļa arī ir par mazu (var izmantot visu gadu).

 

Labots - oks
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Varu tikai teikt, ka 6.8" e-krānam tas aparāts ir sasodīti mazs!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Ļoti vērtīgi komentāri par irbuļa lietošanu... 
Ka@Artanis teica, tad no vinam zinamiem Note lietotajiem neizmanto isti irbuli. Ari es esmu pie tiem, kam irbula pielietojums nav nepiecieshams ne ari esmu izmantojis. Autoram ieteiktu apdomat vai bus tiesham nepiecieshams irbula pielietojums. Runajot par apgreidu no Note 8, parejot uz 10 vai 20 ir stereo skaljrunji, platlenkja kamera, atjauninajumi, atbalsts.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Lietoju Note 9, būs jau drīz 2 gadi, un cik varēšu tik ilgi arī lietošu, droši vien nākamais būs baterijas nomaiņa, bet pagaidām vēl neprasās. 

Irbuli lietoju reti, bet lietoju, visvairāk jau lai kaut ko bildē atzīmētu precīzi, šad tad kad pirksti sasvīduši un neklausa ekrāns, tad uzrakstīt kaut ko uz tās pašas klaviatūras vismaz tad ir iespējams. Retu reizi izmantots tiek kā "pults" lai nofočētu. 

Vai es tagad pirktu note 9? Diezzin vai, modelis ar savu vecumu jau ir pieklājīgs, un uzskatu ka īsti gudri pirkt tādu jaunu nav, bet tajā pašā laikā šobrīd pašam lietojot nejūtu vajadzību ne pēc kā jauna.

Link to comment
Share on other sites

inverno

Paldies visiem par dalīšanos ar iespaidiem. Atbildot - irbuļtelefons nekad nav lietots, tomēr pētot atzīstu par saviem ieradumiem un prasībām vispiemērotāko. Tāpat kā Long John, neciešu bakstīt ar pirkstu, šis rīks ļoti to atvieglotu.

Sliecos uz Note10+ iegādi, bet ar ko tas atšķiras no parastā Note10? Tikai displeja izmērs? Kursors.lv aprakstā minēts Tikai nepērciet Galaxy Note10 bez plusa atzīmes!

Note9 reti kur vēl var dabūt, šķiet, prātīgāk tiešām būtu ņemt jaunāku modeli, jo telefonu nemainu ik pēc pāris gadiem.

 

2021.03.14. , 11:38, RudeWolf teica:

Tādas pašas kā apgreidojoties uz jebkuru jaunāku telefonu - labāka kamera un ilgāks supports drošības un programmatūras apdeitiem. No kameras labumiem var izcelt nakts režīmu un ultra-plato objektīvu.

 

O, šie kameras plusi vēl vairāk liek nosvērties par 10+.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos YT kā korejiete baksta Galaxy S21. Nekādas lielas atšķirības starp manu A50 neredzēju. Tas pats Android 10. Jēga maksāt 1000+ eiro?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kāda jēga no maybach, ja kustās uz priekšu tāpat kā tavs zapiņš un ēd to pašu 75 bendžu?

 

Var redzēt ka kaut ko baigi jauc. Apskaties spec, jo s21 ir ar android11.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John
pirms 10 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Kāda jēga no maybach, ja kustās uz priekšu tāpat kā tavs zapiņš

Nu nevajag jau krist galējībās, (telefonu analoģijās, salīdzinot Note 10 ar Nokia 3210..:) )

Es uzskatu, ka tomēr nav tik ļoti radikāla iespēju atšķirība starp Note 8 un 10. Nu protams, bik labāk, bik modernāk utt, bet nekas graujošs.

Un tomēr jāatceras, ka ir diezgan atšķirīgas lietotāju grupas budžetu ziņā. Penžam ir viens budžets, veiksmīgam programmētājam- pavisam cits.

Man atšķirība ir ļoti būtiska- vai nu  ~150 par lietotu Note-8 no droša Ebay pārdevēja, vai  ~1 kEur par jaunu Note 10 no veikala. 

Naudiņas nav daudz, bet daudzmaz labu tehniku gribas.  Un, pēc manas saprašanas- tomēr labāk mazlietotu iepriekšējas paaudzes flagmani, nekā jaunu lētuci vai ķīnieti. Risks jau ir, bet, kas neriskē...:) 

Jo sevišķi, ka tā ir manta, kuru viegli pazaudēt dažādos variantos ..:(

Bet nekā personīga un kategoriska - tas ir tikai mazbudžeta gadžetomāna viedoklis       

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 6 minūtēm , Long John teica:

Es uzskatu, ka tomēr nav tik ļoti radikāla iespēju atšķirība starp Note 8 un 10.

Mana filozofija šeit ir pavisam vienkārša. Ja tev jau ir dzelzis X, lieto kamēr apnīk/saplīst/pazūd utt., taču jauna pirkšanas brīdī ņem labāko/jaunāko, kas ielien budžetā.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Es tieši tā arī daru, tikai ar zināmu "nobīdi" cenu ziņā- pērku labāko lietoto flagmani, ko varu atļauties un savlaicīgi nomainu to pret modernāku, kamēr iepriekšējais nav zaudējis tirgus vērtību. Un pagaidām viss rullē- esmu apmierināts. Vai tiešām Note-8, kas mani pašlaik pilnīgi apmierina ir  tik briesmīgs lūznis? Nu tad piedodiet, ka te visādi utes lien ar savu funktieri...  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Kāda jēga no maybach, ja kustās uz priekšu tāpat kā tavs zapiņš un ēd to pašu 75 bendžu?

 

Var redzēt ka kaut ko baigi jauc. Apskaties spec, jo s21 ir ar android11.

Pff, uz mana A50 aprīlī arī būs Android 11. Un ko tu iegūsi ar jauno speceni? Labāku bildi? Waze atvērsies par 1 sekundi ātrāk? Lielāku atmiņu? 5g? Varēsi glāstīt krutāku ekrānu? P. S zapiņā tu vari nosalt un pakaļu atspiest. 😃

Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 6 minūtēm , Zoom teica:

Pff, uz mana A50 aprīlī arī būs Android 11. Un ko tu iegūsi ar jauno speceni? Labāku bildi? Waze atvērsies par 1 sekundi ātrāk? Lielāku atmiņu?

Visdrīzāk tieši tā, tikai pavisam otrādāk - lēnāk un atmiņu OS priekš sevis paķers vairāk. Jau tā tas A50 nav nekāda raķete. Bet 11 uz A50 ļoti labi, noderēs testiem.

Link to comment
Share on other sites

Kad pienāks Android 12 ēra, tad var nopirkt A52. Un viss strādās pa sviestu. Gribu teikt, ka telefoni ir tā attīstījušies, ka nav vairs ko dižu likt klāt. Nabaga ražotāji savus flagmaņus tā moka, lai būtu vismaz nedaudz pārāks par vidējās klases telefonu. Bet cena atšķirās 2 vai 3 reizes. Tagad visi spiež uz 5G, bet parastajam mirstīgajam tas vēl nav pieejams. Automašīnās gan var likt katru gadu ko jaunu, jo kompleksāks, dažādāks mehānisms. 

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 49 minūtēm , Zoom teica:

Un ko tu iegūsi ar jauno speceni?

Da labi, katram taču savs.

Flagmaņiem būs labāks ekrāns, daudz labākas kameras, lielāka jauda (izmanto vai neizmanto to), ātrākas atmiņas, iespējams, ilgāku laiku saņems atjauninājumus utt. Ja Tev nekas no tā nav svarīgs, tad Tev flagmanis nav nepieciešams. Man, piemēram, pie telefona izvēles kameras bija visai svarīgas, jo ceļojumos sapratu, ka savu bijušo M4/3 nevēlos apkārt staipīt. 

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

daudzi gadi ar Note 4, tagad jau otrais rit ar Note 10+,

irbuli tikpat kaa nelietoju, lielu ekraanu izveeleejos pamataa prieksh Wazes,

bet arii ikdienas lietoshanaa nav par lielu.

veco, Note 4, tagad lieto skolnieks, jau treshaa bacha ielikta, tas bija peedeejais ar mainaamu.

 

lietotu nu dien nepirktu, muusdienu elektronika nav paredzeeta remontiem,

labs briidis ir jauna modelja iznaakshana, ieprieksheejam modelim parasti tiek nomesta cena

vai jaunajam kaads bonuss pienaakas priekshpasuutot, piemeeram BT austinjas

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2021.03.17. , 10:59, androidz teica:

Visdrīzāk tieši tā, tikai pavisam otrādāk - lēnāk un atmiņu OS priekš sevis paķers vairāk. Jau tā tas A50 nav nekāda raķete. Bet 11 uz A50 ļoti labi, noderēs testiem.

Dabūju 11.andrīti uz A50. Strādā vēl ātrāk kā 10. Liekās, ka viss lido bez nekādām aizturēm. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...