Jump to content

AMD vs GeForce


@rmands
 Share

Recommended Posts

Pēdējās divas GeForce release Turing un Ampere bija pilnīgākā izgāšanās gan p/p ziņā, gan veiktspējas pieauguma ziņā attiecībā pret iepriekšējām paaudzēm tad nu, lai situāciju uzlabotu vajag pieliet eļļu ugunī.

 

Nu ko AMD ir atgriezies un arī gpu lauciņā šur tur ir pat labāks par GeForce kas parsti bija retums. Teiksim AMD RDNA 2 ir labāks performance per watt, un kā redzams arī mēdz darboties labāk kopā ar vājākiem cpu. Sen viņi nav bijuši tādā pozicijā kādā ir tagad. Šķiet pēdējo reiz kas līdzīgs bija ap 2009. gadu kad HD5870 bija priekšā efektivitātes ziņā. Saprotams ka šobrīd nav ko nopirkt, bet kad būs GeForce vairs nebūs vienīgais sakarīgais variants ko izvēlēties.

 

performance-per-watt_2560-1440.png

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

spameris

Man pašam galīgi vienalga kurš tur par pāris procentiem labāks, vai sliktāks (nvidia vs AMD), interesē cena. Gribējās man un jaunatnei nopirkt kompi ar kuru arī kādu labu spēli uzspēlēt var, bet nu bez 2k budžeta (GTX 3070) nekas jēdzīgs nesanāk. Cik noprotu Intel gatavojas ienākt GPU tirgū, un ļoti ceru ka tas patērētājiem nāks pa labu, pat pāris intel  akcijas revolutā nopirku 😀

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Laikos kad jebkurš s*ds maksā kosmosu, šī procentu dzenāšana pa rajonu izskatās, maigi izsakoties, komiski ...

Labots - M@R$$
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 11 stundām , spameris teica:

Cik noprotu Intel gatavojas ienākt GPU tirgū, un ļoti ceru ka tas patērētājiem nāks pa labu

:haha:

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Radeon RX 6800 ir labākā price/performance videokarte, bet konkurentiem NVIDIA ir azotē dūzis - dievišķie stari, ar kuriem Radeon karšu veiktspēja samazinās vairāk kā NVIDIA kartēm, turklāt zinoši ļaudis mēļo, ka dievišķie stari nodrošinot arī labākus maininga rezultātus NVIDIA kartēm.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es jau drīzāk teiktu, ka īstais dūzis ir DLSS.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@rmands
(labots)

Atkarībā kurš DLSS pirmais nebija lietojams vispār otrais baumo, ka jau esot lietojams. Raytracing ir vairāk mārketings un gpu pazemošana tādēļ nopietni to neuztveru. Priekš tām mākslīgajām nerealistiskajām spoguļu sienām un grīdām performance hit ir pārāk liels, lai to kaut kā varētu uztvert nopietni.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Runajot par to ka Nvidia kartes labakas kriptoracejiem. Es vispar gribetu, ka tos racejus pakar aiz olam. Un videokartem janogriez tada iespeja. Jo delj tadiem ir karshu deficits. Lielakie shi briizha pirceji kas sapirkas 3080 utt ir visi raceeji. Bet par sniegumu personigi esmu ATI/AMD Radeon karsu piekritejs.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Es vispar gribetu, ka tos racejus pakar aiz olam. 

Ļoti atbalstāms risinājums. Varbūt manabalss.lv jāierosina iniciatīva?

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pietiek, ja bieži par to raksta forumos un izstāsta sunim.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@rmands
(labots)
Pirms 43 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Runajot par to ka Nvidia kartes labakas kriptoracejiem. Es vispar gribetu, ka tos racejus pakar aiz olam. Un videokartem janogriez tada iespeja. Jo delj tadiem ir karshu deficits. Lielakie shi briizha pirceji kas sapirkas 3080 utt ir visi raceeji. Bet par sniegumu personigi esmu ATI/AMD Radeon karsu piekritejs.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk
 

Būs optimizējuši speciāli priekš maineriem tur jau arhitektūras līmenī. Ar katru gadu gaming veiktspēja viņiem samazinās, bet kriptoracējiem palielinās. Lieliski redzams uz kuru pusi viņi iet.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Interesanti, kadu pievienoto vertibu rada kriptoraceji? Noziedzibai, naudas atmazgashanai taa gan.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , @rmands teica:

Raytracing ir vairāk mārketings un gpu pazemošana tādēļ nopietni to neuztveru

Atkarīgs no spēles, bet solis uz pareizo virzienu ir. 

Spēlei Control man patīk Ray tracing 

Link to comment
Share on other sites

@rmands

- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ethereum mining restrictions have been broken
- AMD Radeon RX 6700 XT slower than RX 5700 XT in Ethereum mining

Link to comment
Share on other sites

GPU ar vien efektīvāki, ar vien ātrāk raksies koini... vai tikai man tā škiet, ka pēc laiciņa kriptovalūtu cenas smuki gāzīsies lejā un izčākstēs? :) Iespējams, ka lielie kriptovalūtu turētāji uztur šo GPU deficītu, vismaz kamēr no tām nav atbrīvojušies :D 

Link to comment
Share on other sites

spameris
1 stundu atpakaļ, rubb teica:

 vai tikai man tā škiet, ka pēc laiciņa kriptovalūtu cenas smuki gāzīsies lejā un izčākstēs? :) 

Kautkā nekrīt jau kuro gadu.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
2021.03.14. , 15:51, @rmands teica:

Raytracing ir vairāk mārketings

 

Nu tā, kā kurā spēlē. Cyberpunk, Control un Metro Exodus bija cita ciršana ar RTX, tā teikt - spēlei cits fīls. Bet nu... to izlaidumu, kur RTX tik labi strādātu ir maz, kas ir saprotams, jo spēli cept tikai <10% sistēmām nav diez ko prātīgi. Tā jau RTX šķiet nākotne arī no izstrādes viedokļa, nav ar rociņām jāliek lukturīši, kas spēli izgaismo. Bet nu, bez DLSS dohlijs numurs tas RTX. Un jā, ar pirmo bija sūnaini, bet tagad jau ir pieklājīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Vislabākais ko varat izdarīt ir paprasīt draugiem kas nopirka Raytracing videokartes - Cik spēles ar raytracing esi uzspēlējis gada laika? :D :D :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...