Jump to content

Austiņas, kas ofisā labi izolē skaņu


Ze Baarda
 Share

Recommended Posts

Sveiki, jautājums sekojošs:

Kādam ir pieredze un var ieteikt austiņas, kas ofisā labi izolē skaņu no ārpasaules?

Ir kāds konkrēts modelis padomā kādam?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nez, man ir JBL Live 650 ar aktīvo trokšņu slāpēšanu (ANC) - funkciju pilda godam, ofisā gan nesēžu... Bet grūti salīdzināt ar ko citu, piemēram, Sony, jo šīs man ir vienīgās ar ANC.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Lielākā daļa ANC ausu labi tiek galā ar puslīdz monotonu troksni. Problēmas ir ar pēkšņām skaņām kā cilvēku klaigām. Manā skatījumā vislabāk izolē Sony WH-1000 XM3 un XM4. Ābola ausis klausījies neesmu, bet par tām arī labas atsauksmes. Bose QC25 un QC25 arī ir vērts izskatīt, ja nederdzās izskats.

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Jā, būtībā ofisa kņada, sarunas, kkādi smiekli, trokšņi, viss tas reizēm besī un traucē strādāt..

Link to comment
Share on other sites

Lietoju WH1000XM3 jau 2 gadus, nekādas problēmas, ļoti patīk tas ka ir ļoti plašas regulācijas iespējas caur app. Noteikti, ka iesaku, pirms tam bija Bose, neko sliktu nevaru teikt, bet NC uz pēkšņām skaņām sliktāk reāģē kā Sony un regulācijas iespējas mazākas. Ērtuma ziņā, tas katram savs.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Man jau šķiet, ka tīri ērtas ir gan Sony, gan Bose. Kopš XM3 es teiktu, ka Sony ir priekšā Bose ANC jomā. Pats lietoju XM3 jau labu laiku un ir tīri ok, esmu dažas nedēļas XM4 patestējis un tās bija labākas, bet ne diena/nakts.

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda
(labots)

Tas soņkas abas (XM3 un XM4) - baaaigais cipars :(

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Tās Sony ir salīdzinoši patiešām labas. Es vēl varu ieteikt šīs - Anker Soundcore Life Q30. Ar aplikācijas ekvalaizeriem šo aušu skanējumu var dabūt stabili līdz šīm Sony. cena būs daudz draudzīgāka... Te būs links uz vācu amazoni ;) 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 6 stundām , Ze Baarda teica:

baaaigais cipars

Tad Anker Soundcore Life Q30 būs tieši tas, ko meklē.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vai Sony WH-1000XM4 austiņas lieliski slāpē trokšņus arī kad ir uz ausīm, bet mūziku neklausās?
Brīžiem, kad jākoncentrējas un gribas klusumu, bez mūzikas ausīs, bet kolēģu klaigas un jociņi izsit no līdzsvara. Bez maz vai apsveru būvnieku ausis, ausu aizbāžņi te būs par vāju.

 

Un vai šīs Sony XM4 nenospiež ausis, ilgstoši klausoties?

 

P.S.
Līdz 04.04. Euronics veikalā šim modelim 50 EUR atlaide.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pamēģini celtniecības putas vai 9collu naglas.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 17 stundām , inverno teica:

Vai Sony WH-1000XM4 austiņas lieliski slāpē trokšņus arī kad ir uz ausīm, bet mūziku neklausās?
Brīžiem, kad jākoncentrējas un gribas klusumu, bez mūzikas ausīs, bet kolēģu klaigas un jociņi izsit no līdzsvara. Bez maz vai apsveru būvnieku ausis, ausu aizbāžņi te būs par vāju.

 

Un vai šīs Sony XM4 nenospiež ausis, ilgstoši klausoties?

 

P.S.
Līdz 04.04. Euronics veikalā šim modelim 50 EUR atlaide.

Jā, arī bez mūzikas tīri ok tiks galā ar trokšņiem. Esmu dažas nedēļas tās ausis testējis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , RudeWolf teica:

Jā, arī bez mūzikas tīri ok tiks galā ar trokšņiem. Esmu dažas nedēļas tās ausis testējis.

Tev ausīm, galvai ir patīkams tas nosacītais troksnis, ko rada austiņas, lai slāpētu apkārtējo skaņu?

Pašlaik mājās nav nevienas lielās ANC ausis, bet ir vairākas mazās, ausīs bāžamās, ar šo ANC... es teiktu, ka kamēr neklausos mūziku vai jebko citu, tad laist šo skaņas slāpēšanu ir nepatīkami... :( vismaz man personīgi ir kautkā nepatīkami tie skaņu slāpējošie trokšņi...

Link to comment
Share on other sites

Man ir stipras aizdomas, ka visas austiņas ar aktīvo trokshnu slāpēšanu nevar būt veselīgas, tai skaitā dzirdei. 🤔

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , rubb teica:

Man ir stipras aizdomas, ka visas austiņas ar aktīvo trokshnu slāpēšanu nevar būt veselīgas, tai skaitā dzirdei. 🤔

Nu ja tā saka, tad visas, arī bez skaņas slāpēšanas, ir kaitīgas dzirdei (sevišķi bāžamās ausīs uz visu klapi)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 12 minūtēm , Regisss teica:

Tev ausīm, galvai ir patīkams tas nosacītais troksnis, ko rada austiņas, lai slāpētu apkārtējo skaņu?

Ir cilvēki, kam vestibulārais aparāts nespēj tikt ar ANC galā un viņiem sākas reiboņi/slikta dūša. Man laikam ir paveicies un nav tik briesmīgi. Tieši WH-1000XM4 bija drusku tāds baltais troksnis vienā kanālā bez mūzikas (līdzīgi vēja šalkoņai), bet tas man galīgi netraucēja. Ņem vērā, ka visi ANC galīgi nav vienā maisā metami un pat pret XM3 tas XM4 ir veicis dažus uzlabojumus, lai tiktu galā ar zemo frekvenču pārkompensēšanu.

 

Pirms 7 minūtēm , rubb teica:

Man ir stipras aizdomas, ka visas austiņas ar aktīvo trokshnu slāpēšanu nevar būt veselīgas, tai skaitā dzirdei. 🤔

Kāpēc? Ausis maitā momentānie pārspiedieni un ilgstoša skaļuma iedarbība, kas ir samērā labi izpētīta un ierakstīta darba drošības lapās cilvēkiem, kas strādā troksnī.

 

Safe sound level and SPL and permissible exp osure time [2]. | Download  Scientific Diagram

 

Pirms 6 minūtēm , xp teica:

Nu ja tā saka, tad visas, arī bez skaņas slāpēšanas, ir kaitīgas dzirdei (sevišķi bāžamās ausīs uz visu klapi)

Es teiktu, ka austiņas, kas labi izolē ir daudz veselīgākas, jo ļauj klausāmo saturu baudīt zemākā skaļumā. Pretējā gadījumā ar muzonu centies pārbļaut troksni un baudi summāro ekspozīciju, kas ausis maitās vēl vairāk. Iebāžamajām austiņām vienīgā problēma ir extra sēra izdalīšanās, jo auss cenšas dīlot ar svešķermeni.

Link to comment
Share on other sites

Par to pēkšņo skaļo troksni, tev taisnība. Bet ne jau vienmēr var visu nokontrolēt - sevišķi klasiskai mūzikai, kur ir ļoti klusi, bet pēkšņi ir FFF (30 sek. laikam tad var) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , RudeWolf teica:

tas XM4 ir veicis dažus uzlabojumus

Šīs laikam ir vienas no ausīm ko gribētos notestēt... Pašlaik, kad gribu ko kvalitatīvāku paklausīties lietoju Sony WF-1000XM3. Vakardien beidzot saņēmu limitēto versiju EarFun Free Pro austiņām (limited version tuned by Oluv). Šīs pēdējās ir ļoti mazas, vieglas un ērtas, un skan arī labi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pacelšu tēmu.

Šobrīd ir dažus eiro vērti "earbuds" no sony (varētu būt MDR-E9LP). Kad apkārt troksnis, tad nākas skaļumu uzgriezt tā pavairāk, bet nu tāpat bērni spēj pārbļaut :) Un jā, īsti veselīgi tas ausīm laikam nav.

Ar ANC pieredzes nav, bet gribētos tā kā pamēģināt. Ausīs bāžamos earbuds negribu. Neko dārgu arī pagaidām negribu, jo nav ne jausmas, kā tas ANC izpaudīsies un kā būs ilgstoši sēdēt ar "over ears" ausīm.

Fonā ausīs skanēs radio, pret skaņas kvalitāti neesmu prasīgs.

Cik atradu, no lētā gala ir Anker Soundcore Life Q20. Ir kādam pieredze ar šīm? Tas ANC viņām ir kaut cik sakarīgs? Jebšu gļuko tā, ka labāk nemaz nemēģināt?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

2021.03.10. , 18:08, Regisss teica:

Anker Soundcore Life Q30.

@binary skaties uz šīm!

Link to comment
Share on other sites

Jo...?

Redzēju iepriekš tavu komentāru. Ekvilaizers, protams, ir forši, bet man viņam tāpat nebūtu pielietojuma. Man ar mūzikas kvalitāti ir tā - kādu klausos, pie tādas arī pierodu. Ar tagadējiem earbuds vispār reizēm klausos ar vienu ausi (nemācēšu teikt, ar kuru - to, kura kurlāka, vai to, kura mazāk kurla :D). Tā ka tas ekvilaizers man personīgi nebūtu to ekstra 30 eiro vērts.

Ambient mode naktī varētu noderēt. No otras puses - naktī ANC nav aktuāls, var tās tagadējās sony lietot.

Kas vēl tam Q30 ir labāks nekā Q20? ANC kvalitatīvāks?

 

Link to comment
Share on other sites

Es skatītos vairāk tādas kuras ērtākas. Ofisā strādājot sanāk ilgas stundas sēdēt austiņās un nospiež ausis. Visādas esu izmēģinājis un ērtums liekas svarīgāks faktors.

Pagaidām ir Sony WH-1000XM4, darbojas OK un galvenais ir pietiekoši ērtas.

 

Tagad jau par vēlu, bet nu varēja jau dabūt "na haļavu" tās Bose, ja pasūtija Google Pixeli. 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kā iesaki salīdzināt ērtumu, nepērkot 4-5 dažādas ausis (Anker, JBL, Sony, Bose, ... nu un dažādus modeļus no katrām)?

Kas vienam ērti, tas citam ne pārāk, tāpēc par ērtumu tīri no reviewiem nez vai varēs spriest. Cik palasīju, par tām pašām Q20 un Q30 atsauksmes ir pretrunīgas.

Link to comment
Share on other sites

Neizmēģinot tiešām nesanāks nomērīt ērtumu, pietam tās kuras liekas ērtas no sākuma, pēc 1.5 stundas nospiež tā, ka jau sāk stipri sāpēt.

Pēc visādu aušu izmēģināšanas esu nonācis pie secinājuma, ka lielās Sony parasti ir diezgan ērtas un 4 stundas var mierīgi viņās pavadīt.

Ganjau ir arī ērtākas.

Link to comment
Share on other sites

Q20 lietoju mājās galvenokārt pa naktīm skatoties filmas, tā kā ANC nav sevišķi aktuāls. Esmu apmierināts - skaņa laba, aķis tur ilgi, ir ērtas. Šad tad atstāju ANC ieslēgtu, ja ir kāds meetings dienas laikā, bet taustāmu atšķirību nejūtu ar vai bez. Izskatās, ka 90% ārpasaules skaņas atslēdz pašas bļodas. Darba lietoju kaut kādas Panasonic OnEar - tās gan, salīdzinot, liekas mega neērtas. Vienīgais, kas nepatīk - ANC ieslēdas automātiski kopā ar ausīm un ir jāslēdz laukā, nevar pateikt, lai tas stāv izslēgts mūžīgi mūžos. 

 

P.S. ja izdomā pirkt šīs vai kādas citas ar BT5, tad pretī jābūt arī puļķim ar BT5 versiju. Sākumā mēģināju slēgt pie BT4 puļķa - bija problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Ja par skaņas izolāciju, tad nekā labāka uz planētas par WH-1000XM4 vai WH-1000XM3 nav. Vienīgi cena, protams, nemaz nav salda un pie aktīvās trokšņu slāpēšanas arī jāpierod - man pirmajā reizē pat asaras izsita... ne no sāpēm, bet... dīvaina sajūta.

Vienīgais, kas īpaši tracina - atbalsta tikai vienu BT ierīci - nav iespēja pārslēgties starp vairākām ierīcēm. Kaut kāds pipec. Sennheiser atpazīst vairākas, JBL atpazīst vairākas, visi lētie ķīnas sūdi atpazīst vairākas. Sony nemāk.

 

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , basic teica:

P.S. ja izdomā pirkt šīs vai kādas citas ar BT5, tad pretī jābūt arī puļķim ar BT5 versiju. Sākumā mēģināju slēgt pie BT4 puļķa - bija problēmas.

Izskatās, ka man laptopam ir 4.2. Viņas bez BT nestrādā?

 

Pirms 4 minūtēm , ruukjis teica:

Vienīgi cena, protams, nemaz nav salda

Protams, protams… It īpaši, ja nav pārliecības, ka tās ausis tiešām tiks lietotas. Man pagaidām tādas pārliecības nav, tāpēc arī gribas kaut kādu budžeta variantu iesākumam. Bet tai pat laikā negribas, lai tas budžeta variants radītu iespaidu "ANC praksē nestrādā, no tā nav nekādas jēgas".

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , binary teica:

Viņas bez BT nestrādā?

Pēc apraksta spriežot, vadam ir jānāk līdzi un var lietot ar to. Bet es neesmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , basic teica:

Pēc apraksta spriežot, vadam ir jānāk līdzi un var lietot ar to. Bet es neesmu mēģinājis.

Skatos, tagad parādījušās arī Q20+, maksā principā tos pašus €50 kā Q20. Tām aprakstā rakstīts, ka caur AUX nestrādā ANC. Gan jau Q20 tad arī nestrādā.

Bet dīvaini ar to BT, it kā tak BT5 iekārtai būtu jāstrādā ar BT4.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tā jau nav, ka nestrādā pavisam. Tikai reizi pa reizei atslēdzas un pieslēdzas no jauna - tas aizņem kādu pusminūti un var notikt vairākas reizes vienas filmas laikā. Bet var arī nenotikt. Skatījos, ka widowsa Event logā tajā mirklī parādās ieraksts, ka adapteris neatbalsta kaut kādu energo taupibas režīmu. Nekādu risinājumu neatradu, nopirku BT5 adapteri un aizmirsu. Tas pats bija arī ar Panasonic ausīm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc kaudzītes reviewu un komentāru izskatās, ka izvēle starp Q20 un Q30 principā ir gaumes lieta. Jā, Q30 ir vairāk fīču, bet neba nu visiem tās ir aktuālas. ANC daži uz Q20 vērtē kā par kripatu labāku.

Q20+ un Q30 salīdzinājumu neatradu. Bet nu jācer, ka Q20+ nav sliktāks par Q20.

Pasūtīju Q20+ par €50, būs mājās pirmais USB-C kabelis. Ja nu dikti to ekvilaizeru vajadzēs, tad Q20+ tas ir pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Šodien saņēmu Q20+. Kaut kāds efekts no ANC ir, bet tā pa īstam pagaidām nesanāks notestēt - jāgaida atvaļinājuma beigas :D "Transparency" mode gan feina, noderēs.

Uzliekot austiņas, ausīs parādās tāds kā spiediens. Ja kādu laiku palieto un tad noņem, tad ir tāda dīvaina sajūta. Laikam jāpierod.

Mūziku klausīties var, bet video varētu būt grūti skatīties - skaņa mazliet bremzē. Nez, to var labot?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , binary teica:

video varētu būt grūti skatīties - skaņa mazliet bremzē. Nez, to var labot?

Piebremzē video, ja var

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Palasīju, tiešām tas laikam ir vienīgais, ko var darīt lietas labā, ja vien ir tāda iespēja. Nu neko, nāksies samierināties.

 

It kā lagu varot samazināt, ja abas iekārtas atbalsta "aptX LL", bet nav ne jausmas, kas tas ir un vai manējās iekārtas to atbalsta (gan jau neatbalsta).

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Vēl šādu atradu:

Clipboard-3.png.f518cf59cf9b6a99281642011c690f40.png

 

Pēc noklusējuma ir tas apakšējais. Ja uzliek vidējo, tad lags pazūd, bet tas laikam der tikai telefonsarunām. Klausoties mūziku, sāk kropļot skaņu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Nez, to var labot?

Man vienām ausīm ir tāda - Low latency mode priekš video ;) noder… Sony gan nav tāda problēma vispār…

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...