Jump to content

Valsts iepirkums datortehnika


xp
 Share

Recommended Posts

Man te viens projekts bija uzradies, kur vajadzēja specificēt datoru.

Valsts iepirkumam šāda specene neder, jo esmu norādīrjis procesora ražotāju un takts frekvenci.

Varbūt kāds ir no boot, kas ņemās ar valsts iepirkumiem, var paskaidrot kā sastādīt datora speceni, neiesaistot konkrētu ražotāju.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu raksti, rams lielāks vai vienāds par 8, ssd lielāks vai vienāds par 512 utt.,tad iepirkums caur IUB un atlasi labāko, kur problēma?

1 stundu atpakaļ, xp teica:

un takts frekvenci.

P.s. Par to nevajadzētu mest atpakaļ, par ražotāju gan.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 3 stundām , xp teica:

Man te viens projekts bija uzradies, kur vajadzēja specificēt datoru.

Valsts iepirkumam šāda specene neder, jo esmu norādīrjis procesora ražotāju un takts frekvenci.

Varbūt kāds ir no boot, kas ņemās ar valsts iepirkumiem, var paskaidrot kā sastādīt datora speceni, neiesaistot konkrētu ražotāju.

 

 

 

 

 

1. Takts frekvence vismaz <x> Ghz

2. Kodolu skaits vismaz y

3. Procesora veiktspēja vismaz <Z> punkti, balstoties uz publiski pieejamajiem datiem no https://www.cpubenchmark.net/ 

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Pie kārotā CPU var tikt, norādot Passmark punktus ne mazāk kā XYZ.. Pie kārotās platformas (pieņemu) ka var tikt, ja norāda kaut kādas fīčas, kas ir tikai AMD vai tikai Intel. :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 4 stundām , xp teica:

Man te viens projekts bija uzradies, kur vajadzēja specificēt datoru.

Valsts iepirkumam šāda specene neder, jo esmu norādīrjis procesora ražotāju un takts frekvenci.

 

pieliec konvertā pateicību.tā nostrādās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , TasEsmuEss teica:

kas ir tikai AMD vai tikai Intel.

nanometrus piemēram. Gribi AMD, prasi lai būtu 7nm.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Cik zinu, pašvaldību datortehnikas iepirkumos vienīgais būtiskais parametrs ir minimālais kriptovalūtu hešreits, pārējais nav būtiski.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, es googlē skatos iepirkumu paraugus: Kāpēc vajag sarežģīt vienkāršas lietas.

Passmark Performance Test CPU Mark – vismaz 7600 , (datora procesora veiktspējas testa „Passmark Performance Test CPU Mark” rezultāts piegādātāja konfigurācijā, kura izpilda pircēja prasības.
Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, konkursa komisija vadīsies pēc Interneta vietnē http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php publicēto testu vidējām vērtībām. Par pamatu ņemot testa rezultātus, kas ir veikti standarta režīmā (procesora ražotāja ieteiktā CPU frekvence utt.), 

 integrētā videoprocesora veiktspēja pēc Passmark Performance Test G3D Mark – vismaz 900 (videoadaptera veiktspējas testa „Passmark Performance Test G3D Mark” rezultāts piegādātāja piegādātajā konfigurācijā, kura izpilda pircēja prasības.
Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, konkursa komisija vadīsies pēc Interneta vietnē http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php publicēto testu vidējām vērtībām. Par pamatu ņemot testa rezultātus, kas ir veikti standarta režīmā (procesora ražotāja ieteiktā GPU frekvence utt.).
 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 16 minūtēm , xp teica:

Nu jā, es googlē skatos iepirkumu paraugus: Kāpēc vajag sarežģīt vienkāršas lietas.

 

Tāpēc, ka pretējā gadījumā arī lielākā daļa šejienes ekspertu bļaus "B*ā, viss tak ir sarunāts, kā drīkst norādīt konkrētu modeli, kāpē tieši šito modeli, konverts!" 🙂

Tāpēc Tu nedrīksti norādīt konkrētu ražotāju/modeli, bet tikai tehniskos parametrus, ar piepildēm "vismaz", "vai labāks" utt. utjpr. (tobiš tu nevari norādīt, ka svaram ir jābūt tieši 1.22kg. Tu vari norādīt "Svars - ne lielāks par 1.22kg")

 

Ir gadījumi, kuros iepirkuma sastādītājie pieļauj norādīt konkrētu modeli/ražotāju ar piebildi "Pretendents ir tiesīgs piedāvāt analogu vai labāku cita ražotāja modeli" - bet pastāv risks, ka vajadzīgo tehniku gaidīsi līdz pastardienai, jo pretendenti savā starpā sāks kasīties, sūdzības, iepirkuma atcelšana, izsludināšana utt. Atmet PM piemēru, kāda tieši datirtehnikas vienība tevi interesē, aizsūtīšu pretī specenes paraugu :) 

 

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

Daudzi taču vienkārši pērk EISā no esošajiem vai tikko uzradušamiems :) piedāvājumiem, nekādus tur konkursus nesludina.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

1) Pirmkārt nafig rakstīt speceni, 99% variantu var vienkārši nopirkt ko vajag EIS nejājot smadzenes. Parasti lai EIS nopirktu ko gribi sazinies ar piegādātājiem (ATEA, BIT, Capital) pajautā kā konkrēto modeli konkrētajā komplektācijā var nopirkt EIS. 


2) Specenes sarakstīšana iepirkumam ir diezgan izklaidējoša tēma, jo no vienas puses specene ir jāsaraksta tā, lai būtu brīva piegādātāju konkurence savukārt no otras puses jāizvairās no vietājā betona, kas savu sūdu piedāvās datora vietā. Nu tur pamatprincipus jau biedrs LPC pateica, es varu tikai no savas puses ieteikt pielikt klāt datortehnikai Prasības zaļajam publiskajam iepirkumam un to piemērošanas kārtība (likumi.lv) . Tajā pašā EIS var diezgan normāli pašpikot specifikāciju Elektronisko Iepirkumu Sistēma - Kategoriju saraksts (eis.gov.lv) 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...