Jump to content

Sony Playstation 5 (nav atvērts)


kasharis

Recommended Posts

Pardod Playstation 5
Ko tur lieki teikt
Modelis : CFI-1016A (Ar Blu-ray) 825GB versija
Cena : 840 eur -> 800 Eur (11.03.2021) (plus pats personigi aizvedisu)
Ja pircejs ir ar mieru tad norunajam un aizvedu preci pats personigi.
Sūtiet PM un šeit būs bildes

 

IMG-20210302-WA0012.jpeg

IMG_20210302_154605.jpg

IMG_20210302_154349__01.jpg

Labots - kasharis
cenas pazeminasana
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 10
Link to comment
kasharis
Just now, Zin... teica:

Kaut jums skalperiem olas nopūtu. 

neesmu skalperis vienkarsi gaidiju rinda un sanemu ! cieni mani un tevi ... ( tagad sapratu ka labak ieguldu kada cita lieta jo domaju ka bus jau klat ziema lai varu izspeleties bet domaju pa vasaru man nebus laika)
Skalperis ir tas kurs izperk lielos daudzumos

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
kasharis

apskatos kas ir letakais interneta un mazliet vel mazak .. un plusa uzrakstu ka var pakauleties ... bet tiem perekupiem neveletos atdot!

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Mielestapa

Cena atbilstoša, ņemot vērā apstākli, ka Playstation 5 uzrāda labus rezultātus sūrajās kriptovalūtu šahtās.

  • Haha 2
Link to comment
Stasss
Pirms 9 minūtēm , Mielestapa teica:

ka Playstation 5 uzrāda labus rezultātus sūrajās kriptovalūtu šahtās.

Ko? Ar to arī rok?😁

 

Link to comment
Chocoton

Ne ne,te ātri jalien arā kamēr neesmu sarunājis  lielākas muļķības kā parasti :)! 

Link to comment
AndrisBB
(labots)

Tagad jau visur problēmas. Pagāšnedēļ klienti no US, kas ražo visādus celtnieku, santehniķu, utt, instrumentus, sūdzējas ka faktiski visa ražošana jāptur, jo nav parastu NXP Cortex mikrokontrolieru un dažu citu komponentu. Nekur nevar dabūt, krājumi tukši.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Zin...

Auto ražošanā jau tāds pats kirdik iestājies. Nav ECU pieejami

 

Pirms 38 minūtēm , tinch teica:

Skalperus no šejienes met ārā?

Šī nav īstā vieta, kur uzvārīties, te visi parasti visus uzreiz par kosmonautiem sauc 😁 boot.lv cena šim pleisim būtu kkur 400 eur 😁

 

Kgan saprotu puiku, te uk arī pilni lombardi ar kosmosa cenām šiem. Pats cītīgi gaidīju un mediju, līdz dabūju pa normālo cenu. Aizņem laiku, bet nu nezinu cik jābūt pauri sistam, lai pirktu šo par kkadu tur mistisku cenu

Link to comment

Uzvārīties ir norma, tāds ir kapitālisms. Nedaudz nopelni par savu darbību, viss chill.  Bet šī ir bezkaunība nepareizajā komūnā. :) Un jā, es zinu, par ko runāju. Nesen pats iztirgoju savus krājumus, no kuriem daļa aizgāja par apmēram trešdaļu no tirgus cenas, lai tikai komūnā uzturētos kā uzticams biedrs un biedram arī būtu peļņa pieklājības robežās. Kā arī esmu veicis atkāpes no apsolītā, lai tikai paliktu komūnā. Līdz ar to šādi kretīni ir apkaunojums tiem, kas jūtas kā komūnas biedri. Es runāju kā viens no komūnas nevis visu vārdā.

Link to comment
itanium

Haha, kāds te panesās līdzi baumām par mainošanu ar PS5 😅 neviens to pagaidām nedara un pārspīlētā efektivitāte bija tikai nereālas baumas.

Link to comment
Pirms 50 minūtēm , base7 teica:

Mīļais Dievs. Par tādu cenu jau sanāk audi un vismaz divi gāzes baloni.

+uzpildīti

Link to comment
pirms 8 stundām , Zin... teica:

Šī nav īstā vieta, kur uzvārīties, te visi parasti visus uzreiz par kosmonautiem sauc 😁 boot.lv cena šim pleisim būtu kkur 400 eur

Es nezinu cik ssā vai tml. maksā, bet kāpēc viņam prasīt īpaši mazāk, ja tā ir cena citiem spekulantiem, un oficiāli īsti nav nopērkama par standarta cenu?

Ja viņš pārdos lētāk, tad kur garantija, ka to nenopirks kāds tiešām spekulants, un pēc mirkļa būs atkal pieejama pa par standarta spekulantu cenu?

  • Patīk 3
Link to comment
Zin...

Nu, bet lai tirgo kaut par 1000 eur, bet tad nevajag izlikties par kkadu labdari, kas lūk nabadziņš rindā izgaidījies un iemaksas veicis un pēkšņi pārdomājis. 

Tīra vēlme uzvārīties. 

Tas pats ir videokaršu tirgū tagad, pilns ebay ar šādiem. Nopērk un tad ar x2 mēģina notirgot kā labdarību. 

  • Patīk 2
Link to comment
Stasss
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

bet tad nevajag izlikties par kkadu labdari

A kur tu šo dabūji? Ja godīgi, es šī pārdevēja vietā uz šo brīdi rīkotos tāpat?

Labdaris viņš tiešām būtu, ja būtu izstāvējis rindu un pārdotu to aparātu par tiem pašiem 500 eur.. Tad to verķi viņam no rokām izrautu.. 

Ja šobrīd netā viņš maksā no 1K+ eur, tad 800 eināri te liekas tīri objektīvs cipars dotajā situācijā.

Link to comment
Zin...
Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

A kur tu šo dabūji?

Nopirku veikalā, pagaidīju, kad parādījās uz to brīdi 

 

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Ja godīgi, es šī pārdevēja vietā uz šo brīdi rīkotos tāpat?

Tad arī, lai godīgi pasaka - dabūju, gribu tagad uzvārīties. Nevis "nebūs laika spēlēt" 

Link to comment
Stasss
Just now, Zin... teica:
Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

A kur tu šo dabūji?

Nopirku veikalā, pagodiju, kad parādījās uz to brīdi 

Nē, es biju domājis - kur tu dabūji to, ka šams par labdari izliekas.. Bet nu ok, 

 

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Nevis "nebūs laika spēlēt" 

pēc šitā domu sapratu..

Link to comment
AVilks

@Zin... Tak atzīsti, ka škrobe, ka savu pārdevi pa 750€ un saproti, ka varēji pārdot dārgāk 🤣

:offtopic:

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Volodja Zavituškins
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

A šitos pēc IMEI nebloķē?

Ja pēkšņi iegūta noziedzīgi, tad pēc dīlera pieprasījuma Sony var nobloķēt PSN tīklā konsoli ar konkrētu s/n. 

Link to comment
AndrisBB
(labots)

€840 varētu būt mazliet par daudz, UK ebayā izskatās ka bez problēmām pa €730 - 750 pārdod. Cena diezgan stabila.

Šodien vien jau kādi 100 - 150 gabali jau pārdoti un vēl nav vakars. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
kasharis
Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

€840 varētu būt mazliet par daudz, UK ebayā izskatās ka bez problēmām pa €730 - 750 pārdod. Cena diezgan stabila.

Šodien vien jau kādi 100 - 150 gabali jau pārdoti un vēl nav vakars. 

Ja varu piebilst tad piekrītu tādai cenai,bet tagad ka UK vairāk nav Eiropas savienības būs ļoti draudzīgas attiecības ar muitu.

Pats tagad no UK pasūtīju Chromecast ar Android TV un man sanāca iemaksāt muitu.

 

Link to comment
AndrisBB
(labots)
Pirms 4 minūtēm , kasharis teica:

bet tagad ka UK vairāk nav Eiropas savienības būs ļoti draudzīgas attiecības ar mui

Vāciešu ībejā cenas tādas pašas, pilns pa 720 - 750.

Ja nav slinkums, tad uz izsolēm pat pa 700 var dabūt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
kasharis
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Vāciešu ībejā cenas tādas pašas, pilns pa 720 - 750.

Droši pērc ! Bet uzreiz varu teikt .. vienmēr ar Ebay ir tā ! 

Saņemsi vai arī nesaņēmsi preci! 

Link to comment
AndrisBB
(labots)

Man jau nevajag, ērtību labad jau visādas cenas var samaksāt, bet 840 varētu būt perebors. Nav jau problēmu uzprasīt kādam DE, lai nopērk. 

Pa 120 - 140 EUR starpību varu arī nobrokerēt un aizsūtīt uz LV, nav jau tik grūti :D Viegla nauda pa kādu 30 min piepūli.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
AndrisBB
Just now, duksis teica:

Kad būs reāls piedāvājums blakus par zemāku cenu

Ok, pārdodu 4 gabalus pa 800 eiriki gabalā, piegāde apmēram 5 dienas.

(joks)

Link to comment
Zin...

Nav tur vēl tik daudz spēles, lai maksātu par viņu perekupa nodokli. 

 

Jā, daudzas ps4 spēles ir, bet nu.... pērc tad ps4 😁

 

Pašam interesantas likās varbūt kādas 4. Uz vasaras pusi jā, daudz nāks ārā 

  • Atbalstu 1
Link to comment
  • kasharis locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...