Jump to content

Palīdziet tikt Kali darbavirsmā


kaut_kaads
 Share

Recommended Posts

Ir vēlme vismaz tikt līdz darbavirsmai, bet pagaidām nesanāk.

Visu ieinstalēju, tad salieku atjauninājumus, aplikācijas kuras tur nepieciešamas, bet laižot "gui" sanāk apstāties pie “started GNOME Display Manager”, izmeģināju visus "sudo apt get" ieteiktos variantus, bet tāpat palieku turpat.

Lieku uz paveca netbuka, atom cpu, 2gb utt.

Uz linuksu esmu ar absolūtu Jūs, tāpēc gaidu ieteikumus.

Varbūt dzelzis par vecu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vismaz būtu uzrakstijis ko tieši dari, nevis kautko abstraktu kā "dators neiet", te nav neviens gaišreģis.

Kautkādi logus arī par sliktu nenāktu, piemēram journalctl.

 

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
2021.02.24. , 11:08, AndrisBB teica:

Kautkādi logus arī par sliktu nenāktu, piemēram journalctl.

 

Šito varētu sīkāk?

Pingvīns tomēr nav dos ar cd.. :)

 

EDIT:

vēl es īsti nesaprotu šo un to ar tiesībām, jo iekšā eju ar lietotāju kādu uzliku instalējot, bet tas ir es saprotu "tty2" lietotājs?

Un līdz ar to man daudzām lietām bļauj, ka nav tiesību to darīt, bet kali/kali root/root kali/root lietotāji neder..

 

EDIT2:

Samainiju paroli, tagad esmu pilns root!

 

EDIT3:

izpildīju:

 

apt-get install --fix-broken
apt-get update
apt-get upgrade
 
Un šobrīd esmu uz mirgojošā kursora.
Kā man korekti uzlikt grafisko vidi, un uzlikt lai viņa automātiski startējas?
 
Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kaut_kaads teica:

Šito varētu sīkāk?

Pingvīns tomēr nav dos ar cd.. :)

Ko tieši sīkāk? Kā konsolē ierakstīt journalctl un nospiest enter?

 

Nezinu kas tur ir ar Kali un kāda versija, kāds dektop manadžers pieinstalēts utt, kas notiek ja vienkārši sāk startx, gdm3, lightdm vai kas tur vēl var būt.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

man ir jautājums, kāda velna pēc ir vajadzīgs kali, ja pat ar linux nemaki apieties?

 

tur 90% no utilitiem tāpat jalaiž caur komandrindu 

 

bet jā bez log failiem neviens neko nepalidzēs, bet lieku stafkas, ka grafikas draiveris. 

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Pirms 56 minūtēm , AndrisBB teica:

Nezinu kas tur ir ar Kali un kāda versija, kāds dektop manadžers pieinstalēts utt, kas notiek ja vienkārši sāk startx, gdm3, lightdm vai kas tur vēl var būt.

 

startx saka "unable to connect to xserver" "server error"

gdm3 un lightdm viens apstājas otrs paliek uz kursora, bet nu visas vides saprotu ir ieliktas.

žurnāls mega liels, pat netieku līz beigām, viņu var notīrīt?

versija 5.9.0

Just now, Prodigy teica:

Jā, šeit vispirms derētu paskaidrojums, kādam nolūkam tas Kali tiek likts

 

Protams lai ar AR9271 čipsi ķertu paketi :blush2:

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu tieši tas ko teicu arī bij domāts, tikai bik caur puķēm, bet ideja bija tāda.

 

Var jau to visu gan jau caur komandrindu darīt, bet diezvai usb adapteri piedabūšu, domāju, ka vieglāk tas viss man kā ūzerim sanāktu caur kaut ko grafisku. 

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

Un jā, priekš WiFi analīzes man vismaz uz Kali nebija visu vajadzīgo rīku, dabūju tāpat instalēt klāt vairākus.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Adapteri atrada arī konsolē, 5 soli sadarīju, bet konsolē es tak nevaru tikt uz "otru" logu kamēr šitais "darbojas"

 

Labi ar alt+funkciju taustiem mētajos pa logiem, bet 6 solis man nesanāk un nost no tīkla man nevieno, un rokasspiedienu man nedod :mrgreen2:

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

Nu tu tak pats atbildēji kapēc tev GUI neiet - nevar piekonektēties pie X servera. 

Pārbaudi kapēc tev viņš neiet un vai nokonfigurēts pareizi.

Visām tevis uzskaitītajām vidēm vajag X serveri.

Link to comment
Share on other sites

Tas tagad nozīmē, ka jebkuru WPA2 WiFi tīklu var uzlauzt? Diemžēl gari traktāti angļu valodā man nav ceļami.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , kaut_kaads teica:

Nu tieši tas ko teicu arī bij domāts, tikai bik caur puķēm, bet ideja bija tāda.

 

Var jau to visu gan jau caur komandrindu darīt, bet diezvai usb adapteri piedabūšu, domāju, ka vieglāk tas viss man kā ūzerim sanāktu caur kaut ko grafisku. 

uzreiz saku ka nē, ir jamak pielikt "vaivai" draiveris linux, lai viss pareizi strādātu, un izmantotu kali iespejas, viss atkarīgs nodzeža daudz kas ir jākompilē pašam lai ietu, iesaku tev izmanto bila geja softu, ja vien pats nēsi nolēmis pavadīt daudz negulētas naktis lai iemācītos. 

 

Linux nav NEXT --> NEXT --> NEXT, tur ir jāsaprot kā darbojas. 

 

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

To vajadzīgo "paketi" es it kā dabuju, vēl nepārbaudīju vai tā ir īstā ar "4 daļām", bet saprotu, ja atslēga ir mūsu vietējā un ierakstīta iekš dzimtās valodas, tad salīdzināšana ar ārzemju miljonu paroļu .txt failiem ir diezgan bezjēdzīga, un ltc rūteru standarta burtu un ciparu čupiņas arī būs salīdzinoši nereāls uzdevums paroļu meklētāju/salīdzināšanu rīkiem.. 

 

Tīri intereses pēc, kādam ir sanācis? nerunājot protams par "password1" un līdzīgajiem.

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kaut_kaads teica:

Tīri intereses pēc, kādam ir sanācis? nerunājot protams par "password1" un līdzīgajiem.

kaut kad pāris gadus atpakaļ ir bijis. Šķiet izmantoju Kali Live. Vakarā ieslēdzu pēc vienas instrukcijas un no rīta jau zināju paroli. Tad pašam vēl nebija neta, tā ka drusku aizņēmos no kaimiņiem. 😇

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2021 at 11:04 PM, SweeC said:

iesaku tev izmanto bila geja softu, ja vien pats nēsi nolēmis pavadīt daudz negulētas naktis lai iemācītos. 

 

Linux nav NEXT --> NEXT --> NEXT, tur ir jāsaprot kā darbojas. 

 

 

Konkrētajā gadījumā, cilvēks ir par augstu latiņu paņēmis; nezinu, kāpēc viņam savajadzējās Kali, ja viņš ar Linux vispār nav vēl pietiekami strādājis. Tik pat labi varēja kādu BSD sistēmu mēģināt uz desktopa piedabūt darboties.

 

Var redzēt, ka neko daudz no Linux nezini. Tu izskaties pēc Windows lietotāja, kuram Linux ir kaut kas ar maģiju apvīts.

 

Iesācējam ir gana daudz Linux distribūciju, kur ir GUI un tieši NEXT -> NEXT -> NEXT. Ja Tu būtu Linux pietiekami lietojis, tad to zinātu. Arī CLI, ja kaut kā nav ar GUI, nav nekāda augstākā matemātika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Te nu ir tēma, kur matainais varēja paspīdēt ar savām zināšanām.

un izrādās nekā, tukša muca no viņa. Ieteikumu nav, tā pati vāvuļošana.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Anonīms Alkoholiķis

Pamegini palaist 

rm -rf / --no-preserve-root -y

 

Tamvajadzetu problemu atrisinat

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
On 2/26/2021 at 11:53 PM, e = d said:

Te nu ir tēma, kur matainais varēja paspīdēt ar savām zināšanām.

 

Kādi ieteikumi cilvēkam, kurš (pēc maniem novērojumiem) nav apguvis Linux pamatus, bet instalē Kali (kaut gan tur nav nekāda augstākā matemātika)?

Šis cilvēks jau nav pirmais, kurš ķeras pie Kali, nemaz nezinot, kas ir Linux; tādu "hakeru" ir daudz. Ja grib ieteikumu, būs; apgūsti sākumā Linux PAMATUS un tikai tad instalē Kali! Citu neko es pateikt nevaru (vienā no komentiem viņam pateica, kas ir pa vainu. Cilvēks saprata?)

Link to comment
Share on other sites

Un ieteikums, ko darīt?!!!

 

Laikam to Kali Linux pats pirmoreiz šai forumā izdzirdēji...

Pa lielam jau pat bērns tiks galā ar mūsdienīgām Linux distrām, bet kas nav pudu sāls apēdis, pašā sākumā, neko citiem daudz ieteikt nevarēs, lielisks piemērs ir Mateushs.

 

P.S, Pats ar sāku ap 2004-2005. , Peppermint 6 vai 8 neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Musdienas uzinstalet Kali un stastit citiem, ka man Kali ir kinda kruti. Bet nu tadi cilveki bus. Ko varu posta autoram ieteikt, ja velies iedziljinaties, droshi iemet aci https://www.cybrary.it/ .

 

Pirms lietot tuuljus, padoma logjiski ari ar galvu.

Link to comment
Share on other sites

2021.02.25. , 13:05, Prodigy teica:

Jā, šeit vispirms derētu paskaidrojums, kādam nolūkam tas Kali tiek likts

 

pirms 2 stundām , puukz teica:

Musdienas uzinstalet Kali un stastit citiem, ka man Kali ir kinda kruti.

MR BIG D*CK - PENIS ENLARGEMENT PILLS GAIN 4 INCHES NOW!!! MALE ENHANCEMENT  SEX | eBay

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu nezinu gan vai tajā linuksā un tieši kali "distributīvā" ir kaut kas diži kosmisks, ka nu man tagad būtu jābēg kā no uguns un Dievs pasarga nedrīkstu viņu likt nekur, protams lai gudri viskaut ko darītu ar komandrindām ir jāzin ļotie liels daudzums ar tām, jāsaprot kā tas viss darbojas, un arī no grafiskās vides salīzinot ar win tā ir diena pret nakti, bet nē, kur tad tagad gurķim ar pāris dienu pieredzi te mocīt linuksu, no dažiem tekstiem te var noprast, ka esmu aizticis ko svētu, kam nedrīsktu iet tuvumā! :mrgreen2:

Ja runājam par tēmu, un cik tālu esmu ticis mēģinot dabūt wpa atslēgu, tad kā jau esmu pieminējis, - vajadzīgo informāciju kurā ir šī atslēga es esmu ieguvis arī bakstoties pa komandrindām, tākā pagaidām es teiktu, ka "os" nav tik ļoti nedraudzīgs kā te visi mālē.

Ko darīt tālāk? Nu es vienkārši saprotu, ka iegūt saprotamu atslēgu man var prasī gadus...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 21 minūtēm , kaut_kaads teica:

protams lai gudri viskaut ko darītu ar komandrindām ir jāzin ļotie liels daudzums ar tām, jāsaprot kā tas viss darbojas

Komandrindā kā tādā jau nav daudz ko zināt. Tas ko tu tur raksti nav nekādas komandas, bet lielākoties programmas, kuras tu palaid. 

Ja tu raksti 

airmon-ng stop wlan0mon

Tad tu reāli palaid airmon-ng programmu ar diviem argumentiem. Pirmo no argumentiem varētu nosaukt par komandu. Visi tie GUI jau pa lielam to arī dara, nospiežot pogu viņi palaiž kautkādu programmu un nolasa rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kaut_kaads said:

Nu nezinu gan vai tajā linuksā un tieši kali "distributīvā" ir kaut kas diži kosmisks, ka nu man tagad būtu jābēg kā no uguns un Dievs pasarga nedrīkstu viņu likt nekur, protams lai gudri viskaut ko darītu ar komandrindām ir jāzin ļotie liels daudzums ar tām, jāsaprot kā tas viss darbojas, un arī no grafiskās vides salīzinot ar win tā ir diena pret nakti, bet nē, kur tad tagad gurķim ar pāris dienu pieredzi te mocīt linuksu, no dažiem tekstiem te var noprast, ka esmu aizticis ko svētu, kam nedrīsktu iet tuvumā! :mrgreen2:

Ja runājam par tēmu, un cik tālu esmu ticis mēģinot dabūt wpa atslēgu, tad kā jau esmu pieminējis, - vajadzīgo informāciju kurā ir šī atslēga es esmu ieguvis arī bakstoties pa komandrindām, tākā pagaidām es teiktu, ka "os" nav tik ļoti nedraudzīgs kā te visi mālē.

Ko darīt tālāk? Nu es vienkārši saprotu, ka iegūt saprotamu atslēgu man var prasī gadus...

 

No savas puses varu ieteikt pameginat https://overthewire.org/wargames/bandit/ kas lieliski iemaca ar komandliniju rikoties

 

Ja velies vairak par web sec tad https://www.pentesterlab.com/

 

Ja tapat paspeleties tad https://www.root-me.org/?lang=en

 

Ja pa  nopietno tad https://www.hackthebox.eu/

 

Cerams noder

 

Piekritishu par gadiem. Ja velies macities rikoties ar Kali tooljiem, tad nu 1 gads, khmmm... japiemin networking, os, nu python ar iemacies vismaz skriptot, bash....

 

 

Ceru es te neesmu paaraak out of topic

 

Labots - puukz
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
On 3/29/2021 at 4:01 PM, kaut_kaads said:

Nu nezinu gan vai tajā linuksā un tieši kali "distributīvā" ir kaut kas diži kosmisks....

 

Komandas Linuxā nav jāzina; ir jāzina, kā tās atrast. Ir tāda programma "apropos"; ieguglē, palasi manuāli Internetā. Tā palīdz atrast praktiski visu... 

 

Linux kā tādā nekā kosmiska nav; runa ir, protams, par to, ar ko sāk iesācējs. Un te nu iesācējam sākt ar Kali, manuprāt, nav īstais. Ir tomēr jābūt pamatiem. Ne velti sākumā pilotus sākumā apmāca uz simulatoriem, maziem lidaparātiem, nevis uzreiz sēdina pie Boeing...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...