Jump to content

Fotoaparātu un objektīvi saderības informācijas saraksts


intssed
 Share

Recommended Posts

Man gan ir viens spoguļobjektīvs, ko labprāt notirgotu :D

AJU39349.thumb.jpg.1f10fb738fd4ac9d099ddbb56ba310f5.jpgAJU39356.thumb.jpg.0d7a29eb49eab6439da30803850d749f.jpg

Baigi viegls, ar krieviniekiem salīdzinot (700g). Bet 26 megapikseļus gan nevelk bildēšanai.

Re, toties, kāds videjo sanāk (uz ātro iefilmēts jo man besī filmēt)

Adaptall bajonete (var uzlikt uz, principā, jebkuras kameras). Komplektā iekļauta pāreja uz Canon FD, par 20 eur iedošu pāreju no FD uz Fuji. Stikls ar Adaptall-Fd pāreju, čeholu, utt - 160 eur. Kondīcija perfekta.
Atšķirībā no krieveniekiem, vismaz tiem, ko man sanācis lietot, fokusa gredzens griežas ar vienu roku, uzbūvēts forši, utt. Runā, ka šis esot starp kvalitatīvākajiem spoguļstikliem. Es gan nopirku to 400/5.6 sigmu un, pa lielam, garais gals man nosegts.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, tas krievinieks smags gan, maita, nekāda plastmasa, dzelži un stikls.  Fokusa gredzens jau ar vienu roku griežas, tiesa, ilgstoši nelietojot, tā pasmagi, varētu jau iedot kādam specam izjaukt un nomainīt smēri, bet tā kā gandrīz netiek lietots, tā arī neko nedaru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

nekāda plastmasa

Šitam ar plastmasas nav, vismaz ne baigi daudz. Bet tomēr alumīnijs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
intssed

Sveicināti!

Vēlu, visiem, laimīgu un radošu 2024. gadu!

 

Paldies par ieteikumiem! Nu jau, apmēram, 2 gadus lietoju Nikon D5100

ko iegādājos "Banknotē" par 150 eur. Diezgan līdzīgs vecajam D60, tikai vairāk uzlabojumu no kuriem iepatikās "Live View" un daudz ērtāk lietojams monitors, mazāk jāloka kakls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...