Jump to content

Ieslēdzot stacionāro WiFi nav izmantojams


Bumbss
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!🖐️

 

Vēršos pie Jums ar šādu lietu:

Mājās ir TET internets+TV. Rūteris atrodas pie stacionārā datora un ir pieslēgts ar kabeli pie paša datora. Kamēr stacionārais nav ieslēgts wifi pārējās ierīcēs (telefons, portatīvais) darbojas ļoti labi, bet tiklīdz tiek ieslēgts stacionārais, šķiet, ka viss signāls aiziet tikai viņam. 

Jāmin, ka TV darbojas jebkurā gadījumā, jo arī pieslēgts pa tiešo pie rūtera.

Vai ir iespējams kādā veidā regulēt to daudzumu, kurš tiek ņemts pa taisno no kabeļa uz stacionāro vai arī ir kādi citi veidi, lai, kad tiktu ieslēgts stacionārais, arī pārējām ierīcēm pietiktu signāls?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Atslēdz lieko trafiku, ko tas PC norij - proti visādus torrentus, un tamlīdzīgus štruntus.

Pirms 3 minūtēm , Bumbss teica:

ka viss signāls aiziet tikai viņam. 

Vai arī šie vairs vispār nedarbojas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Atslēdz lieko trafiku, ko tas PC norij - proti visādus torrentus, un tamlīdzīgus štruntus.

Aizmirsu piebilst, ka nekas netiek lādēts un visas programmas ir izslēgtas- tikai ieslēgts PC.

Labots - Bumbss
Link to comment
Share on other sites

Rūtera webmordā neredz, cik kas rij? Uz datora uzdevuma pārvaldniekā var redzēt datora ezerneta trafika līkni.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Tad tev tas WiFi citām ierīcēm vispār pazūd?

WiFi nepazūd, bet ir grūti kaut ko online darīt, interneta ātrums ļoti krītas.

Link to comment
Share on other sites

Tad acīm redzot kaut kur iekš PC tas trafiks pazūd. Ja dīzelis, tad kaut vai Windows updeiti var nākt veselu mūžību.

Stāsti sīkāk. Kas par netu, kas kādos caurumos sasprausts, utt..

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tet rūteris ir mēsls, ja būtu iespējams viņu neizmantot un pataisno pieslēgties pie optikas, tad visi ar kaut vienu strādājošu smadzeņu puslodi tā arī darītu. Tāpēc vienīgais kas atliek ir slēgt savu rūteri tet rūtera bridge portā.

 

Tāpat nebūtu pārsteigts par ganāmpulku, kas ganās uz tā datora.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tet rūteris ir mēsls, ja būtu iespējams viņu neizmantot un pataisno pieslēgties pie optikas, tad visi ar kaut vienu strādājošu smadzeņu puslodi tā arī darītu. Tāpēc vienīgais kas atliek ir slēgt savu rūteri tet rūtera bridge portā.

 

Tāpat nebūtu pārsteigts par ganāmpulku, kas ganās uz tā datora.

Kas tiek domāts ar ganāmpulku? :D

Rūterim nav ne vaina, kamēr netiek ieslēgts stacionārais. Diezgan pavecs PC gan ir. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīmais pļēgurs taisnību saka, visi tie tet rūteri ir slikti, gribās bez problēmām - jāliek galā sava kaste.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ir win10, tad velk updates.

Ja ir vecāks, tad ko nu tur tā visa sakratā malware dara, tie arī aizsit linku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Ja ir win10, tad velk updates.

Ja ir vecāks, tad ko nu tur tā visa sakratā malware dara, tie arī aizsit linku.

Kā var to malware izdzēst-ja var? Kur to varētu apskatīt? Neesmu baigi pro ar šīm lietām :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Novelk w10 install, ieliek uz USB, format c un instalē win10. Kaut kā šitā.

Bez pārinstalēšanas nekā citādi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Gestapo teica:

visi tie tet rūteri ir slikti

Nezinu, kur šis mīts rodas. Man Tet rūteri bez papildinājumiem ir teiksim adresēs 5cās, kur es +/- pastāvīgāk mitinos un apgrozos, nekur nav problēmas ar šo visu. Iet visi WiFi, stacionārās ierīces, utt. Neesmu manījis vajadzību neko mainīt. 
Laikam man vnk veicas..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Moš vnk visur zodz kaimiņu internetu no viņu gala kastēm? 😁

Ir bijušas 4 tet iekārtas, visām patika iegļukot, īpaši wajfajs, tipa pa drāti iet, pa gaisu reizi nedēļā ņem uz izdomā pazust. Shēma tagad vienkārša, tet wajfaju nost, pa drāti un savu kastīti un no turienes visu kurbulēt. Btv Tev ir sanācis kaut vai vnk mēdiju serveri palaist no tet kastes? Es mēģināju, bet atmetu ar roku, tie viņu menu ir diezgan baismīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es ar pieliku savu kasti, jo tet kaste ir citā istabā, bet vifi caur to tāds pašvaks pat ja atrodas vienā telpā un ja visa famīlija uzsēstos uz to mironi tad hvz kā būtu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Bumbss teica:

Rūteris atrodas pie stacionārā datora un ir pieslēgts ar kabeli pie paša datora.

 

pirms 2 stundām , Bumbss teica:

Jāmin, ka TV darbojas jebkurā gadījumā, jo arī pieslēgts pa tiešo pie rūtera.

Ķipa, viens bridžā, otrs tiek rūtots? Tur var sanākt problēma, atkarībā no LTC iekārtas. Neesi pateicis, kas tā par LTC iekārtu un kas kurā tieši caurumā iesprausts.

Link to comment
Share on other sites

Varētu precizēt kāds pieslēgums? Cik liela caurule? Dīzelis (DSL)?

Visticamāk Windulis velk apdeitus...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ja šajā gadījumā ir dīzelis, tad ieslēgti 2 HD (ja 2 TV) kanāli noēd praktiski visu, kas pa to trubu nāk. 
Man tāda sāpe bija.

Zvanīju uz Tetu un teicu, lai diseiblo man HD iespēju. Tad nets palika atkal lietojams.

Link to comment
Share on other sites

TET nolicēji - man nesen nomainīja gala iekārtu (modemu/rūteri) uz Nokia G-240W-C un mans Mikrotik bezvadnieks pārtapa par pārcenotu switchu, jo konkurēt ar Nokiu nekādi nevar.

Jā, TET'am iepriekšējie aparāti ir mēsli, to visi zin, bet tā Nokia ir kaut kas gaužām savādāks.

Link to comment
Share on other sites

Bik offtopiks.

Cik zinu vienu DSListi, kad noraustās strāva, ir jāgaida ~10min lai pārlādētos. Maksa kosmiska.

Kad prasīju, ko sen neesi apguvis 4G, atbildēja, stabilitāte...Un viņš dzīvo vietā, kur 4G ir max...man gribēšana beidzās...

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

Iespraud to pirmo ceturtajā un pavēro vai ir izmaiņas.

Izmēģināju- bez rezultātiem..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , M@R$$ teica:

atbildēja, stabilitāte...Un viņš dzīvo vietā, kur 4G ir max

Iz dzīves - Saulkrastos vasarā 4g vakaros bieži ir zem 1 mbit/s. 5 no rīta var dabūt arī 130, bet tad tiešām labāk stabili 15 visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Iz dzīves - Saulkrastos vasarā 4g vakaros bieži ir zem 1 mbit/s. 5 no rīta var dabūt arī 130, bet tad tiešām labāk stabili 15 visu laiku.

Interesanti būtu patestēt visus 3 operatorus tai vietā...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Sorry bambāli - tet dīzelistiem labàkais, kas iespējams ir no vada uzsiet cilpu, iesmērēt to ar ziepēm un atrast ķeblīti..

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Bumbss teica:

Jāmin, ka TV darbojas jebkurā gadījumā, jo arī pieslēgts pa tiešo pie rūtera.

Jautājums katram gadījumam, kas iesprausts 3? Televizors, dators, vai TV dekoderis?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

Jautājums katram gadījumam, kas iesprausts 3? Televizors, dators, vai TV dekoderis?

Nu tur jau īsti nav variantu. Protams ka dekoderis..

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Ko mēs te njemamies, skaidrs ka p0rna torrenti ieslēdzās līdz ar PC, kas uzkarina visu līniju...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ir tikai Tet DSL vai ir jēga no lieliskā Nokia G-240W-C? Pašlaik man ir iepriekš bildē redzamais Technicolor.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Interesanti būtu patestēt visus 3 operatorus tai vietā...

Ir darīts, visiem pazūd ātrums - slodzi netur.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
1 stundu atpakaļ, Bobix teica:

Ja ir tikai Tet DSL vai ir jēga no lieliskā Nokia G-240W-C? Pašlaik man ir iepriekš bildē redzamais Technicolor.

Protams, ka ir, ja viņš nāk kopā ar dsl vada nomaiņu pret optiku.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Protams, ka ir, ja viņš nāk kopā ar dsl vada nomaiņu pret optiku.

Tad nekā, būs jādzīvo ar to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Ne vienmēr ir tik traki slikti, bračkam Piņķos dīzelis 30/10. Down pat 30+, kur viņš man speedtesta bildītes sūtīja, zem 30 nekad neesot. Priekš telefona drāts nav slikti. Bet autors lai uzdevumu pārvaldniekā apskatās, ko tas dators ar internetiem dara.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...