Jump to content

FM Bluetooth


Lainere
 Share

Recommended Posts

Vakardien iegādājos šādu, mašīnas modulātoru Kenner ft-619

(skatīt bildi), viss super, līdz brīdim kad jāsāk viņu saslēgt un pieslēgt. 

Par cik internetā neizdevās neko atrast, meklēšu šeit.

Varbūt ir kāds GURŪ, kam varbūt pat ir tāds pats, un kurš var paskaidrot,sīkumos, kā man viņu pareizi savienot ? Instrukcija par sarežģītu... Būtībā gribu Bluetooth efektu panākt.

Piepīpētājā ielikts, ar telefona Bluetooth savienots, tālāk viss, tumši meži. Saprotu ka jābūt vienādām frekvencēm, piem. 85.5 mašīnā un modulātorā, bet arī tad nestrādā. Ko es daru nepareizi? SD karte vajadzīga? Vai pareizāk, ko es varu darīt pareizi?

Screenshot_20210218_000717_org.mozilla.firefox.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka 85.5 tā īsti klasiskā FM uztvērējā neuzliksi, un jāsāk ar 87.5...Un jāskatās vai nēesi pa virsu kādai vietējai stacijai...

Iespraužot aizsmēķētājā un uzliekot pareizo frekvenci, vajadzētu būt bljutūt mode conjekted!

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Paklausies radio, manuāli pārslēdz frekvences un atrodi brīvu, kur neskan kāda radiostacija, vienkārši ir šņāciens. Tad šo frekvenci ieregulē tam nopirktajam verķim. Radio šņācienam ir jāpazūd un jābūt klusumam. Telefonu caur bluetooth savieno ar verķi. Radio jātskan paziņojumam, ka savienojums izdevies. Telefonā pie esošā bluetooth savienojuma apskaties opcijas kas ir atļauts - multimedia utt. (atkarīgs no telefona modeļa, parasti automātiski viss ir atļauts). Visam būtu jāstrādā, arī mūzikai no telefona. Telefona sarunas būs vienkārši - sarunu biedru dzirdēsi tumbās caur radio, tevi dzirdēs no mikrofona, kas ir iebūvēts piepīpētājā iespraustajā verķī.

 

P.S. Būtu labi pilno nosaukumu verķim redzēt, jo daži ir bez iebūvēta mikrofona.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...