Jump to content

Atdodu vadus ar USA/UK štekeriem


Ghost_az
 Share

Recommended Posts

Sakrājušies barošanas kabeļi ar USA un/vai UK (kā arī nedaudz citu valstu) štekeriem.

Ja kāds nodarbojas ar dedzināšanu, lai ievāktu "dārgmetālus" - rasktiet PM. Pretī nesmādēšu kādu lielu šokolādi.

Rīga, Pļavnieki, bet ja sanāk pa ceļam, varu arī pievest.

PXL_20210204_173523497.thumb.jpg.86106f46363104a50612f6540676b11f.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dārgmetālu barošanas kabeļos nav vispār. Ir varš (Cu). Datoru vados apmēram 20% no svara. Varbūt bišķi vairāk vai mazāk. Piemēram IDE vadi ir švakāki, iekšas barošanas vadi - labāki. Dedzināt ir bezatbildīgi. Vadus pārstrādā maļot, smalcinot un atsijājot. Rīgā ir vairāki malēji, bet diemžēl dažiem ir švakākas iekārtas - prasa lai štekerus griež nost. Bet ir arī tādi kas ņem ar visiem štekeriem.

Man pašam (ar EEI atkritumu pārstrādi nodarbojos oficiāli) stāv sludinājums ss.lv, ka iepērku datoru vadus pa 0.3 €/kg. Tas gan attiecas uz lieliem daudzumiem (100+ kg) šinī gadījumā varu pa ceļam piebraukt, paņemt bez maksas, ja ir interese. PM jau nosūtīju.

Labots - latscrap
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kramerss
2021.02.14. , 10:54, latscrap teica:

Dārgmetālu barošanas kabeļos nav vispār. Ir varš (Cu). Datoru vados apmēram 20% no svara. Varbūt bišķi vairāk vai mazāk. Piemēram IDE vadi ir švakāki, iekšas barošanas vadi - labāki. Dedzināt ir bezatbildīgi. Vadus pārstrādā maļot, smalcinot un atsijājot. Rīgā ir vairāki malēji, bet diemžēl dažiem ir švakākas iekārtas - prasa lai štekerus griež nost. Bet ir arī tādi kas ņem ar visiem štekeriem.

Man pašam (ar EEI atkritumu pārstrādi nodarbojos oficiāli) stāv sludinājums ss.lv, ka iepērku datoru vadus pa 0.3 €/kg. Tas gan attiecas uz lieliem daudzumiem (100+ kg) šinī gadījumā varu pa ceļam piebraukt, paņemt bez maksas, ja ir interese. PM jau nosūtīju.

pārstrādi vai pēc tam pārdošanu pārstrādē?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
pirms 21 stundām , Kramerss teica:

pārstrādi vai pēc tam pārdošanu pārstrādē?

pārstrādi gan gudriniek

 

savāktos atkritumus (piemēram 200135 un 200136) savā "iekārtā" [sic, VVD] es pārstrādāju uz 191202, 191203 un 191204, pie tam daru to stingrā Valsts Vides Dienesta uzraudzībā, saskaņā ar ļoti dārgu bīstamo atkritumu apsaimniekošanas atļauju, kā pienākas strādājot ar Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumiem....

 

tā kā nepiesārņo te ēteru, ej stūrī nokaunies un klusiņām gaidi kad tevi zaļie atradīs, noķers un sašņorēs, jānīt...

 

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Autor, tev viņi vairojās, vai kā sliekas-pārgriez uz pusēm un jau divas? Tu jau iepriekš pustonnu dalīji pa velti (vai kaut ko jaucu)

Link to comment
Share on other sites

Sasodīts, tie pārstrādājamie kabeļi izskatās pilnīgi nelietoti! Un tajā pat laikā pasaulē uz pilnu klapi darbojas industrija, kas no vara rūdas un naftas produktiem, vai, labākajā gadījumā, no šādu kabeļu pārstrādē iegūtajiem materiāliem no jauna taisa tieši tādus pašus kabeļus.

Link to comment
Share on other sites

Kramerss
2021.03.20. , 22:15, latscrap teica:

pārstrādi gan gudriniek

 

savāktos atkritumus (piemēram 200135 un 200136) savā "iekārtā" [sic, VVD] es pārstrādāju uz 191202, 191203 un 191204, pie tam daru to stingrā Valsts Vides Dienesta uzraudzībā, saskaņā ar ļoti dārgu bīstamo atkritumu apsaimniekošanas atļauju, kā pienākas strādājot ar Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumiem....

 

tā kā nepiesārņo te ēteru, ej stūrī nokaunies un klusiņām gaidi kad tevi zaļie atradīs, noķers un sašņorēs, jānīt...

 

gan neko tu  pats nedari?. savac prieks datorpunkta un vini talak nemas ar to "iekartu'? nevajag tagad taisit ka pats ko dari. palabo ja kludos. es apmeram saprotu ka ne jau tu pats privatri nemies. kurs tad privatais ko tadu dara. tas ir nonsens. ko tu man te tagad draudi? es nodarbojos ar kondensatoru izlodesanu un elektrotehnikas laboju tagad un ja bezcerigi varianti nododu dazreiz kaut ko sertificetajam iestadei vai punktam tepat lv vai ari kad bij robezas vala vedu uz lietuvu tagad es tapat dariju lidz neaizvera galigi ciet. tagad daru citadi lietuviesiem sad tad sutu vai pa pastu sutu mazu apmera dalas un tas nav aizliegts.  manuprat tas nav. daudz jau izplapajos.  es ar to "nenodarbojos". Es ar to netaisus  nekadu t zeltu  piesieties man nevar  es to nedaru tu vari man draudet cik gribi neko neviens nevar sasnoret jo man nav nekadas iekartas un es neko neparstradaju. 

Link to comment
Share on other sites

Kramerss
2021.03.20. , 22:15, latscrap teica:

.....pie tam daru to stingrā Valsts Vides Dienesta uzraudzībā, saskaņā ar ļoti dārgu bīstamo atkritumu apsaimniekošanas atļauju....

 

nu tā kā vides dienests visu laiku stāv klāt un uz pirkstiem skatās varētu padomāt? traki tad tā dzīve tev... ja kaut kads tās man būtu tad es labak ietu wc sedet par kasieri nekā lai man vides dienests tagad skata "iekartu" katru dienu uz pirkstiem.... 

Link to comment
Share on other sites

Kramerss
2021.03.30. , 22:00, M_J teica:

Sasodīts, tie pārstrādājamie kabeļi izskatās pilnīgi nelietoti! Un tajā pat laikā pasaulē uz pilnu klapi darbojas industrija, kas no vara rūdas un naftas produktiem, vai, labākajā gadījumā, no šādu kabeļu pārstrādē iegūtajiem materiāliem no jauna taisa tieši tādus pašus kabeļus.

kurš pie tā ir vainīgs ka viņi tā dara? tev kāds pie rīkles nazi liek un liek jaunus tādus kā vini ir "nodot" pārstrādei? turu skapīti vai dari ko gribi. Vini tāpat reiz paliks veci un nelietojami iespējams tādā veidā kad vai nu nebūs realizējami kaut kādā merā vai arī "sabojāsies". Protams vadi ilgi ir lietojami. bet principā ne jau visi vienmār ir noderīgi lietošanai. var gadīties ka viņus kļūst kaut kādā mērā neizdevīgi lietot vai ir visādi faktori dēļ kā tiek pieņemts lēmiums vinus nodot "pārstrādei" un tās pārstrādes ideja pati par sevi ir laba jo visi elektrolūžņi taču tāpat noveco it īpaši paskaties kādā tempā datorus maina. Un kur likt viņus tos veco tehniku kā pārstrādei ok daudzi saka ka var relizēt tālāk to veco tehniku bet tāpat visu tu nekad nerealizēsi, pie tam "smērēt" un "žīdot" iekšā tos vecos agregātus arī ir ta diezgan tomēr "nezolīdi". ss.com jaut turas uz tiem vaļiem kur tie "gudrīši" savu veco tehniku nogrūst grib kādam kurš vinu pa dārgu naudu nopirks nesaprotot ka pēc 3 gadiem viņš to datoru nevarēs vairs nopietni lietot, bet ss.com "vecim" vai "vecenei" ka tik kādam pa dārgāko nogrūst tur 20-90. eiro iegūt plusā un pasmieties pa muļķiem, kas viņu lietos.

Labots - Kramerss
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Viņš atkal netika par velti pie krāmiem? :sarkasms:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tie jau UK vadi, LV jau nepārdosi. UK varianti gan parasti mazliet dārgāki, sākot no 5GBP gabalā, pavisam nesen pāris tos C1/C5 pirku, jo vajadzēja darbā amerikāņu aparātiem, bet tie nāca ar viņu štekeriem. 

Drošinātājus vienīgi var izņemt no tiem štekeriem, tie gan noder. Mūžigi kad vajag, tad nav.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kramerss
2021.04.6. , 00:42, marrtins teica:

Viņš atkal netika par velti pie krāmiem? :sarkasms:

vadi ir realizēti un bez komentāriem...  lai tiek tam kuram viņus vajag. 

Labots - Kramerss
Izlaboju tekstu
Link to comment
Share on other sites

Kramerss
2021.02.14. , 10:54, latscrap teica:

...Rīgā ir vairāki malēji, bet diemžēl dažiem ir švakākas iekārtas - prasa lai štekerus griež nost. Bet ir arī tādi kas ņem ar visiem štekeriem.

Man pašam (ar EEI atkritumu pārstrādi nodarbojos oficiāli) stāv sludinājums ss.lv, ka iepērku datoru vadus pa 0.3 €/kg. Tas gan attiecas uz lieliem daudzumiem (100+ kg) šinī gadījumā varu pa ceļam piebraukt, paņemt bez maksas, ja ir interese. PM jau nosūtīju.

nogriežot nebūtu izdevīgāk tā kā manurpāt ir.

bez štekeriem kabeļi un vadi ar cu ir daudz aukstaka cena neka ar štekeriem. Ir tepat Rīgā pārdaugavā pa ceļam uz Bolderāju kuri tieši pārstrāda tos vadus no cu. Latscrap iespējams zin pa kuru kantori ir runa. Pārstrādā tieši varu paši un pie reizes un pašlaik pērk visu ko no elektronikas no fiziskajiem ar ir sākuši. Tur bez štekeriem ņem par salīdzinoši "labu" cenu tos vadus atkarība no cu %.Metāllūžņu pieņēmējs viens rīga ir kas vai nu "samelojās" vai kas, bet teica ka viss viens kādi vara vadi bez štekeriem visi 1.80. eiro.kg -10% nodevis tur viņiem neesu nezinu, bet tāda it ka cena...   

 

Labots - Kramerss
Izlaboju tekstu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2021.04.7. , 01:42, Kramerss teica:

Ir tepat Rīgā pārdaugavā pa ceļam uz Bolderāju kuri tieši pārstrāda tos vadus no cu. Latscrap iespējams zin pa kuru kantori ir runa. Pārstrādā tieši varu paši un pie reizes un pašlaik pērk visu ko no elektronikas no fiziskajiem ar ir sākuši.

 

Var lūdzu sīkāk? Firma, lokācija?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kramerss
2021.04.24. , 00:02, 138 teica:

Var lūdzu sīkāk? Firma, lokācija?

nu lūk Kava kā uz paplates visu "pasniedza". Bet to visu var atrast.

Es neesu firmas menedžeris, ka tagad jāreklamā visos stūros viņu mājaslapa. Tas būs kā reklāma. Lai paši reklamejas ko viņi jaut tāpat arī dara caur sludinājumiem. 

Link to comment
Share on other sites

AVilks

@Kramerss beidzot no sintētisko vielu ekstāzes atnāci vaļā un pamanīji, ka neesi vēl ieraudājis tēmā? Vai patīk ik pa laikam reklāmu par sevi publicēt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...