Jump to content

Kādu matu mašīnīti izvēlēties.


Zoom
 Share

Recommended Posts

Cik saprotu, tad frizieris būs tikai pēc Lieldienām. Varbūt izdomās pagarināt līdz Jāņiem... Mati kovidu nepazīst un ziņas nelasa. Kādu matu mašīnīti izvēlēties ~40eur? Matus griezīs cits cilvēks, ne es pats. Frizūra "pakāpeniski". Cik lasīju, tad, jo vairāk uzgaļu, jo labāk, bet ir arī regulējamas mašīnītes ar vienu uzgali. Šis man sajauca galvu. kādu labāk izvēlēties?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir prasts Philips par 25 eur. Pietiek atliektiem galiem. Griežu jau 10 gadi. Bet jau aķis beigts un jāpērk jauns.

DE1AFD79-DA9D-43C7-98C8-B2EA70C4363E.jpeg.86c093cac5218864a965db46fa1d825d.jpeg

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir vecs, visparastākais Philips ar vienu regulējamu uzgali, laikam no 3000 sērijas. Pirku šķiet, ka par 20 latiem kādus 10 gadus atpakaļ un izmantoju matu un bārdas griešanai. Galvenā problēma ir, ka uzreiz ekscentrs jāuzsēdina uz nagu lakas/locktite citādāk mūk nost no ass un laika gaitā asmeņiem tā smēre izstrādājas. Palīdz pirms griešanas kāda pile ūdens.

 

Link to comment
Share on other sites

Vaitad tagad jau var pašinas nopirkt? Kad vasarā mēģināju, tad bij tāds deficīts ka solija tik uz rudeni :D

 

Wahl ir populāras. Tik nepērc tās, kas vairāk bārdai domātas, kā tas Philips piemērā, tās ne velna matus negriež, ja nopirksi, tad būs aplauziens. Bārdai viņas OK.

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīga kā @Stasss ieliktā. To izmantoju jau nez cik gadus. Man gan nav lādējama. Uz asmeņiem ik pa laikam uzpilinu eļļu, darbojas vēl šobaltdien... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

Vaitad tagad jau var pašinas nopirkt?

Vai tad tur ir vērojams deficīts? Kaut kā neemsu manījis. Pilni plaukti.

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Tik nepērc tās, kas vairāk bārdai domātas, kā tas Philips piemērā, tās ne velna matus negriež, ja nopirksi, tad būs aplauziens. Bārdai viņas OK.

Ej nu ej? Es līdz tam Philipsam gāju pāri dažādām, tiesa lētučiem. Visi grieza draņķīgi. Kad paņēmu Philipsu, likās Woalā, beidzot matus var nogriezt normāli.

 

P.S. Pa gadiem 15, ko griežu pats ir uzkačāts skils, ka sev pričeni varu nogriezt kādu gribu, pa dažādiem izmēriem, pakāpeniski, whatever.. Vienīgi jāuzjautā lai kāds kaklu nodzen..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Vai tad tur ir vērojams deficīts? Kaut kā neemsu manījis. Pilni plaukti.

Tagad varbūt var, bet pavasarī uz pirmo lock-downu bij vēl lielāks deficīts kā video kartes tagad, nebij vispār nekādu.

 

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Es līdz tam Philipsam gāju pāri dažādām, tiesa lētučiem

Nav jo jau nozīmes vai Philips vai cits jēdzīgs brends. Tāda kā tu ieliki ir bārdai, priekš matiem pārāk vārga. Vainu tev pacietības daudz.

Ir man tāda, bij doma ka matus ar normāli griezīs, bet aplauziens. Nācās vakarā braukt uz Birmingemu, lai aizņemtos normālu griežamo un pabeigtu to kas iesākts :D

Jebkurā gadījumā ja rīt paredzēta svarīga sapulce un nav plāna B, tad neieteiktu mēģināt :D 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

priekš matiem pārāk vārga

Nu nez.. Man plāni mati, ilgviļņus nelieku, no problem..;)

Neesmu nekad neko tādu novērojis. Pat tagad kad aķis jau sprāgonis un jaudas stipri mazāk, tāpat nodzenos bez piepūles.

 

Pamēgini kādreiz galvu izmazgāt, tad mati mīkstāki..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

priekš matiem pārāk vārga

Cilvēks "tērauda mati" :D . Gadus 10-it dzīvojos ar tādu (ir gan vadu, gan baterijas variants) , nav problēmu ne matus,  ne bārdu, ne "padusi" aplīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Nu nez.. Man plāni mati, ilgviļņus nelieku, no problem..;)

 

Nu ja griež riktīgi īsus matus tad ganjau var. Man tik pa sāniem vajag, pa virsu jau tāpat ar šķerēm. 

Link to comment
Share on other sites

Pats pirms kāda laika sev paņēmu šādu brīnumu. Atklāti sakot, esmu ļoti apmierināts ar šī sniegumu, it sevišķi ņemot vērā cenu.

Sīkums, bet forši ka var lādēt ar telefona (USB Type C) lādētāju.

 

P.S. Kad es pirku, tad bija rakstīts, ka Xiaomi produkts. Tagad tas ir pazudis :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vēl ir drusku efektīvāks matu noņēmējs...

 

image.thumb.png.17cfa067f0d47ba00bc5b7d23ed800d0.png

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās, kam tā mašīna domāta. Mazās varbūt derēs bārdas un kūsas frizūrai, bet matiem var izrādīties par vāju. Senos laikos vecāki pirka dažādas lētās mašīnas uz vada, lielākā problēma bija tā, ka sāk matus plēst griežanas laikā, asmeņi kaut kādi mēsli vai arī nežēlīgi karst griešanas laikā. 

 

Suņu cirpšanai izmantoju pirmā postā minēto Philips un nekāda problēma, galvenais labi akumulatoru uzlādēt.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Vēl ir drusku efektīvāks matu noņēmējs...

Šis  uzreiz ari iedegumu piešķirs :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...