Jump to content

Vai forumā ir kāds RFID inženieris?


Recommended Posts

Artanis

Labs rīts biedriem!

 

Priekš viena no projektiem, kurus izstrādājam, ir parādījusies nepieciešamība paplašināt funkcionalitāti mūsu konstruētajiem un ražotajiem RFID radio moduļiem, bet ir izlīdušas šādas tādas detaļas specifikācijā, kur mūsu inženierim būtu nepieciešams pakonsultēties ar kādu vairāk zinošu. Vai forumā gadījumā nav kāds, kurš pats, vai kuram paziņu lokā ir kāds, kas nodarbojas ar RFID tehnoloģiju izstrādi un/vai programmēšanu?

 

Ja gadījumā kāds būtu ieinteresēts par pieklājīgām naudām veikt pāris konsultācijas - PM.

Link to post
Share on other sites
Artanis

Pa PM te cilvēks painteresējās - gribēju te iekopēt to pašu info, ko atbildēju, lai būtu skaidrāk, kas nepieciešams:

 

Mūsu firma ražo RFID karšu/tag'u lasītājus (tiek izmantoti rūpnīcās un birojos, kur darbinieki atčekojas par pavadīto laiku pie konkrēta darbagalda vai darba stacijas) - pašreizējo lasītāju uzbūvējām ap NXP MFRC522 radio čipu, un tas kalpo godam priekš 13.56Mhz Mifare savietojamo karšu (Classic, Desfire EV1, utml.) lasīšanas. Problēma tāda, ka parādījās viens klients, kurš savās ražotnēs lieto Legic Prime RFID kartes, un, kā zināms, Legic ir sava veida "Apple" starp RFID ražotājiem - savi proprietary radio moduļi, savi drošības sertifikāti, savi komunikācijas protokoli - nekā normāla un standartizēta, par ko būtu normāli pieejama dokumentācija.

 

Meklēju kādu, kam varbūt ir bijusi kāda padziļināta pieredze ar RFID identifikācijas radio moduļu integrāciju un/vai programmēšanu, kas varētu pakonsultēt par Legic čipu ieviešanu un darbu ar tiem. 

Edited by Artanis
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites
spameris

Pašam neliela pieredze ar mifare nfc kartēm, bet khm, nav vieglāk uzreiz domāt par to moduļu  nomaiņu, ja nav dokumentācija tad tak tur diezgan pamatīgs hardkors, saprast tur visus tos handšeikus, reverse enginēring. Viņi tak nav tik ļoti dārgi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...