Jump to content

VPN Serveris uz rutera ar OpenWRT firmware.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Labrit biedriem. Viss sakas ar domu par reklamu blokesanu izmantojot router. Kaa reiz plaukta staveja Mikrotik hAP AC lite, ta uzliku OpenWRT, un ilgi nemokoties tika palaists ari reklamu blokesana. Viss strada un ir labak, nekaa biju domajis. Mikrotik ir ielikts starp Modemu un Airport Extreme. Bet kadu laiku sezh doma ka velos izveidot uz router ka VPN serveri izmantot majas tiklu caur VPN. Bet esmu iestredzis pie taa, kaa pareizi to izdarit. Kas vel bez ta nepiecieshams, lai stradatu. 

ISP: 188.xxx.xxx.xxx

Local: 192.xxx.xxx.xxx

VPN: 10.xxx.xxx.xxx (nav tieshi shaadi jabut). Vai ir iespejams vispar, vai tas ir tikai bezjedziga doma, kura nestradas isti.

 

Neiesakiet aboneet. Nevelos abonet ne NordVPN, ExpressVPN utt. 

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

  • INTRASERVERNET changed the title to VPN Serveris uz rutera ar OpenWRT firmware.
uldii12345

uz ROS vpn serveris iet bez problēmām, kā uz open wrt nemāku teikt. Palielam adrešu ziņa, tā arī ir. Vēl jau jānokonfigurē izvēlētā vpn veida serveris, jāatļauj maršutizācija starp vpn tīklu un lokālo, ja automatiski nenokonfigurējas. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , INTRASERVERNET teica:

Mikrotik hAP AC lite

VPN un šis - nekādi lielie ātrumi nebūs, visu dara CPU, kurš ātri būs ciet.

Link to comment
Share on other sites

Man ir pavisam prastais hAP lite, iet jau pāris gadus VPN, tiesa pats sakonfigurēt nemācēju - kaut kā rules nepareizā secībā laikam biju salicis, palūdzu paziņam. Tiesa man nav open wrt.

Link to comment
Share on other sites

Ir cilvēki, kas PPTP nez kāpēc uzskata vēl par VPN risinājumu. Ar tādu protams viss strādās diezgan raiti.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man soreiz vienalga L2TP vai PPTP, bet veletos piedabut VPN serveri. Man nepiecieshama kas iedod padomu, ka pareizi to paveikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...