Jump to content

Meklēju kur var nopirkt sildītājam temperatūras regulatoru


Sleepy
 Share

Recommended Posts

manuprāt, šie bimetāliskie termostati ir vienkārši un tajā pat laikā unikāli smalki mehānismi, ej nu sazini, kāda tieši tur temp tajā konkrētā vietā vajadzīga korpusā lai citu iebāztu.

 

kā arī pēc attēla vajadzētu būt skaidram ka ar šo ierīci var izraisīt ugunsgrēku.

 

tas ir kautkāds sildītājs / pūtējs? ja līdz 2KW tad jau varētu ar Sonoff th10 vai th16 vadīt. vai ko šādu. EDIT, tur jau 16A laikam bijis rakstīts uz esošā. 

https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=82227

 

vienīgi, papildus būtu jāliek termodrošinātājs kautkur augšpusē virs sildelementa, (ja tur tāda tagad nav) kura nostrādes temp vajadzētu noteikt ekseperimentāli mērot kāda t tajā ir vietā normāli strādājot un kāda kad "uzmet segu" / apgāž / noklemmē ventilators. 

vispār neko negribas ieteikt, jo jautājuma konteksts liek domāt, ka jautātājs varētu izveidot kādu ugunsgrēka iekūrēju. 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Sleepy teica:

Es atradu šādu

Nav jau dārgs. Var nopirkt un pamēģināt. Izskatās, ka pat skrūvju vietas varētu derēt.

Sākumā tik jāpasēž klāt, jāpavēro kā darbojas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

Nav jau dārgs. Var nopirkt un pamēģināt. Izskatās, ka pat skrūvju vietas varētu derēt.

Sākumā tik jāpasēž klāt, jāpavēro kā darbojas.

Tā arī domāju darīt. Vienīgais nesaprotu manējam slēdzim viens pieslēgums a veikala ar dieviem

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

Šādus pāris sildītājus un būs tikpat silti

Fizikas likumi ir atcelti? Kā 0,5W var sildīt vairāk kā 3kW?

Link to comment
Share on other sites

@Mezavecis, viņš tak rakstīja - pāris tādus, nevis vienu. Turklāt fizikas likumi apraksta, ka "siltuma izjūta" ir atkarīga ne tikai apkārtējās vides temperatūras, bet arī no infrasarkanā starojuma mums apkārt.

Man mājās ir kamīnkrāsns. Kad kurās, tad 21-22 grādos var būt silti/karsti. Kad nekurās, tad 23 grādos var būt vēsīgi, pat auksti.

 

Edit: Šobrīd termometri rāda 19-20 °C, bet ir karsti.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

slēdzi saņēmu viss strādā 👌Tagad ir cita problēma nestrādā ventilatora slēdzis .Pūš tikai vienā(1) ātrumā .2-3 nekas nemainās.Kur lai tādu atrod slēdzi?

IMG_20210212_130129.jpg

IMG_20210212_130123.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kurā miskastē to sildītāju savāci?

 

Pareizi visu esi savienojis? Ja tiešām pareizi, es sāktu ar tā slēdža izjaukšanu, paskatītos, vai tur nevar sataisīt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ju teica:

Kurā miskastē to sildītāju savāci?

 

Pareizi visu esi savienojis? Ja tiešām pareizi, es sāktu ar tā slēdža izjaukšanu, paskatītos, vai tur nevar sataisīt.

šito slēdzi es vispar neiaztiku...

Link to comment
Share on other sites

Šitie visi pūtēji ar iespēju ventilatoram atslēgties un neaizvākt visu siltumu no tās kastes un nenostrādāt termoaizsardzībai - tie ir vai nu jālabo specializēta kantorī vai jāved uz atkritumu kantori.

 

Kārtīgs, LIELS  panelis ar lielu virsmu un masu un salīdzinoši zemu virsmas temperatūru būs daudz drošāks.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

tam termostatam būtu jābūt kautkur augšā vai augšā jābūt termodrošinātājam tā kā ventilatora beigas nav gluži garantēts ugunsgrēks. 

lētajiem lielveikalu brīnumiem (pirms 20-10) gadiem bija tādi populāri, bija problēmas ar vadu diametriem vai kontaktiem, strādājot kas uzkarsa un uzreiz uzliesmoja. 

 

Kad projektēju kautkādus sildītājus kas ar pwm vadās cenšos paredzēt lai vadības shēmai nokaroties on stāvoklī viņš nepārsniegtu 90C. 

Tur kur varu to atļauties. 

Kādreiz vadījās no datora mans sildītājs pa One-Wire un pakārās on stāvoklī. Uzreiz labāk sapratu cik derīgi ir termodrošinātāji. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies veči! 

Viss darbojās čotka👌 tam slēdzim iekšā kontaktus patirīju un viss aizgāja👌

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...